Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 1. Zjazd Forumowiczów  (Przeczytany 32533 razy)
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : Styczeń 15, 2011, 18:45:43 »

Gogusiu, a czy należy w liście uwzględniać osoby towarzyszące?
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Styczeń 15, 2011, 19:05:18 »

O tym - przyznaję - nawet nie pomyślałem, ale dlaczego nie - przecież przy okazji rezerwowania biletów dla nas można zarezerwować je także dla osób towarzyszących. Póki co oczywiście mówimy wyłącznie o biletach, jeżeli dojdziemy do wniosku, że także nocleg zarezerwujemy wspólnie, to również jest taka możliwość. Z tym, że jak powszechnie wiadomo tutaj w grę wchodzi wiele możliwości w różnych przedziałach cenowych i kompromis może być trudny.
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Styczeń 16, 2011, 18:24:49 »

A raz się żyje:)  Karnet:))))
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : Styczeń 16, 2011, 20:00:58 »

A raz się żyje:)  Karnet:))))
Brawo, Asiu!
(A tak, poza tym, mój karnet identycznymi słowy wskrzesiłem Chichot )
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Styczeń 16, 2011, 23:46:18 »

To że raz się żyje - to jedno, ale ten sierpniowy festiwal w Dusznikach następujący kilka miesięcy po NASZYM WSPÓLNYM Konkursie Chopinowskim, z takim zestawem NASZYCH ULUBIEŃCÓW, "naszych" muzyków, pianistów, ludzi - będzie tylko jeden. Kolejny będzie już trochę mniej "NASZ".
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Styczeń 16, 2011, 23:57:49 »

O, właśnie to miałam na myśli - raz się żyje i dla mnie - dla nas - tylko raz będzie TAKI festiwal w Dusznikach Chichot Chichot Chichot
Nawet jeśli zdarzy mi się brać udział w następnych, ten będę wspominać do końca życia Uśmiech Warto się postarać.     
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : Styczeń 17, 2011, 09:34:35 »

Pamiętam, było to chyba w 2004 roku, pojechaliśmy na festiwal do Dusznik, tak z miejsca i oczywiście nie było miejsc. Było pięknie i gorąco. Poprosiliśmy o otworzenie okien w dworku i siedzieliśmy na trawie przed dworkiem w parku. Potem dosiadali się do nas ludzie. Było cudownie i ciepło, nie tylko ze względu na pogodę. Muzyka Chopina wspaniale wpływa na ludzkie serca Uśmiech
Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : Styczeń 17, 2011, 21:46:23 »

Ja byłem w Dusznikach całkiem niedawno, nie minął nawet rok. A zatem było to podczas obchodów Roku Chopinowskiego. Wejście do dworku Fryderyka w pięknym, subtelnie podświetlonym parku, o zmroku - wydarzenie niezwyczajne, przeżycie, które się pamięta... Uśmiech
Zapisane

Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Styczeń 25, 2011, 16:11:58 »

Kochani, 12 lutego wyjeżdzam na tydzień do Lądka Zdroju, będąc w okolicy postaram się odwiedzić Duszniki - pomyślałem, że uda mi się osobiście porozmawiać na temat rezerwacji biletów co oznacza, że być może uda nam się zarezerwować je wcześniej. Wieczorem podliczę ile osób do tej pory zgłosiło  swój akces. Postaram się również sprawdzić gdzie moglibyśmy się zatrzymać podczas festiwalu, dowiem się także, kiedy trzeba by rezerwować noclegi. Jeśli macie jeszcze inne pomysły co należałoby sprawdzić piszcie, bo być może uda mi się załatwić coś konkretnego będąc na miejscu.
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Styczeń 25, 2011, 18:55:31 »

Piotrze, jesteś urodzonym organizatorem:)
Wydaje mi się, że warto zwrócić uwagę na ośrodki Grunwald i Szymanowski. Oba są chyba blisko centrum. To jednak ważne, bo jak mamy po nocy wracać z atrakcji, lepiej, żeby to nie było 5 kilometrów przez las;)) Tam jest nasz bydgoski ośrodek, Warszawianka, znajomy profesor tam bywa często na nartach, ale właśnie uprzedzał, że trochę z boku.
W Grunwaldzie mają jakieś specjalne oferty cenowe dla grup zorganizowanych - nie wiem, czy nas można by uznać za taką grupę:) Ceny bardzo przystępne, i obniżki przy dłuższym pobycie. W Szymanowskim też pokoje chyba niezbyt drogie (o ile to są ceny za pokój, nie od osoby:) )
Ale w końcu może Ci coś jeszcze ciekawego wpadnie w oko na miejscu.
 
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Styczeń 25, 2011, 19:07:09 »

Jeszcze gdybyśmy zrobili taką małą ankietę - kto jakim środkiem transportu się wybiera. Do czego zmierzam - chciałbym wiedzieć, czy jeżeli macie zamiar jechać transportem publicznym, to czy jest bezpośrednie połączenie z Dusznikami. Tak jak wspominałem, mogę odebrać kilka osób z Wrocławia ale problemem może okazać się powrót, zwłaszcza, jeżeli z Dusznik - tak jak zakładaliśmy - wyjeżdzalibyśmy w poniedziałek po koncercie Geniuszasa czyli ok 18. Licząc zachowawczo we Wrocławiu samochodem bylibyśmy ok 20-21 i co dalej? Co jeżeli ktoś z Was nie będzie miał o tej porze jak wrócić do domu? Może więc warto zostać jeden dzień dłużej i wyjechać we wtorek rano. Pytam teraz, bo jeśli za dwa tygodnie miałbym się wstępnie orientować w temacie rezerwacji chciałbym znać ilość noclegów.

Dziękuje Asiu, dobrze, że mamy już jakiś punkt wyjścia w sprawie zakwaterowania, na miejscu rozejrzę się co i jak.
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : Styczeń 25, 2011, 21:55:28 »

Tak, Piotr to nasz prawdziwy organizacyjny Cicerone. Chwała, ze już teraz myśli i przewiduje za nas wszystkich...
Po prawdzie ustalanie środków transportu może być przedwczesne (ja nawet nie wiem, jakim będę jechał samochodem, tj. małym, czy jeszcze mniejszym  Uśmiech ), ale co nam szkodzi czynić już teraz pierwsze przymiarki do krojonego fraku?
A zatem, co do mnie: na pewno pojadę własnym autkiem w dniu 4 VIII z Warszawy, tak, aby przybyć w wigilię rozpoczęcia festiwalu. Nie wiem jednak czy pojadę sam, czy razem z moją panią. Oznacza to tylko tyle, ze z pewnością będę miał 1 wolne miejsce w samochodzie, ale gdybym jechał sam - to ilość miejsc wzrasta. Noclegi mam już zarezerwowane w jednym z bliskich parku zdrojowego hoteli, więc nie trzeba mnie brać pod uwagę przy organizowaniu zbiorowej noclegowni. Popieram jednak by była niezbyt daleko od Parku. Chciałbym miec dzięki temu większą szansę bycia cząstką naszej Rodzinki  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 21:58:23 wysłane przez Janusz1228 » Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Styczeń 25, 2011, 22:28:56 »

Pytanie o transport dotyczy głównie powrotów w kontekście planu wyjazdu w poniedziałek wieczór, zwłaszcza, jeżeli na przykład zabierałbym kogoś z Wrocławia do Dusznik (i z powrotem). Oczywiście nie liczę na to, żeby od razu znać godzinę odjazdu pociągu powrotnego, zwłaszcza przy obecnej sytuacji na kolei (mówi się, że jeżeli pociąg przyjeżdża punktualnie to znaczy, że ma równo 24 godziny opóźnienia) ale o zorientowanie się, czy istnieje jakakolwiek możliwość powrotu o tej porze czy może lepiej wydłużyć pobyt o jeden dzień.

Zapisane
Tycjan
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 41



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Styczeń 25, 2011, 23:03:40 »

Doskonały pomysł! Muszę pomyśleć, posprawdzam terminy, fajnie byłoby się spotkać:)
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : Styczeń 25, 2011, 23:22:55 »

Gogusiu! świetny pomysł. Ja deklaruję swoją obecność w weekend. Więc przyjechałbym w piątek (5.08) a wyjechałbym po koncercie Awdiejewej w niedzielę lub rano w poniedziałek. Z Awdiejewej zrezygnować nie mogę, bo jestem (być może w mniejszości) miłośnikiem jej talentu. Liczę jednak na Twoją pomoc w zarezerwowaniu noclegów. Jestem zdania, że fajniej byłoby zamieszkać razem. Nigdy nie byłem w Dusznikach nie mam pojęcia jakie są tam "reguły gry" w tych sprawach. Jeśli chodzi o bilety na koncerty to powiedz czy powinienem sam je rezerwować (przez internet jak piszą koledzy) czy też będziemy je wspólnie rezerwować. Jeśli chodzi o środek lokomocji to najpewniej przyjadę swoim samochodem. No niestety muszę przejechac Polskę po przekątnej. Ale precyzyjnie wypowiem się potem (zorientuję się czy innymi srodkami lokomocji mam szansę dojechać).
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 15   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

real-basketball wuss my-wery-world miniyourlife miastomorthal