Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: [1] 2 3 ... 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 1. Zjazd Forumowiczów  (Przeczytany 32303 razy)
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« : Styczeń 13, 2011, 21:08:40 »

Kochani.

Znalazłem program festiwalu w Dusznikach. Odbywa się on w terminie 5-13.08.2011. Co więcej wystąpią m.in. Ingolf Wunder, Yulianna Awdeewa oraz Danił Trifonov. Więcej informacji znajdziecie pod poniższym adresem:

http://www.festival.pl/festiwal-chopinowski/66-festiwal-program?lang=pl

Uważam, że jest to fantastyczna okazja do poznania się osobiście połączona z niesamowitymi wykonaniami Chopina oraz sprzyjającymi okolicznościami przyrody.

Proszę o wstępne zadeklarowanie udziału, zobaczymy ilu z nas byłoby skłonnych udać się w podróż a potem przejdziemy do konkretów.

Proszę jeszcze o sprawdzenie programu i zaproponowanie formuły naszego uczestnictwa w koncertach. Chodzi o to, czy wszyscy wykupujemy kosztujące ok 800 zł karnety czy wybieramy kilka koncertów na których będziemy wszyscy a dalsze imprezy pozostaną kwestią indywidualną. Rezerwacja karnetów już trwa, bilety dostępne są od 1 kwietnia.
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 13, 2011, 21:18:57 »

Wstępna propozycja programu: Imprezy które podałem należą do tzw. Programu obowiązkowego - tj. są to imprezy na których będziemy wspólnie

1 Dzień - 5.08.2011-  Przyjazd
Godz 20:00 - Koncert Ingolfa Wundera

2 Dzień -
Koncert o 16:00 lub 20:00 do późniejszego ustalenia

3 Dzień - 20:00 - Koncert Awdeewej

4 Dzień - 16:00 Koncert Geniuszasa po koncercie wyjazd


To plan na 4 dni, bo nie sądzę, żeby wiele osób chciało lub było w stanie zostać w Dusznikach cały tydzień.
Deklaruje możliwość odbioru kilku osób z dworca we Wrocławiu gdyby z Waszych miejscowości nie było bezpośredniej komunikacji (no chyba, że wcześniej zabiorą mi prawo jazdy - punkty zerują mi się w lipcu).

Wszystko oczywiscie można jeszcze dostosować, pobyt można przedłużyć - wszystko zależy od Was.
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 13, 2011, 23:07:46 »

Goguś! Kusisz! Wstępna deklaracja jak najbardziej na tak. Natomiast wiążą mnie takie przyziemne acz istotne kwestie jak np. plany urlopów współpracowników. Najważniejsze zaś, że moja teściowa musi mieć usuwane gwoździe ortopedyczne z nogi (też złamała - jak i ja w zeszłym roku nogę, tyle że z o wiele gorszym skutkiem) i to może zupełnie albo wywrócić plany do góry nogami albo też uniemożliwić zaplanowanie czegokolwiek wcześniej. Myślę, że za jakiś miesiąc będę wiedzieć więcej. Ale że pamiętasz o nas tak pięknie -  Buziak
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 13, 2011, 23:35:29 »

Bardzo dobra propozycja. Trzeba się nad nią poważnie zastanowić. Uwielbiam te strony Uśmiech
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 13, 2011, 23:47:32 »

Wstępną deklarację złożyłam już wcześniej. Czy myślicie, że należy już zamawiać bilety? Boję się, że w marcu może być za późno na Ingolfa! Może spróbowalibyśmy wynająć pokoje niedaleko siebie? Skoro ma to być zjazd? Uśmiech
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 14, 2011, 00:00:04 »

Może spróbowalibyśmy wynająć pokoje niedaleko siebie? Skoro ma to być zjazd? Uśmiech

I po to jest ten temat - może znajdziemy jedną kwaterę dla naszej grupy w gre wchodziłby pewien rabat ... tak przynajmniej przypuszczam.

Zauważyłem, że niektórzy z nas już zarezerwowali miejsca. cytując xbw

Cytuj
Rezerwacja biletów/karnetów jest prosta, wystarczy wysłać maila. Zrobiłam to wczoraj popołudniu i dziś rano dostałam odpowiedź z potwierdzeniem. Teraz etap "płacz i płać"

Z tej wypowiedzi wynika, że już teraz można rezerwować bilety. Moja propozycja dotyczy w/w koncertów z pierwszych dni festiwalu. Uważam, że jest to propozycja najlepsza pod względem koncertów i całkiem ekonomiczna, bo nie trzeba opłacić zbyt wielu noclegów. Przepada Trifonov ale myślę, że ten koncert będzie już w indywidualnych kalendarzach, poza "oficjalnym" zjazdem. Ja jeszcze dziś wyślę maila z rezerwacją na Wundera, Awdeewą i Geniuszasa - Maila wysyłam na chopin@festival.pl - po otrzymaniu potwierdzenia dam znać czy to ten adres.
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Styczeń 14, 2011, 00:27:25 »

Tak, Gogusiu, ten adres: chopin@festival.pl - na ten adres wysłałam mojego maila i dostałam potwierdzenie.
Z tego co wiem, na razie można rezerwować karnety (i to już od 3 stycznia!) obejmujące koncerty o godz. 16.00 i 18.00 oraz nocny koncert Nokturn.
Bilety będzie można rezerwować tą samą drogą od 1 kwietnia. Wynika to prawdopodobnie z faktu odległego terminu koncertów, coś jeszcze może ulec zmianie, nazwiska, terminy, organizatorzy to wyraźnie zastrzegają. Bo co na przykład będzie jeśli Trifonow wygra konkurs w Tel Avivie, będzie miał występy dwa dni pod rząd ? Uśmiech Tylko bym się ucieszyła, tak na marginesie Chichot
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Styczeń 14, 2011, 00:56:44 »

Znowu nie tak napisałam, karnet obejmuje koncerty o 16.00 i 20.00.
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Styczeń 14, 2011, 02:19:50 »

Tu od razu mam taką sugestię, żeby wszyscy, którzy nie zdecydują się wykupić pełnych karnetów, do 1 kwietnia dogadali się, na jakie koncerty chcą pójść, i żeby tego dnia o 00:01 ktoś, kto później chodzi spać Mrugnięcie złożył zamówienie na tyle biletów Uśmiech
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Styczeń 14, 2011, 09:59:19 »

Ja już wiem, że weekendzik uda się wysupłać, na więcej nie ma co liczyć....chociaż.... Chichot
W każdym razie wstępnie się zapisuję Uśmiech
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Styczeń 14, 2011, 13:27:15 »

Aleksias chyba czyta mi w myślach. W takim razie poproszę wszystkie osoby wybierające się do Dusznik o akceptowanie zamieszczonej wyżej propozycji "programu obowiązkowego" lub wnoszenie poprawek, ewentualnie proszę o wybranie dodatkowego koncertu z pośród tych które odbywają się 6.08.

Co więcej, bardzo ważna kwestia - osoby które jadą do Dusznik a które mają zarezerwowany/planują zakupić karnet proszone są o zgłoszenie tutaj tego faktu, ponieważ w takim wypadku nie będą uwzględniane przy zamawianiu biletów. Czekam jeszcze na odpowiedź od organizatorów na mojego maila. Myślę, że wyślę jeszcze kolejnego z zapytaniem czy jedna osoba mogłaby zrobić rezerwację z wyszczególnieniem konkretnych osób (następstwami są płatności i odbiór biletów) tak aby każdy mógł samodzielnie uregulować rachunek i bez problemu - w razie ewentualnego spóźnienia rezerwującego - odebrać swój bilet (tudzież, aby bilet mógł być wysłany pocztą każdemu z uczestników zjazdu).

Mogę się podjąć organizacji wyjazdu, choć wolałbym nie pełnić funkcji skarbnika (mam nadzieję, że uda się zorganizować płatności tak, jak napisałem powyżej). Zaczynam prowadzić listę osób wybierających się na zjazd. Proszę o potwierdzanie uczestnictwa. Jeżeli bilety będą wysyłane pocztą zbiorę od Was adresy tak, żeby bilety mogły dotrzeć na miejsce.

Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Styczeń 14, 2011, 17:56:17 »

Dopisuję się do podanych terminów i już bardzo się cieszę!!! Duży uśmiech
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : Styczeń 14, 2011, 19:47:22 »

Piotrze, chwała Ci za zaangażowanie i deklarację pomocy dla naszej Rodzinki. Uśmiech jestes naprawdę nieoceniony!
Ja z niej, tym razem, nie skorzystam, bo mam juz zarezerwowany karnet i pokój w hotelu na cały okres festiwalu. Nie wiem tylko, czy pojadę sam, czy w towarzystwie mojej Pani. Z pewnością nie będę na każdym koncercie i swoje niewykorzystane sesje odstąpie, choć nie wiem jeszcze które  Smutny
Z chęcią za to będę dołączać do wspólnych pokoncertowych naszych szafarskich zbiegowisk  Mrugnięcie
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Styczeń 15, 2011, 00:58:11 »

Czyli lista uczestników póki co wygląda następująco:

1) Janusz (karnet)
2) Monika
3) Ewa
4) xbw (karnet)
5) Aleksias
6) Anielik (?)
7) Goguś

Jak na jeden dzień od pojawienia się propozycji wygląda to nieźle - myślę, że nasze spotkanie dojdzie do skutku.

Sprawdziłem właśnie trasy Lubin-Duszniki i Wrocław-Duszniki - dla mnie to ok 200 km. Mam do dyspozycji w samochodzie miejsca dla 3-4 osob ze skromnym bagażem wiec jeżeli ktoś już wie, że wybiera się transportem publicznym a nie ma bezpośredniego połączenia z Dusznikami to służę pomocą. Proszę się do mnie zgłaszać nawet teraz.

I kolejne pytanie, czy będziemy rezerwować jakiś wspólny nocleg czy będzie to sprawa indywidualna?
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Styczeń 15, 2011, 10:34:15 »

Gdyby się dało wynająć coś wspólnie, byłoby przyjemnie, a może nawet taniej?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 15   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

super-krasnale skarpetkacrraft zmiany-2tia watahacienia bross-