Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 1. Zjazd Forumowiczów  (Przeczytany 32524 razy)
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Luty 12, 2011, 22:45:20 »

Asiu, czasem podawane na stronie ceny spełniają funkcję wabiącą, faktyczne ceny potrafią być co najmniej dwukrotnie wyższe. Biorąc pod uwagę ilość noclegów jestem za kwotą jak najniższą, nawet kosztem "wygód" Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Luty 12, 2011, 22:52:23 »

Właśnie; w końcu w pokoju to będziemy spać, a nie spędzać czas, a luksusy to mamy w domu  Mrugnięcie
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Luty 12, 2011, 23:07:28 »

Piotr, ja się trzymam tego Grunwaldu. Tam są pokoje po 30-35 od osoby i to jest zasadniczo wszystko, na co mnie stać:)

Przepraszam Asiu, ale nie bardzo kojarzę.. Właściwie to o co chodzi z tym Grunwaldem ??
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Luty 12, 2011, 23:33:19 »

Znalazłam w sieci dwa ośrodki wczasowe w Dusznikach - Grunwald i Szymanowski, które oferują (przynajmniej na swojej stronie:)) pokoje 2 osobowe po 30-35 złotych od osoby. Piotr zrobi rozpoznanie, to zobaczy, jak to wygląda na miejscu:)
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Luty 13, 2011, 11:04:47 »

Przeglądając strony ośrodków w internecie spodobał mi się "Szymanowski", wygląda atrakcyjnie a i cena wydaje się być przyzwoita (35-50 zł za dobę od osoby). Sprawdziłem lokalizację tego ośrodka i wydaje mi się, że jest położony niedaleko interesujących nas punktów, jedyną wadą, której się doszukałem to stroma droga powrotna do ośrodka, tak więc trzeba się przygotować psychicznie i kondycyjnie do czekających nas wyzwań.
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Luty 13, 2011, 11:34:47 »

 Chichot Na tę stromiznę bedziemy się wciagać nawzajem! Chichot
A może wzlecimy na skrzydłach muzyki?
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Luty 13, 2011, 12:18:35 »

Ewentualnie Red Bull doda nam skrzydeł  Duży uśmiech
Zapisane
Bodek1
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 576



Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Luty 14, 2011, 15:19:48 »

Trudno mi na razie coś zaplanować na lato - jeśli przyjadę to na jakiś 1 koncert (najchętniej Trifonowa lub Wundera)
i raczej pod namiot - pewnie się tam znajdzie jakieś pole?
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Luty 14, 2011, 17:48:27 »

Musisz poszukać w internecie, ja jestem już po wizycie w Dusznikach, zwiedzanie bazy noclegowej odpuściłem ale za to byłem w sekretariacie festiwalu i mam bardzo dobre wiadomości. Możemy już rezerwować bilety. Oczywiście jest ryzyko, że program się zmieni, w styczniu zmieniał się już 5 razy, ale jeżeli mamy już ustalony termin wyjazdu to konkretne koncerty nie mają dużego znaczenia. Rezerwacji możemy dokonać mailowo a zaliczka będzie do zapłacenia w kwietniu (ze względu właśnie na zmiany programu). W takim razie może jeszcze w tym tygodniu podsumuje listę chętnych i przez prywatną wiadomość będę potwierdzał konkretne zamówienie a w przyszłym tygodniu dokonam rezerwacji. O noclegach porozmawiamy później, ale wstępnie bardzo podoba mi się propozycja Aleksias - Ośrodek Grunwald.
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Luty 20, 2011, 18:34:28 »

Zaczynam wysyłać do każdego z Was prywatne wiadomości z zapytaniem o potwierdzenie zamówienia. Pozwoliłem sobie dołączyć do programu naszego zjazdu sobotni koncert Denisa Kozhukhina o godzinie 20:00 - tak jak rekomendowała Aleksais.

Potwierdzenia za pomocą prywatnych wiadomości są po to, żeby ułatwić mi pracę, zwłaszcza, że każdy ma inny plan dotyczący przyjazdu i powrotu. W przyszłym tygodniu robię rezerwację, postaram się, aby miejsca były obok siebie a jednocześnie każdy mógł samodzielnie uregulować swój rachunek.
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Luty 20, 2011, 18:38:20 »

UWAGA - W poniedziałek 8.08 o godzinie 16:00  nie wystąpi Lukas Geniuszas lecz Leonora Armellini

Mimo tego wysyłam każdemu z Was propozycje pozostania do poniedziałku, o swojej decyzji proszę mnie poinformować prywatną wiadomością.
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Luty 20, 2011, 20:07:30 »

Mam nadzieję Piotrze, że odwiedziłeś również miejscowego szamana i zarezerwowałeś dla nas doskonałą pogodę w czasie festiwalu i naszego zjazdu! Mrugnięcie
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Luty 20, 2011, 20:14:54 »

Mam nadzieję Piotrze, że odwiedziłeś również miejscowego szamana i zarezerwowałeś dla nas doskonałą pogodę w czasie festiwalu i naszego zjazdu! Mrugnięcie

Ups ... za to obiecuje, że jeśli z pogodą będzie wszystko w porządku to nawet "świt dobry" wypowiadane przez Jarosława Kreta nie będzie mnie już denerwować. Mam nadzieję, że ta deklaracja pomoże.  Mrugnięcie
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Luty 20, 2011, 23:03:38 »

 Uśmiech Piotrze, dziekujemy Ci za zaangażowanie. Jak to dobrze, że jesteś! Uśmiech
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Luty 21, 2011, 01:04:09 »

WAŻNE

Napisałem do wszystkich osób które zgłosiły swój akces a nie zarezerwowały karnetów, gdybym kogoś jednak pominął - proszę o kontakt.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zielone-wzgorze watahapolnocnejciszy wuss opatowek world-anime