Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 17   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przedstawmy się :)  (Przeczytany 60019 razy)
orzech75
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Październik 22, 2010, 14:00:42 »

Witam serdecznie.

Po pierwsze jestem zbamowany Uśmiech To zaszczyt chyba Uśmiech

Mam na imię Michał, mam 35 lat. Skąd jestem? Trudno powiedzieć... Jestem specjalistą od przeprowadzek. Na razie klikam z Kujaw, ale już od poniedziałku będę mieszkać w okolicach Wrocławia.

Altowiolista, który został biegłym rewidentem i specjalistą od finansów przedsiębiorstw. Taki życiowy pragmatyzm.

Zasłuchany w muzyce baroku. I w dobrym polskim rocku, gospel, muzyce filmowej, Maryli Rodowicz i Annie Jantar. Z zamiłowania podróżnik. Zakochany w lotnictwie i w historii starożytnej. Słowem mieszanka wybuchowa Uśmiech

Acha, a od wczoraj przewodniczący komisji śledczej ds A.K. Sprawa armat w krzakach w trakcie wyjaśniania, ale na wszelki wypadek trzymajcie się Kochani na razie z daleka od krzaków.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów Uśmiech
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : Październik 22, 2010, 14:11:01 »

Witaj Orzechu- Moderatorze Globalny Uśmiech
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Październik 22, 2010, 14:23:18 »

Naaaaprawdę?Co?Co???
 A więc będzie mi bardzo miło jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona, bo znajomość z Wami to zaszczyt.
Będę może trochę monotematyczna bo Schuberta słucham od rana do nocy,ale lubię też innych
kompozytorówoczywiście Chopina, ale też Mozarta, Mahlera...
Zapisane

skrzypczatka
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 22, 2010, 18:56:16 »

Witam Uśmiech
Właśnie uciekłam z tvp K , bo dłużej nie dam rady... Mam na imię Marta, gówniarz jeszcze jestem - 18, skonczone , skonczone  Mrugnięcie. 12 lat gram na skrzypcach, wiec jeśli chodzi o fortepianowe granie, to głównym kryterium oceniania jest dla mnie reakcja mojego własnego serducha. W Chopinie zakochiwałam się stopniowo. Utwór w którym czułam się najlepiej - 1cz koncertu skrzypcowego Barbera.
Zdarza mi się dramatyzować i jestem strasznym leniem.
Masakrycznie banalnie to brzmi, ale muzyka to moje życie.

I cieszę się, że dołączyłam Uśmiech
Zapisane
skrzypczatka
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 22, 2010, 19:02:52 »

Aha - też zostałam zbanowana . A byłam grzeczna przecież!  Mrugnięcie
Zapisane
bwv211
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Październik 22, 2010, 20:33:02 »

Witajcie,

Mam na imię Marta. Aktualnie już właściwie z Krakowa. Muzyka klasyczna to dla mnie od już wielu wielu lat jedyna absolutnie pewna radość Uśmiech Przez ok. 15 lat próbowałam ujarzmiać fortepian. Teraz zajmuje się już czymś odrobinę innym- psychologią i śpiewam sobie w chórze bo bez tego całkiem bym zmarniała Uśmiech Z muzyki dla mnie najpierw jest Bach, na drugim i trzecim miejscu też Bach a potem wielu innych oczywiście z Chopinem, Beethovenem, Mozartem itd. Niestety mało mam czasu, żeby rzeczywiście sobie posmakować różnych wykonań i nagrań więc super, że jest nas więcej i może mi ktoś z Was coś od czasu do czasu poleci.
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : Październik 22, 2010, 22:20:27 »

witaj młoda skrzypczatko  Uśmiech
witaj Marto. A to dopiero się cieszę. Ja tez z Krakowa Uśmiech Właśnie zamówiłam bilety na koncert Wundera w Krakowie Uśmiech
Zapisane
niemuzyk
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 36

Krzysztof


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Październik 22, 2010, 22:38:22 »

Jak ja Ci zazdroszczę Smutny. Mam nadzieję, że zdasz nam relację z koncertu
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : Październik 22, 2010, 22:41:24 »

Jeśli tylko dostanę bilety- bo na razie wysłałam zapotrzebowanie. Na razie czekam Uśmiech
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Październik 23, 2010, 13:36:38 »

Zbierałam się trochę, bo nie wiedziałam, co tu napisać Uśmiech
Jestem Beata, lubię mieszkać w pobliżu takich budynków jak teatr, opera, filharmonia, na razie się udaje, choć nie jest łatwo. Tegoroczny konkurs był moim pierwszym, Chopina słucham od trzech tygodni. Nie mam wykształcenia muzycznego ani nie jestem muzykiem. Uwielbiam fortepian. Dotychczas słuchałam Mozarta, Rachmaninowa (koncerty 2-3, od czasu obejrzenia filmu "Blask"), rosyjskich romantyków. Moim ulubionym pianistą był Evgeny (Jewgienij) Kissin, ale od 3 tygodni jego miejsce zajął bezwzględnie Daniił Trifonow. Jedną z moich pasji jest czytanie o muzyce i kompozytorach. Dziś cieszę się z kilku powodów. Zespół odstawienia po konkursie nie był taki straszny i dał się przeżyć, między innymi dzięki temu forum, trzytygodniowa dawka muzyki Chopina uczyniła powietrze wokół szlachetniejszym, bardziej przejrzystym, zwiewnym, czarownym. Weszłam też w posiadanie jednego z ostatnich biletów na listopadowy koncert Trifonowa. Mam nadzieję cieszyć się obecnością tutaj co najmniej do 2015 roku Uśmiech
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Październik 23, 2010, 16:56:00 »

Ha! Okrzyk na odwagę. Mogę o sobie opowiadać (bo tak jak Kasia - Micoona jestem gadułą) ale kiedy widziałam to napisane, to jakoś tak... Próbuję więc już bez skreśleń.
Na imię mi Elżbieta. Mam 44 lata ("A jego imię czterdzieści i cztery" hi,hi). Jestem Oświęcimianką od zawsze. Prawnikiem od dawna, choć z uwagi na ostanio zasłyszany dowcip o prawnikach niełatwo mi się do tego przyznać.  Niedoszła pianistka - skończyłam szkołę I stopnia w klasie fortepianu ale na dalej nie wytarczyło możliwości manualnych, bo palce nie urosły i z objęciem decymy na klawiaturze był kłopot. Przestawiłam się więc amatorsko na gitarę, bawiłam się też marakasami i bębnami - to ostanie polecam, dobrze robi na stres. Śpiewałam w chórze, dzisiaj podśpiewuję towarzysko. Do dziś też grywam dla siebie i chyba nie zaskoczę Was jeśli powiem że głównie Fryderykowe granie. Poza tym - ale tak od IV miejsca, bo pierwsze trzy to Chopin - Mozart, Beethoven, Bach, Debussy, Brahms, Grieg. Poza tym best of the best Pink Floyd i The Doors, muzyka rockowa generalnie (choć niekoniecznie ta najcięższa) ale i blues i Pod Budą i Grzegorz Turnau i ....w ogóle łatwiej chyba wymienić czego nie słucham, czyli rap i techno. Muzyka jest zawsze ze mną - taka, jaki akurat mam nastrój. Inne pasje to teatr i taniec. Na dotarcie do filharmonii krakowskiej szans nie mam, z uwagi na ochwaconą kończynę. Ech, życie garbate! Liczę na relację z koncertu.
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Październik 23, 2010, 17:06:07 »

Zapomniałam zapytać. Co to znaczy być zbanowanym? Bywałam już zdystansowana, zdemobilizowana, zaplombowana oraz zdezelowana (to ostatnie na płaszczyźnie opon w moim wiekowym autku). Nigdy nie byłam jeszcze zbanowana. To nowy rodzaj doświadczenia i chciałabym wiedzieć co w związku z tym mam odczuwać. Czy mógłby mi to ktoś przystępnie - bardzo przystępnie - wyjaśnić?
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Październik 23, 2010, 17:08:16 »

Witam Uśmiech
Właśnie uciekłam z tvp K , bo dłużej nie dam rady... Mam na imię Marta, gówniarz jeszcze jestem - 18, skonczone , skonczone  Mrugnięcie.


Boże, to ludzie w moim wieku też lubią taką muzykę? Jestem w szoku. To co, już nie jestem wyjątkowy?


PS: Ban oznacza wyłączenie możliwości wypowiadania się na forum - taka kara, za naruszenie regulaminu.
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Październik 23, 2010, 17:13:30 »

No to nas pewnie zba... trudne słowo ... zbanowali za "armaty w krzakach" tudzież entuzjastyczą reakcję na powołanie komisji w tej sprawie. Innych grzechów nie pamiętam.
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Październik 23, 2010, 18:16:56 »

 Chichot Proszę Panstwa, nie jest tak źle! Ktoś wczoraj tłumaczyl na forum TvK, że nastąpila jakaś awaria i przez jakiś czas wszyscy chętni do wypowiadania się na forum otrzymali właśnie taką, niepokojącą informację. Ale to już przeszłość... Swoją drogą, jeszcze jedno nowe doświadczenie dzięki Fryckowi! Hi, hi, hi...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 17   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

loups skarpetkacrraft cloudwind watahacemnejstrony airpol