Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przedstawmy się :)  (Przeczytany 60020 razy)
skrzypczatka
Gość
« Odpowiedz #45 : Październik 24, 2010, 14:57:23 »

Warszawa. Mogłeś taką panią widzieć jeszcze tylko na facebooku  Mrugnięcie
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Październik 24, 2010, 15:38:19 »

Myślałem o Wrocławiu i klubie "Bezsenność", a facebooka nie posiadam, znudziły mi się portale społecznościowe. Jak zwykle moja niezawodna pamięć do twarzy działa jak należy.
Zapisane
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Październik 24, 2010, 16:09:10 »

Zapomniałem podziękować Monice_Aleksandrze za to, że mnie tu zaprosiła i pewnie wszystkich nas tu ściągnęła. Dziękuję.

Mnie ściągnęła tu jej kultura wypowiedzi i przebijający przez jej posty wdzięk i urok osobisty.
Uwierzyłem jej, że tu spotkam tak kulturalnych ludzi jak ona.

Takie kulturalne forum jest dla mnie ucieczką od spraw codzienności i relaksem.
Jest taką doliną z piosenki wg tekstu Adama Sikorskiego do muzyki Billa Withersa "Sen o dolinie" wykonywanej przez Budkę Suflera:
"Znowu szarych dni pagóry,
Znów codziennych rzeczy las,
Wolę swoją znów dolinę,
Obok której płynie czas,
Szuka jej, kto był tu raz."

Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : Październik 24, 2010, 16:11:07 »

Witam Pana Sułka ( przyjemnie mi się kojarzy ten nick- "Panie Sułku kochany - Kocham Pana-cicho wiem" ze słuchowiska radiowego. Taka dygresyjka. Uśmiech
Co do wolnych tematów muzycznych, chyba jest pełna zgoda na tym forum, po to przecież jest założone, ale ostateczne słowo ma przecież Administrator Uśmiech czyli Niebieskooki Uśmiech
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #49 : Październik 24, 2010, 16:23:01 »

Panie Marku. Co mam powiedzieć? Dziękuję za te przemiłe słowa.  Zawstydzony , które mocno mnie zobowiązują.
Zapisane
Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Październik 24, 2010, 16:46:32 »

Co do wolnych tematów muzycznych, chyba jest pełna zgoda na tym forum, po to przecież jest założone, ale ostateczne słowo ma przecież Administrator Uśmiech czyli Niebieskooki Uśmiech
Tak jak już pisałem, forum jest dla nas wszystkich. Zachęcam do dzielenia się propozycjami i sugestiami dot. organizacji forum.
Jeśli ktoś ma pomysł na założenie jakiegoś zgodnego z przeznaczeniem forum tematu - niech o nic nie pyta, tylko zakłada.
Jeśli ktoś uważa, że przydałby się jakiś wyodrębniony dział - niestety, z przyczyn technicznych musi do mnie napisać. Najlepiej takie propozycje zgłaszać w "Dziale technicznym". - wtedy inni też będą mogli się wypowiedzieć, jak dział nazwać i gdzie umieścić, żeby układ forum był przejrzysty i funkcjonalny.

W związku z powyższym - czekam na ten nowy temat Uśmiech Najodpowiedniejszym działem do jego założenia jest "Muzyka".

Oczywiście witam wszystkich, których jeszcze nie powitałem. Zbiera się tu naprawdę zacne grono.
Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Październik 24, 2010, 22:23:24 »

Witam Państwa serdecznie.
Może nie będę aż tak precyzyjny jak Pan Janusz, ale jakoś spróbuję...Zatem, mam na imię Konrad i mieszkam w Stargardzie Szczecińskim, 38 lat, historyk (a wg.innych raczej histeryk..), trochę introwertyk i trochę "dziwak"... Uśmiech Były gitarzysta kilku rockowych i hard rockowych "groups" z ziemi stargardzkiej, obecnie trochę komponuję i gram dla przyjemności na violino..
Zaiteresowania: domator gustujący w dobrym, mocnym "tytoniu" i miłośnik wszechogarniającej ciszy na łonie natury. Inne - biblistyka (hihi), oczywiście historia, muzyka, kino i sport (szczegól.piłka nożna).W zasadzie słucham różnych gatunków muzyki. Moi najlepsi kompozytorzy: Beethoven, Liszt, Chopin, Czajkowski, Rachmaninow. Najlepsi gitarzyści - Eddie Van Halen, Randy Rhoads ( i chyba "ja".. hehe Duży uśmiech Duży uśmiech) zaś skrzypkowie - Vivaldi, Paganini i Wieniawski..

Pozdrawiam wszystkich i cieszę się, że mogę dołączyć do tak szacownego grona.
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #52 : Październik 24, 2010, 22:30:58 »

Witam!  Kożle? Uśmiech ( Czy tak powinnam odmienić nick? Uśmiech
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Październik 24, 2010, 22:47:43 »

Witam!  Kożle? Uśmiech ( Czy tak powinnam odmienić nick? Uśmiech

Oczywiście że tak Pani Moniko..chociaż wolałbym bardziej zdrobniale np "koziołeczku"  Chichot A czy ja mógłbym zwracać się do Pani jedynie po imieniu, z pominięciem tego nieco kłopotliwego słowa "per Pani"..?? Mrugnięcie
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #54 : Październik 24, 2010, 22:51:37 »

Z największą przyjemnością. Proszę Uśmiech o to Uśmiech
Zapisane
bwv211
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Październik 24, 2010, 22:54:39 »

Ja tak przy okazji tego pytania Kozła (jeśli dobrze odmieniam Uśmiech ). Mam wątpliwość jak zwracać się do forumowiczów. Czy ktoś ma jakieś preferencje tzn. woli na ty, albo na Pan/Pani. Wolałabym po prostu nie strzelić gafy. Jeśli o mnie chodzi to zachęcam do pomijania Pani, będę się czuła młodziej Uśmiech szczególnie że przy moim nicku chyba dziwnie by to wyglądało (hihi)
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #56 : Październik 24, 2010, 22:59:38 »

Nie mogę się wypowiedzieć za wszystkich z przyczyn oczywistych. W świecie wirtualnym jednak przyjęto formę nowoczesną, czyli nieposługującą się formami grzecznościowymi, a wiec na ty, co znacznie upraszcza.  Trudno nam się zwracać do siebie per  Panie "nicku".  Uśmiech
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : Październik 24, 2010, 23:00:00 »

Ja tak przy okazji tego pytania Kozła (jeśli dobrze odmieniam Uśmiech ). Mam wątpliwość jak zwracać się do forumowiczów. Czy ktoś ma jakieś preferencje tzn. woli na ty, albo na Pan/Pani. Wolałabym po prostu nie strzelić gafy. Jeśli o mnie chodzi to zachęcam do pomijania Pani, będę się czuła młodziej Uśmiech szczególnie że przy moim nicku chyba dziwnie by to wyglądało (hihi)

Jako przedstawiciel wapniaków, proszę i proponuję, przyjmijmy rodzinną formę zwracania się do siebie po imieniu lub nicku. Będzie to tutaj i naturalne, i sympatyczne  Uśmiech
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Październik 24, 2010, 23:01:24 »

Z największą przyjemnością. Proszę Uśmiech o to Uśmiech

W takim razie z równie wielką przyjemnością  Uśmiech zastosuję się do Twojej prośby Moniko. Mrugnięcie
Zapisane
bwv211
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Październik 24, 2010, 23:06:04 »

witaj młoda skrzypczatko  Uśmiech
witaj Marto. A to dopiero się cieszę. Ja tez z Krakowa Uśmiech Właśnie zamówiłam bilety na koncert Wundera w Krakowie Uśmiech

O jak miło. To może jak będzie coś super smacznego do posłuchania w Krakowie zrobimy mały zjazd forumowiczów Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cloudwind wolfsparadise evelon nocneigraszki loups