Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jeśli ktoś jest w Wawie w weekend  (Przeczytany 6251 razy)
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Październik 26, 2010, 11:12:03 »

Gratulacje świetna strona, czy dobrze widzę na Twoich kolanach sierściucha??
Wygląda jak moja Nutka.
Zapisane

Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : Październik 26, 2010, 11:15:46 »

Moja wrodzona ciekawość również zaprowadziła mnie Twoją stronę Januszu. Bardzo chętnie zanurzę się w lekturę. Bardzo lubię takie strony Uśmiech
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : Październik 26, 2010, 11:41:27 »

Moja wrodzona ciekawość również zaprowadziła mnie Twoją stronę Januszu. Bardzo chętnie zanurzę się w lekturę. Bardzo lubię takie strony Uśmiech

Moniko, mam cichą nadzieję, że goszcząc w mej wirtualnej przystani, choć przez chwilę umkniesz galopującemu życiu. Zachowaj, prosze,  kluczyk. Może wrócisz tu kiedyś jeszcze raz?
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : Październik 26, 2010, 11:43:06 »

Gratulacje świetna strona, czy dobrze widzę na Twoich kolanach sierściucha??
Wygląda jak moja Nutka.
Ano tak, to koleżka mojego domowego nowika, który czasem wpadał do nas w odwiedziny Uśmiech
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Październik 26, 2010, 12:27:46 »

Witaj Januszu, czytałam Twoje felietony wczoraj do późnej nocy, wciągnęły mnie bardzo! Naprawdę jestem pełna podziwu nie tylko dla treści ale też dla barwnego języka, jakiego używasz. Wspaniała lektura! Bedę kontynuować.
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : Październik 26, 2010, 12:42:13 »

Witaj Januszu, czytałam Twoje felietony wczoraj do późnej nocy, wciągnęły mnie bardzo! Naprawdę jestem pełna podziwu nie tylko dla treści ale też dla barwnego języka, jakiego używasz. Wspaniała lektura! Bedę kontynuować.
Ewo, jest mi miło, gdy krzepiące opinie formułują osoby takie, jak Ty (ale i Tobie podobne), które cenię i 'kocham' za wspolne pasje i koloryt duszy. To dodaje sił i dopinguje do dalszych poszukiwań słowa. Po lekturze felietonów polecam pocztówki. Jest w nich nie tylko utrwalona prawda o chyba każdym z nas  z osobna. Są one  momentami także bardzo wierną i dramatyczną kroniką. Może nawet moją własną.
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Październik 26, 2010, 12:48:25 »

Ależ, nie omieszkam! Od czegoś trzeba zacząć, to tylko przypadek, że były felietony... Zawsze, wszystko czytam od deski do deski! Uśmiech
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Październik 26, 2010, 12:55:40 »

Popłakałam się przy pierwszej pocztówce, święta prawda tkwi w konkluzji! Wracam do codzienności, bo nie chcę znów wspominać...
Zapisane
skrzypczatka
Gość
« Odpowiedz #23 : Październik 26, 2010, 16:13:00 »

Wówczas sprosiłbym wszystkich do mnie do Babic na ogrodowego grila.

Pozdrawiam z Jelonek Bemowskich  Uśmiech
Chichot

Ciekawe, do której uczęszczałas/uczęszczasz szkoły muzycznej? Moi synowie, na przykład, terminowali u Bacewiczówny, na Krasińskiego i u Elsnera

Bacewicz. Nie jest tak.. hmm popularne jak miodowa np, ale i tak jest cudownie Uśmiech , lepiej niż było jeszcze kilka lat temu - to na pewno. Zaraz się okaże , że znam synów i będzie zabawnie   Uśmiech
Jak oderwę się od opisywania dramatycznej miłości Soni do Raskolnikowa to z ogromną chęcią poczytam owe felietony.
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : Październik 26, 2010, 17:47:58 »

Wówczas sprosiłbym wszystkich do mnie do Babic na ogrodowego grila.

Pozdrawiam z Jelonek Bemowskich  Uśmiech
Chichot

Ciekawe, do której uczęszczałas/uczęszczasz szkoły muzycznej? Moi synowie, na przykład, terminowali u Bacewiczówny, na Krasińskiego i u Elsnera

Bacewicz. Nie jest tak.. hmm popularne jak miodowa np, ale i tak jest cudownie Uśmiech , lepiej niż było jeszcze kilka lat temu - to na pewno. Zaraz się okaże , że znam synów i będzie zabawnie   Uśmiech
Jak oderwę się od opisywania dramatycznej miłości Soni do Raskolnikowa to z ogromną chęcią poczytam owe felietony.
Bacewicz to naprawdę porządna szkoła. Mój Michał (pseudo siwy) kończył ją ponad 10 lat temu w klasie skrzypiec, ale do dziś krążą podobno o nim legendy, bo był niezłym ziółkiem Uśmiech
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
skrzypczatka
Gość
« Odpowiedz #25 : Październik 26, 2010, 18:40:00 »

O MÓJ BOŻE!!!  Duży uśmiech  Nie wierzę w ten zbieg okoliczności!!! Uczę się gry na skrzypcach u pani profesor Siwego! Od 12 lat z resztą Uśmiech Jest mi on oczywiście stawiany za przykład ucznia z inicjatywą. Rzeczywiście krążą legendy... ale o tym jakim był świetnym przewodniczącym Uśmiech

Gdy miałam lat 7, 8 czy nawet 9 lat , przychodził na moje lekcje jako obserwator a mnie to bardzo stresowało i troche się siwego bałam  Duży uśmiech szczególnie, że wtedy raczej ćwiczyć mi się nie chciało, więc stres był podwójny  Język

Ha, ale ten świat mały! Śmieję się właśnie do monitora  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

trzywahaty polskiserwertrans batawia wataha-dahabiga-indaha cloudwind