Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kultyszew w Polsce  (Przeczytany 25715 razy)
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : Luty 01, 2011, 10:25:34 »

Ja to jak ten Zagłoba, co się z czołobitnością spóźnia.

Witaj Tadeuszu!
Cieszę się bardzo, że wiadomość o naszym forum dotarła do tak zacnej osoby. Jest mi ogromnie miło powitać i proszę bądź z nami, dodając jeszcze większego splendoru naszemu forum. Bo towarzystwo u nas wyborowe, skupiło tyle wartościowych i ciekawych osobowości.
Witam gorąco.
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Luty 01, 2011, 11:48:45 »

Panie Tadeuszu, witam - Beata (xbw) od opus sonaty Uśmiech
Zapisane
tadesz
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Luty 01, 2011, 15:25:55 »

Szanowni Forumowicze, jest mi ogromnie miło, ze otrzymałem tak wiele odpowiedzi. Postaram się na bieżąco informować o nowych wydarzeniach.
Tymczasem podaję link do krótkiego filmiku zapowiadajacego tournee:
http://www.youtube.com/watch?v=aAxVQ_A2JiE&feature=player_embedded
Zapisane
tuco82
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 529



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : Luty 04, 2011, 14:23:44 »

Bilet na koncert Kultysheva w Nowym Sączu kosztuje 20 zł, ulgowy 15. Ciężko mi uwierzyć.
Zapisane

"Problemem cytatów znalezionych w Internecie jest ich wątpliwa autentyczność." - Albert Einstein
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Luty 04, 2011, 15:26:11 »

Za bilet na koncert Trifonowa też zapłaciłam 20 zł, w Warszawie, 4 listopada. Czasem się zdarza Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Luty 04, 2011, 20:21:28 »

Koncert Kultyszewa w studiu Lutosławskiego w niedzielę o 19:00 będzie transmitowany w Dwójce! Tak więc Północ też będzie miała szansę posłuchać Uśmiech
Można też w Dwójce posłuchać Tadeusza opowiadającego o Mirosławie:)

http://www.polskieradio.pl/8/192/Artykul/305703,Miroslav-Kultyshev-w-Polsce

Zapisane
tadesz
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Luty 05, 2011, 00:59:12 »

Do zobaczenia na koncertach. Artysta już ćwiczy.................... http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=1685438091633&set=a.1080303443645.2016838.1108074395
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : Luty 05, 2011, 10:28:17 »

Do zobaczenia na koncertach. Artysta już ćwiczy.................... http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=1685438091633&set=a.1080303443645.2016838.1108074395
Ciesze się, że to już jutro Uśmiech.... A tak a propos: kupiłem bilety niezależnie i bez uzgadniania z Beatką i okazało się, że będziemy siedzieli obok siebie (w II rzędzie) Duży uśmiech Chichot
I niech kto powie, że w naszej szafarskiej rodzince nie działa familijna telepatia Chichot
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Luty 05, 2011, 13:11:16 »

Doprawdy jesteś szczęściarzem Januszu..lepiej przyznaj się, że celowo to jakoś ustawiłeś.. Chichot A tak a propos naszej Beatki - pozdrów ją proszę dyskretnie ode mnie.. Chichot i przy okazji wspomnij, że koziołek uwielbia czytać jej komentarze.. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Luty 05, 2011, 16:09:09 »

Pozdrówcie Mirosława ode mnie gorąco. "Łapnęłam" jego granie już w pierwszym etapie. Żałuję, bo nie dotrę na żaden z koncertów. Obawiam się zresztą, że w tym roku nigdzie nie dotrę jeśli zawodowo dalej będę żyć w takim tempie jak od początku roku. Piszcie proszę - niech chociaż tyle mam.

Witaj Tadeuszu! Uśmiech
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Luty 05, 2011, 20:58:46 »

Mnie Kultyszew nie zachwycił na KCH, z tym wiekszą nadzieją czekam na jutrzejszy koncert.
Witaj Tadeuszu i jak będziesz mógł to pozdrów go od nas. Powodzenia.
Zapisane

Melisa
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 129



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Luty 06, 2011, 20:42:26 »

Czy ktoś słucha transmisji koncertu Kultyszewa przez internet? U mnie jakość delikatnie mówiąc nienajlepsza Smutny Coś jakby podzwaniało leciutko cały czas ( poprzednie audycje w porządku).
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Luty 06, 2011, 20:49:45 »

Ja słucham i u mnie jakoś basy dudnią.
Zapisane

Melisa
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 129



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Luty 06, 2011, 20:55:10 »

Teraz podczas wywiadu jest w porządku. A już myślałam, że to mnie w uszach dzwoni.
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Luty 07, 2011, 00:03:44 »

Nadejszła wiekopomna chwila, spotkanie w realu uczestników forum Uśmiech
Trochę nam się przestawiło po koncertach Wundera czy Trifonowa, na wzniosłe subtelne czarowanie. Bo Ingolf i Daniił są od krainy marzeń, snów i wyobrażeń. Gra Mirosława Kultyszewa pokazuje życie takim jakie ono jest, trochę ciężkie, trochę trudne i zwykłe, ale nadal piękne i cudowne. Zaskoczyło mnie, że Mirosław także potrafi rzucić na publikę urok, uwieść, zwłaszcza bisami, doprowadzić do gorących braw i pożegnania na baczność. Koncert podobał mi się w znakomitej większości, Kultyszew nie jest moim ulubieńcem, więc bez egzaltacji spokojnie słuchałam Chopina w pięknym wykonaniu, wzruszając się trochę od czasu do czasu, aż do piątego bisu, nokturnu, który zmiótł mnie z powierzchni ziemi tak skutecznie, że wracałam do siebie przez cały szósty bis. Nie wiem co się stało. Czy to Chopin, czy moja wybitna "faza" na nokturny, czy może wielki talent Kultyszewa, pewnie summa summarum, ale zapomniałam o operacji Roberta Kubicy, zapomniałam o wszystkich moich sprawach i po prostu sobie zniknęłam, tak na chwilę.
Janusz po koncercie zapytał, czy zmieniła mi się chemia w organizmie Uśmiech Ależ oczywiście, że TAK!!! No i jestem bogatsza o kolejny autograf  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

moloromme ndl etforum pegasus airpol