Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 36   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Filmy, które warto przeżyć  (Przeczytany 120963 razy)
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Listopad 30, 2010, 01:13:29 »

Ja i Kozioł głosujemy na Monikę_Aleksandrę!  Chichot (Kozioł - spróbuj się wychylić  Duży uśmiech )

Obiecuję, że nie będę się wychylał..bo kiedy tylko tego próbuję, to z reguły zawsze zle się to kończy Chichot
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Listopad 30, 2010, 01:22:09 »

Casablanko- jasne, z pewnością tańcem przebiłabym Gołotę Uśmiech

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym Gołotą..Moniko. To znaczy, że co..?? Czyżby chodziło o jakiegoś "boksera" Chichot, czy może że Pablo-Casablanka, bądz ktoś inny trenuje dyscyplinę nazywaną "boksem"..?? Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : Listopad 30, 2010, 15:06:58 »

Swojego czasu w  "Tańcu z Gwiazdami", wystąpił jako uczestnik pan Gołota i, choć się tego nie można było spodziewać wytrwał dłużej niż na ringu- chyba ze trzy odcinki, jeżeli nie więcej  Duży uśmiech. ale jednak tak nieśmiało sobie pomyślałam, że jednak przeciętny Polak tańczy lepiej od niego Uśmiech
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Grudzień 11, 2010, 21:56:03 »

Oglądacie film na tvn? Chyba warto go przeżyć?!
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Grudzień 11, 2010, 22:14:31 »

Ostatnio na forum pojawiło się Tango z Filmu "Zapach Kobiety". Ten krótki fragment skutecznie zachęcił mnie do zobaczenia całości filmu i muszę przyznać, że jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem.

O czym właściwie jest ten film? O młodości i o dojrzewaniu, o przełamywaniu własnych słabości, o chęci i radości życia i w końcu o tym, że warto spełniać marzenia, bo spełnienie marzeń może zmienić człowieka. Czysto "zawodowa znajomość" zmienia się w trudną, ale szczerą przyjaźń a przygotowania do śmierci dostarczają nowych powodów do życia.

Kreacja Al'a Pacino to wzór aktorstwa. Co tu dużo mówić, Pacino za tą rolę dostał Oskara.
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : Grudzień 12, 2010, 20:45:32 »

Trochę nietypowy dla konwencji tego wątku, ale mimo to - naprawdę wart obejrzenia i refleksji...
Poszukując początków życia na ziemi coraz częściej spoglądamy w kosmos. Kto wie, może i do nas kiedyś zawitał "Animator" ?

http://www.youtube.com/watch?v=_bl-MynjnCU&feature=player_embedded
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
gandarwa
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 247



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Grudzień 13, 2010, 20:43:22 »

Januszu, świetny filmik!  Uśmiech Dzięki... Nigdy bym chyba nie trafiła na niego? Jak Ty to robisz, że wynajdujesz takie ciekawostki?

Ja przeżyłam - pierwszy raz w życiu mi się to zdarzyło, więc pamiętam to uczucie - Amadeusza (sir Marriner z Mozartem - objawienie!), potem Wszystkie poranki świata,  niedawno (ale czas strasznie leci!) "Babel"  Alejnadra Innaritu, także z Bradem Pittem... Może będziecie sie śmiać, ale lubię kino chińskie i dalekowschodnie - typu Wywieście czerwone latarnie, Przyczajony tygrys ukryty smok, albo parę tygodni temu w TV Kultura "Bohater". Te chińskie filmy maja jakąś  niezwykłą poetyke, nieuchwytny klimat... O matko, chyba sie rozgadałam...  Mrugnięcie Buziak Pa.
Zapisane

Światełko ślę
Izabela
gandarwa
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 247



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Grudzień 13, 2010, 21:07:32 »


I dzięki także za podpowiedzi świetnych filmów - Apartamentu oraz I będę żyć.
To lubię - rzekłem - to lubię....
I powinny się teraz wyświetlić w TV!!  Spoko
Zapisane

Światełko ślę
Izabela
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Grudzień 13, 2010, 21:11:58 »

Trochę nietypowy dla konwencji tego wątku, ale mimo to - naprawdę wart obejrzenia i refleksji...
Poszukując początków życia na ziemi coraz częściej spoglądamy w kosmos. Kto wie, może i do nas kiedyś zawitał "Animator" ?

http://www.youtube.com/watch?v=_bl-MynjnCU&feature=player_embedded


Janusz!
Świetny żart  Chichot

zawsze wynajdziesz coś cudownego
albo zabawnego.



Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Grudzień 13, 2010, 21:16:20 »

I dzięki także za podpowiedzi świetnych filmów - Apartamentu oraz I będę żyć.
To lubię - rzekłem - to lubię....
I powinny się teraz wyświetlić w TV!!  Spoko
Dołóż do tego zestawu "Smażone zielone pomidory", koniecznie!
Zapisane
gandarwa
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 247



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Grudzień 13, 2010, 21:28:09 »

Dołóż do tego zestawu "Smażone zielone pomidory", koniecznie!

Serdeczne podziękowiska, widziałam. Wszystkiego sie nie da przytoczyć, ale bardzo wskazana taka mini-lista dobrych filmów.
A "Zielona mila" z Tomem Hanksem? Drastyczny momentami, długo nie chcoiałam oglądać, ale kiedys jednak.. i nie żałuje.
Zapisane

Światełko ślę
Izabela
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Grudzień 13, 2010, 21:44:10 »

To ja dopisuję mój ukochany film "Dzień świstaka", ale w świeta bedzie pewnie Kevin w różnych wariantach,
"Co się przydarzyło św.Mikołajowi " itp.
Zapisane

Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : Grudzień 13, 2010, 23:16:57 »

Trochę nietypowy dla konwencji tego wątku, ale mimo to - naprawdę wart obejrzenia i refleksji...
Poszukując początków życia na ziemi coraz częściej spoglądamy w kosmos. Kto wie, może i do nas kiedyś zawitał "Animator" ?

http://www.youtube.com/watch?v=_bl-MynjnCU&feature=player_embedded


Januszu obejrzałam z przyjemnością, nawet pokazałam córce, która ostatnio coraz częściej rozmyśla na tematy egzystencjalne:)
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : Grudzień 13, 2010, 23:28:48 »

Januszu obejrzałam z przyjemnością, nawet pokazałam córce, która ostatnio coraz częściej rozmyśla na tematy egzystencjalne:)

Moniko, to bardzo dobrze, ze asystujesz jej rozmyślaniom i że wspólnie oglądacie fajne filmy (nawet, gdy są zaledwie filmikami)  Uśmiech
Cieszy mnie, ze się spodobał...
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Grudzień 13, 2010, 23:31:00 »

To ja dopisuję mój ukochany film "Dzień świstaka", ale w świeta bedzie pewnie Kevin w różnych wariantach,
"Co się przydarzyło św.Mikołajowi " itp.

Co do Kevina, nie wiem czy słyszeliście, że początkowo Polsat zdjął ten film ze świątecznej ramówki, jednak po serii komentarzy internautów (np. na portalu demotywatory.pl) stacja Soloża zmieniała program i przywróciła Kevina do łask. Jak to powiedziała Ewa w świąteczno-życzeniowym wątku ... TRADYCJA...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 36   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cloudwind airpol skarpetkacrraft loups playyourstories