Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przedstawmy się :)  (Przeczytany 60039 razy)
surma
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #180 : Październik 27, 2011, 11:05:47 »

Aro 50, Bodek 1, Monika-Aleksandra, Niebieskooki, Musammam, kozioł w kolejności ukazania się

Merci chalereusement całemu komitetowi powitalnemu. No tak, jednym słowem pięknie się dzieje,
czego wszystkim życzę w poście recour. Oby dalej tak miło się żyło!
Zapisane
fabura
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #181 : Grudzień 12, 2011, 15:56:54 »

Cześć, fajnie was poznać. Mam na imię Artur i 23 lata. Słucham szeroko pojętej muzyki głównie poważnej, etnicznej i elektronicznej(zarówno do słuchania i bardziej tanecznych odmian)
Zapisane

xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #182 : Grudzień 12, 2011, 16:29:50 »

Cześć Artur Uśmiech
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #183 : Grudzień 12, 2011, 16:31:22 »

Witaj Arturze   Uśmiech
Jak rozumiem, jesteś miłośnikiem każdej dobrej muzyki. Miło więc, że do nas dołączyłeś. Chichot
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #184 : Grudzień 12, 2011, 21:37:11 »

Cześć Arturze  Uśmiech
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #185 : Grudzień 12, 2011, 21:42:46 »

fabura witaj Uśmiech
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #186 : Grudzień 13, 2011, 22:27:36 »

Witaj i bądź z nami. Duży uśmiech
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #187 : Grudzień 13, 2011, 23:21:58 »

Cześć Artur
Zapisane

anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #188 : Grudzień 13, 2011, 23:34:29 »

Cześć Artur! Uśmiech
Zapisane
Dorota
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #189 : Grudzień 24, 2011, 00:56:16 »

Cześć, jestem Dorota, mam 27 lat (jeszcze przez niecały miesiąc bo w styczniu skończę 28). Jestem mgr historii, mam męża i 3 letnią córkę Karolinkę. Pracuję w domu dla firmy pozycjonującej strony internetowe (jak widać bardzo to związane z moim wykształceniem ale takie czasy) a od września uczę się na kierunku asystentka stomatologiczna w szkole policealnej (ale nie wiem, czy tego jednak nie zostawię). Tak naprawde jakoś nigdy za wiele muzyki poważnej nie słuchałam, pamiętam z podstawówki jak pani od muzyki nam włączała jeszcze na płytach gramofonowych i niektóre "kawałki" mi się podobały. Potem przez lata nie słuchałam praktycznie wcale takiej muzyki. Jakiś czas temu na psychologii był gościnny wyklad na temat efektywnego uczenia sie. Zapamietałam z niego m.in., że w nauce pomaga muzyka poważna a szczególnie Beethoven. Jakiś czas później miałam do nauczenia sie dość trudny materiał z mikrobiologii i stwierdziłam, ze włącze Beethovena. I tak sie zaczęło. Beethoven, Mozart, Czajkowski, Bach tak sobie buszowałam po youtube... Ale jak trafiłam na Chopina to.. po prostu utonęłam.  Zakochałam się..........  Buziak
Myślę sobie, jakie to wszystko dziwne. Przeciez od dziecka wiedzialam, kto to jest. Nie odkryłam jakiegoś mniej znanego kompozytora, przecież to jest TEN CHOPIN. Chopin, o którym czytałam w podstawówce czytankę (Frycek z Szafarni czy jakoś tak), pamietam jak na muzyce mielismy o nim lekcje, co wiecej, akurat z jego życiorysu odpowiadalam- pamietam to, bo nie nauczylam sie za dobrze. Nawet pamiętam, że nauczylam sie tylko roku Jego urodzenia a śmierci nie ale zapamiętałam, że zmarł w wieku 39 lat i sobie podczas odpowiedzi doliczyłam.
Oglądałam też film "Chopin. Pragnienie miłości" (lubię czytać biografie, oglądać filmy biograficzne, dokumentalne) i też nic. Pamiętam też, jak w tv dość często pokazywali Rafała Blechacza. I nic. Był rok chopinowski, też nic. A teraz nagle wielkie BUM  Chyba to musi być tak, że człowiek musi do wielu rzeczy dojrzeć. Wszystko ma swój czas.
Poza Chopinem wcześniej głównie gustowałam w takich wykonawcach jak: Elvis Presley, The Beatles, Johnny Cash, Jerry Lee Lewis, Little Richard (i mogłabym tak wymieniać i wymieniać, głównie lata 50 i 60). Tzn. dalej gustuję i będę gustować. Lubię też szanty i piosenki żeglarskie, poezję śpiewaną, zespół ABBA i... Eugeniusza Bodo i polskie kino przedwojenne. Jak widać, moje serducho jest wielkie, pojemne. Teraz znalazło się tam jeszcze miejsce dla Frycka. Uśmiech To chyba na tyle, nie chcę przynudzać już na początku. Uśmiech
Zapisane

ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #190 : Grudzień 24, 2011, 10:21:18 »

Witaj, jeśli kochasz Frycka, będzie Ci tu z nami dobrze! Chichot
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #191 : Grudzień 24, 2011, 10:40:48 »

Dzień dobry Doroto, witaj pokrewna nam duszo  Uśmiech
Niektórzy rodzą sie z miłością do Chopina, inni nabywają ja po latach, jeszcze u innych budzi się u schyłku życia... To tylko dowód, , że dla naszego Fryderyka kazda pora w zyciu może byc dobra. Pewne jest i to, ze gdy ktoś raz rozkocha sie w jego nutach, wierny jest tej miłości do końca świata (i dzień dłużej  Uśmiech )

Witamy Ciebiej, Dorotko, na pokładzie, witamy w szafarskiej rodzinie.  Uśmiech
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #192 : Grudzień 24, 2011, 12:03:45 »

Cześć Doroto podobna duszo  Uśmiech
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #193 : Grudzień 24, 2011, 12:53:33 »

Witaj Doroto. Super, że nas odnalazłaś (mówisz "pozycjonowanie stron internetowych". Ciekawe. Po Świętach o czymś pogadamy a teraz Wesołych, rodzinnych Świąt)
Zapisane

kati
Zaawansowany użytkownik
****
Offline Offline

Wiadomości: 386



Zobacz profil
« Odpowiedz #194 : Grudzień 25, 2011, 01:35:07 »

Tak naprawde jakoś nigdy za wiele muzyki poważnej nie słuchałam, pamiętam z podstawówki jak pani od muzyki nam włączała jeszcze na płytach gramofonowych i niektóre "kawałki" mi się podobały. Potem przez lata nie słuchałam praktycznie wcale takiej muzyki. Jakiś czas temu na psychologii był gościnny wyklad na temat efektywnego uczenia sie. Zapamietałam z niego m.in., że w nauce pomaga muzyka poważna a szczególnie Beethoven. Jakiś czas później miałam do nauczenia sie dość trudny materiał z mikrobiologii i stwierdziłam, ze włącze Beethovena. I tak sie zaczęło. Beethoven, Mozart, Czajkowski, Bach tak sobie buszowałam po youtube... Ale jak trafiłam na Chopina to.. po prostu utonęłam.  Zakochałam się..........  Buziak

     Witaj Doroto, moja imienniczko Uśmiech
Zacytowałam część Twojego posta, bo gdy go przeczytałam to....Jakbym o sobie przeczytała...
Ja również utonęłam...Całkiem niedawno, bo po zeszłorocznym Konkursie Chopinowskim Uśmiech Już chyba sam Fryderyk, czuwając tam z góry, postarał się aby przybyło mu fanów jego genialnej muzyki  Mrugnięcie A za pośredników obrał utalentowaną młodzież, której nie brakowało na tymże konkursie...

Cieszę się, że dołączyłaś... Uśmiech Poczułam w Tobie bratnią duszę  Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

airpol black-flag articz moloromme rrp307