Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przedstawmy się :)  (Przeczytany 60646 razy)
Dorota
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : Grudzień 25, 2011, 16:57:04 »

ewa578, Janusz1228, aro 50, sułek, kati dziękuję za tak miłe powitanie. Uśmiech

     Witaj Doroto, moja imienniczko Uśmiech
Zacytowałam część Twojego posta, bo gdy go przeczytałam to....Jakbym o sobie przeczytała...
Ja również utonęłam...Całkiem niedawno, bo po zeszłorocznym Konkursie Chopinowskim Uśmiech Już chyba sam Fryderyk, czuwając tam z góry, postarał się aby przybyło mu fanów jego genialnej muzyki  Mrugnięcie A za pośredników obrał utalentowaną młodzież, której nie brakowało na tymże konkursie...

Cieszę się, że dołączyłaś... Uśmiech Poczułam w Tobie bratnią duszę  Uśmiech
Miło wiedzieć, że jest na forum Ktoś z podobną historią do mojej. Uśmiech


Dzień dobry Doroto, witaj pokrewna nam duszo  Uśmiech
Niektórzy rodzą sie z miłością do Chopina, inni nabywają ja po latach, jeszcze u innych budzi się u schyłku życia... To tylko dowód, , że dla naszego Fryderyka kazda pora w zyciu może byc dobra. Pewne jest i to, ze gdy ktoś raz rozkocha sie w jego nutach, wierny jest tej miłości do końca świata (i dzień dłużej  Uśmiech )

Witamy Ciebiej, Dorotko, na pokładzie, witamy w szafarskiej rodzinie.  Uśmiech
Mam nadzieję (ba, jestem pewna), że będzie tak, jak piszesz i będę wierna już do końca tej (na razie bardzo świeżej) miłości. Uśmiech

sułek, jeśli chodzi o pozycjonowanie to jak na razie mam w tej firmie pracę taką dość prostą, polegającą na przepisywaniu, kopiowaniu tekstów i umieszczaniu ich na stronie www (a dokładnie blogu), doświadczenia ani wiedzy o pozycjonowaniu nie mam więc pewnie i nie pomogę. Jeśli będę widzieć szansę na rozwój w tej firmie, wtedy zapewne udam się na odpowiedni kurs.

Chcialam jeszcze napisać, że na stronę forum dostałam się poprzez youtube a dokładnie przez ten przepiękny link: http://www.youtube.com/watch?v=QH6VQhO3o2Q
Zapisane

Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #196 : Grudzień 25, 2011, 18:03:26 »

...Chcialam jeszcze napisać, że na stronę forum dostałam się poprzez youtube a dokładnie przez ten przepiękny link: http://www.youtube.com/watch?v=QH6VQhO3o2Q


Dorotko, wielkie dziękuje za niezwykły komplement. Uśmiech Buziak

A tak a propos: filmik ten zaaranzowałem (i zagrałem Chichot ) na prośbę Moniki - założycielki naszego Forum. Po jego publikacji, najpierw tylko tu - na Kurierze, wspolnie ze wszystkimi użytkownikami uznaliśmy, że warto byłoby nim reklamować nasze Forum na YT i Chopin-Tube (na Facebooku). I jak widac - to był fajny pomysł. Dzięki niemu - jesteś z nami  Chichot
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : Grudzień 25, 2011, 19:02:25 »

Witaj Doroto number 2 Mrugnięcie..czuj się tutaj jak u siebie, życzę wielu miłych chwil spędzonych w gronie przyjaciół z Kuriera Uśmiech
Zapisane
Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : Grudzień 25, 2011, 19:14:11 »

Witam również!

Co do owej "historii", to nikt chyba nie rodzi się "fanem" klasyki, a przynajmniej bardzo rzadko w czasach obecnych. Zwykle jest tak, że przychodzi pewien moment olśnienia czy nie wiem jak to nazwać. Bardzo mi miło powitać nową osobę w naszych skromnych wirtualnych progach.

Cytuj
Też nie jestem żadną ekspertką, nie potrafię grać na fortepianie (zresztą na niczym innym też)
To faktycznie kiepsko. Ja mogę poszczycić się tym, że przynajmniej na nerwach ludziom potrafię jako tako grać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2011, 19:19:08 wysłane przez Niebieskooki » Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
Dorota
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : Grudzień 26, 2011, 22:22:40 »

Januszu, to był świetny pomysł z taką promocją forum na youtube, faktycznie, gdyby nie to, najprawdopodobniej nigdy nie trafiłabym tutaj. Uśmiech

kozioł, Niebieskooki, dziękuję Wam za przywitanie. Też jestem niebieskooka. Mrugnięcie A na nerwach to czasem potrafię zagrać.
Zapisane

sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #200 : Grudzień 27, 2011, 17:06:35 »

Doroto!. Przydasz się, na pewno się przydasz. Zapoznaj się proszę ( w miarę posiadania wolnego czasu) z wątkiem dot. strony o Schubercie. Wejdź też na stronę http://franzschubert.pl To my Szafarczycy ją tworzymy. W wątku dowiesz się dlaczego Schubert a nie Chopin no i zachęcam do współpracy.
Zapisane

xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : Grudzień 28, 2011, 10:45:58 »

Witaj Nowa Doroto Uśmiech
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #202 : Grudzień 31, 2011, 17:32:15 »

Doroto witaj sylwestrowo
Zapisane
eggo
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #203 : Czerwiec 14, 2012, 09:45:12 »

Hej,
Jestem Janek i także słucham Chopina i muzyki klasycznej.
Miło mi tutaj z Wami będzie pogawędzić.
Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #204 : Czerwiec 14, 2012, 14:41:25 »

Hej,
Jestem Janek i także słucham Chopina i muzyki klasycznej.
Miło mi tutaj z Wami będzie pogawędzić.

Czesc Eggo.

O czym chcesz gawedzic?
O Chopinie , czy pilce noznej.
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #205 : Czerwiec 14, 2012, 20:46:34 »

Witamy Eggo, rozmawiaj o wszystkim, co ci się podoba. Będzie milo Cię czytać Uśmiech
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #206 : Wrzesień 02, 2012, 22:20:16 »

Dziś szperając po internecie natknąłem się nieoczekiwanie na niezwykłe i bezcenne dla mnie zdjęcie:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4042516939589&l=a42dbd871a

Było zrobione w Domu Polonii przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, gdzie w dniu 22 II 2010 o czwartej w nocy grałem Chopina w ramach "Najdłuzszych urodzin..."
Nawet nie miałem świadomości, że ktoś robił zdjęcia. Teraz - ta nieoczekiwana fotografia będzie dla mnie jedną z najcenniejszych pamiątek  Uśmiech
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
fille007
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 845


Zobacz profil
« Odpowiedz #207 : Wrzesień 03, 2012, 10:09:04 »


Januszu  Uśmiech, wygląda na to, że Fryderyk zrobił Ci wtedy 2 prezenty za jednym zamachem; pierwszy to ukazanie się wywiadu z Tobą 1 marca 2010, a drugi to ta fantastyczna fotka!
 
Zapisane

Amo la musica sopra tutte le arti
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #208 : Wrzesień 03, 2012, 10:48:16 »

prawdać to, droga Kasieńko  Uśmiech

I jak tu nie kochać Fryderyka  Chichot
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #209 : Wrzesień 03, 2012, 22:32:25 »

Januszu.

Wygladasz, jak nobliwy, rasowy pianista.
Twarz skupiona, ramiona blisko siebie, glowa lekko odchylona w bok.
Jednym slowem - zdjecie zawodowe.
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cesarstwoniemieckie darmowefora smoki miastomorthal msn