Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2. Zjazd Forumowiczów Kuriera Szafarskiego  (Przeczytany 13050 razy)
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Lipiec 02, 2012, 14:12:27 »

Bilety w internecie na tegoroczny festiwal ChijE są dostępne już od wczoraj.
Ciekawą nowościa są koncerty Marthy Argerich 26 sierpnia oraz Marthy, Marii Joao Pires i Janusza Olejniczaka 28 sierpnia
zaraz po koncercie Daniła o godzinie ...22.00.Na te koncerty sprzedaz dopiero od 23 lipca.Pewnie Martha jeszcze nie potwierdziła swojej obecności.
Namiawiam także na koncert Andreasa Staiera i Isabelle Faust 27 sierpnia na Zamku Królewskim.
Na razie bilety są ale jakby ktoś chciał sie zdecydować to radziłabym sie pośpieszyć.
Jeśli ktoś by chciał to udostępnię dach nad głową i ciepła wode u siebie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 14:19:34 wysłane przez TeresaGrob » Zapisane

Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Lipiec 22, 2012, 23:56:48 »

Witam.

Znalazłem trochę czasu i wstąpiłem na forum. Niestety, musiałem odwołać swoją rezerwację na festiwal w Dusznikach, trochę zbiegły mi się terminy. Ale końcówka sierpnia w moim przypadku nie jest jeszcze zajęta. Jeżeli propozycja spotkania jest nadal aktualna chętnie się przyłącze. A więc?

Pozdrawiam i obiecuję choć trochę nadrobić zaległości.
Zapisane
p.Joanna
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 90


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : Lipiec 26, 2012, 21:56:39 »

Dopiero dziś zorientowałam się, że dział o ewentualnym zjeździe uaktywnił się w ostatnim czasie.
Droga Julko, bardzo chętnie spotkam się z Tobą po koncercie Trifonowa (na który oczywiście mam już bilet). Możemy razem zdecydować czy idziemy później na Wielką Marthę i Janusza Olejniczaka (którzy też kuszą, ale może się zdarzyć, że pogaduchy będą ciekawsze).  Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć to byłoby bardzo miło. Na razie to mój jedyny pewny punkt na CHiJE. Myślę też o Izabelli Faust i Schubercie dwa dni wcześniej.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

aldara warriorsidiot naszehistorieonline mostwanted wrzeciono