Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2. Zjazd Forumowiczów Kuriera Szafarskiego  (Przeczytany 13070 razy)
Bodek1
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 576



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Styczeń 07, 2012, 14:34:04 »

Mnie także (jak Januszowi) bardziej odpowiada wrześniowy wypad do Zakopanego...Jak wiecie uwielbiam wspinaczki wysokogórskie i jeszcze mam na tyle energii, że mogę wciągnąć jakąś "kozicę"... Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Styczeń 31, 2012, 12:30:32 »

Witam

Patrzę właśnie na program festiwalu i wygląda na to, że wybiorę się do Dusznik jedynie na niedzielę - 5.08, gra Khozyainov i Piemontesi. Prawie na pewno mogę powiedzieć, że będzie ze mną Dorota (ze względu na tego pierwszego pianistę).

A jak z festiwalem Chopin i jego Europa? Może warto by było w tym roku spotkać się w Warszawie?
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : Luty 01, 2012, 21:29:19 »

Bardzo chętnie, tylko czeku Warszawa leży tak daleko od Krakowa.
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : Luty 01, 2012, 22:06:38 »

Moniko, 3 godz. pociągiem z Krakowa to nie aż tak bardzo daleko  Mrugnięcie
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Kwiecień 20, 2012, 16:22:23 »

Witajcie!

Od razu przeproszę za swój brak aktywności, ale jest on wprost proporcjonalny do braku czasu. Obiecuję sobie, że w wakacje nadrobię część zaległości na kurierze.

Ale do rzeczy.

Wczoraj rozmawiałem z Dorotą i w tej rozmowie pojawił się wątek festiwalu Chopin i jego Europa. Już jakiś czas temu nasycony reklamami tanich linii lotniczych postanowiłem, że w wakacje odwiedzę stolicę. Pomyślałem więc, że pobyt w Warszawie warto by połączyć z wyżej wspomnianym festiwalem i oczywiście odwiedzeniem muzeum Fryderyka. Byłoby niezwykle miło spotkać się z Wami przy tej okazji, dlatego chciałbym się zapytać, czy planujecie wybrać się na CHIJE, a jeśli tak, to jaki koncert Was zainteresował?

Pozdrawiam.
Piotrek
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Kwiecień 20, 2012, 17:01:18 »

Program ChiJE jest podobno jeszcze bardzo szczątkowy, w związku z wiadomo czym.
Moje maksimum na razie by zakładało:
Daniła,
Kennera,
Lisieckiego,
Katsarisa
i koncert tej pani, która w Łazienkach bedzie śpiewała pieśni Chopina
oraz (do dyskusji), ale żeby nie siedzieć w mieście jakiś wypad do Żelazowej Woli albo do Szafarnii.
Ale dopóki nie ma cen biletów nie można zrobić cash flow,a w moim wypadku wszystko od tego zależy.
Minimum Danił i Katsaris.
Zapisane

sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #51 : Kwiecień 20, 2012, 17:35:18 »

Nie wiadomo jeszcze jaki będzie program (jak pisze Agnieszka). Ale z mojego punktu widzenia każdy będzie dobry jeśli będzie możliwość spotkania się z Wami. Wciąż jeszcze mam przed oczami nasz I Zjazd i często do niego wracam myślami. Tak więc ja się piszę na II Zjazd.
Piotrusiu jak tam studia?
Zapisane

Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Kwiecień 20, 2012, 20:28:12 »

Sławku, dziękuję, jakoś sobie radze, ale czasu niestety brakuje.

Fajnie by było, gdybyśmy się mogli umówić w miarę wcześniej żeby zarezerwować bilety i nocleg. Czekamy w takim razie na ostateczny repertuar i bierzemy się do pracy.
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : Kwiecień 21, 2012, 08:47:54 »

Fajnie Piotrusiu. W Was młodych nasza nadzieja.  Chichot. Może uda się spotkać i sobie pogadać i wspólnie (jak w Dusznikach) pochodzić na koncerty.
Zapisane

TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Maj 05, 2012, 11:55:30 »

Dla zachęty, jakby ktos nie był jeszcze zdecydowany.
W programie CHiJE znalazł się nowy koncert:
Isabelle Faust i Andreas Staier- m.in beda  grali sonatę skrzypcową a-moll Schumanna, uwielbiam ten utwór, już dawno
chciałam wrzucić ale na YT żadnej ciekawej interpretacji nie znalazłam.Słyszłam piękną wersję tej sonaty w wykonaniu Gila Schahama i Helene Grimaud. Może ktoś z naszych miłych skrzypków
pomoże?
Zapisane

Julka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 192



Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Maj 17, 2012, 20:40:13 »

Potwierdzam chęć spotkania się z Wami. Festiwal CHIJE byłby doskonałą okazją- 28 sierpnia, recital Trifonowa, co Wy na to?
A potem długie wieczorne pogaduchy. Byłoby cudnie.
Jak wiecie wypadek mojej mamy bardzo skomplikował moje życie i wprowadził wiele ograniczeń. Ale życie toczy się dalej.
Bywam tu i tam i nie zapominam o Was!

 
 
   
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Czerwiec 03, 2012, 22:07:38 »

A mnie się pewnie nie uda dotrzeć.  Zawstydzony Burzliwe pięć miesięcy tego roku, po trudnym roku poprzednim, zaczyna się przeradzać u mnie w wątek Kłapouchego w wersji telewizyjnej "Na pewno się nie uda!". Najpierw miałam wrażenie, że siedzę w pociągu, który nie zatrzymuje się na żadnej stacji, potem - kiedy zdecydowałam, że wysiadam w biegu - okazało się, że siedzę sobie na karuzeli a ona się kręci, kręci i kręci (facet z obsługi poszedł na piwo a uczestników tej kołomyjki zaczęło coraz bardziej mdlić).  I jak się wydawało, że te wszystkie kłopoty "ach jedną chwilką" były, zaczęła się matura, w trakcie której mój syn wylądował w szpitalu. Zwykły rothawirus ale - a jakże - z megakonsekwencjami. Nie macie czasami wrażenia, że nad pewnymi okresami w życiu ciąży jakieś fatum, które urządziło sobie naszym kosztem mały poligon? E, marudzę. Muszę dać radę. Jeśli w ogóle będę mogła przyjechać do Warszawy to raczej w pierszym tygodniu CHiJE. Dokładnego programu nie znalazłam. Będę szukać. Spotkania nie mogę obiecać ale będę się starać. Na razie może uda mi się częściej gościć na forum aktywnie a nie tylko  charakterze czytelnika. Pozdrawiam Was wszystkich Buziak   
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : Czerwiec 03, 2012, 22:18:23 »

Pozdrawiam, Elu...
Coraz bardziej przekonuję się, że do każdego ludzkiego żywota doczepiona jest żelazna kula, którą czy chcemy, czy nie, mozolnie  trzeba taszczyć nierzadko do końca podróży.
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Julka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 192



Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Czerwiec 25, 2012, 21:33:05 »

Kochani!
Ponawiam pytanie - co z CHiJE, co zamierzacie? Co z naszym spotkaniem, np. z proponowanymi przeze mnie pogaduchami po koncercie Trifonowa? Nie mieszkam w Warszawie i muszę wszystko zaplanować z wyprzedzeniem. No i bilety trzeba kupić!

 
 
Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Czerwiec 25, 2012, 21:57:02 »

Kochani!
Ponawiam pytanie - co z CHiJE, co zamierzacie? Co z naszym spotkaniem, np. z proponowanymi przeze mnie pogaduchami po koncercie Trifonowa? Nie mieszkam w Warszawie i muszę wszystko zaplanować z wyprzedzeniem. No i bilety trzeba kupić!

Julko, co to jest  CHiJE?
Pytam serio.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stworz survivalgames wilkolwisci lolwfpolska lyl