Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fortepian szlachetny i poetycki... Ingolf Wunder w świecie Chopina i nie tylko.  (Przeczytany 133126 razy)
Julka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 192



Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : Listopad 24, 2011, 23:53:14 »

Aga,
Yellow Lounge to stały cykl imprez muzycznych, których celem jest przybliżenie młodym (20- 40 lat, tak organizatorzy z grubsza określają tę grupę docelową ) muzyki poważnej. W formie lekkiej, łatwej i przyjemnej.
Cel wspaniały i byłam bardzo zaciekawiona tą imprezą z socjologicznego ( i nie tylko!) punktu widzenia, ale moje emocje podpowiedziały mi " nie tym razem, nie po recitalu Ingolfa!"
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : Listopad 24, 2011, 23:54:46 »

Julko, serdeczne dzięki za recenzję, za przekazanie wrażeń, uczuć, radosnych drgnień serca Uśmiech
Ogromnie się cieszę, że Ingolf spełnił Twoje oczekiwania. Repertuar, jak widzę, taki sam jak ten, którego słuchałam w Gdańsku i podobne odczucia, wzruszenia:) I łzy podczas Andante Chichot Tam też przekazał nam mnóstwo emocji, idących z serca, i trafiających też głęboko w serce. Zatem jest znowu w pełni sobą:) I takim z pewnością pozostanie.
Rozbawiło mnie to wytupywanie Uśmiech Fakt, że każdy rodzaj okazania zachwytu jest dobry - w Gdańsku część widzów w zapale trzaskała siedzeniami foteli  Chichot
Ach- z pewnością wszyscy zazdrościmy Ci tego uścisku Chichot Chichot

Może spotkamy się w Warszawie - zapewne bliżej mi będzie tam, niż do Krakowa. Mam nadzieję, że uda mi się wypad na Czajkowskiego.

Zapisane
Julka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 192



Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : Listopad 25, 2011, 00:13:00 »

Och, Aleks,
tak, INGOLF JEST W PEŁNI SOBĄ!

Nasz uścisk był ze wszech stron kontrolowany - ale był Uśmiech
Po pięciu spotkaniach chyba można nareszcie się uściskać?Uśmiech
Było spontanicznie zatem i prawdziwie. Amen Uśmiech
Zapisane
Julka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 192



Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : Listopad 25, 2011, 00:24:43 »

Aleks,
będę w Warszawie na koncercie Ingolfa 4 lutego z grupą przyjaciół, ale i Ciebie i Agę i Ewę i Was wszystkich też chętnie uściskam! Uśmiech
Jeśli Ingolf utrzyma do lutego tę formę z Berlina, to ten jego Czajkowski będzie.... tfu, nie chcę zapeszyć!
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : Listopad 25, 2011, 00:49:04 »

Och, Aleks,
tak, INGOLF JEST W PEŁNI SOBĄ!

Nasz uścisk był ze wszech stron kontrolowany - ale był Uśmiech
Po pięciu spotkaniach chyba można nareszcie się uściskać?Uśmiech
Było spontanicznie zatem i prawdziwie. Amen Uśmiech
No i to właśnie jest wspaniałe - że nie jesteś już dla niego anonimową fanką, ale kimś rozpoznawalnym, miłym, kogo ma ochotę spontanicznie przytulić do serca. Świetna sprawa!!
Też odczuwam pewną introwertyczność Ingolfa i to, że on kumulując w sobie tę energię potrafi wręcz wystrzelić nią w słuchaczy... A jednak, właśnie z racji tej szczerości uczuć, wszystkie je ma wypisane na twarzy:))
Oczywiście, cała ekipa Wunderowców będzie trzymać kciuki za wielką i nieustającą formę naszego Ingolfa Uśmiech
I czekamy również na płytę z tym Czajkowskim Chichot
Zapisane
Julka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 192



Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : Listopad 25, 2011, 01:47:21 »

Na tę płytę z Czajkowskim przyjdzie nam jeszcze poczekać -  przecież Ingolf musi sobie ten koncert  " ograć".
Myślę, że kolejna płyta mogłaby się ukazać latem przyszłego roku - może w sierpniu? Może się uda?!
Uważam jednak, że graniczyłoby to z cudem. Choć z marketingowego punktu widzenia taki termin byłby dobry.
DG ma swoich speców - już oni będą wiedzieli, co zrobić.
Jedno jest pewne -dużo inwestują i dobrze promują swoją gwiazdę Uśmiech
A my razem z nimi! Mrugnięcie

Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #156 : Listopad 25, 2011, 07:46:05 »

Julko, gratuluję! Bardzo ciekawie napisana relacja. Twoje emocje aż wzruszają. Nie trudno wiec wyobrazić sobie, co musiałas odczuwac na sali... i co cała sala z Tobą
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : Listopad 25, 2011, 09:41:30 »

Ewuniu, wielkie dzięki, znów usłyszałam Ingolfa tak blisko. Wybacz, ale strasznie zazdroszczę Ci tego koncertu! Duży uśmiech Mam nadzieję na spotkanie w lutym i wspólne przeżywanie jego cudownej gry.
Zapisane
Julka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 192



Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : Listopad 25, 2011, 12:11:12 »

Ewo, powiem Ci szczerze, że sama sobie zazdroszczę tego recitalu Ingolfa!
I gdyby nie 6 biletów w szufladzie na jego koncert 4 lutego w Warszawie, byłoby mi trochę smutno.


Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #159 : Listopad 26, 2011, 01:09:07 »

Julko, dzięki za fantastyczną relację z berlińskiego recitalu Ingolfa. Bardzo oddziałuje - czuję jakbym był realnym słuchaczem...  Mrugnięcie  Nie mogę się doczekać Ingolfowego powrotu do Auli UAM.  Mrugnięcie Miejmy nadzieję, że przybędzie do Poznania ze sławetnym Koncertem Czajkowskiego - umieram z ciekawości; jak zaprezentuje go Wunder?!
Co do Yellow Lounge - uważam, że to świetny pomysł. Może któryś z polskich 'klubów' zaproponowałby coś podobnego?
Zapisane

Julka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 192



Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : Listopad 26, 2011, 20:16:20 »

Tak, Mozarcie,
Yellow Lounge to bardzo interesujący projekt i jakżeby inaczej " dziecko" DG Uśmiech  i, co oczywiste, ma ogromne wsparcie logistyczno- promocyjno- finansowej machiny.
To " dziecko" ma już 10 lat i ma swoje " rodzeństwo" w kilku największych miastach Niemiec.
Nie chcę dalej rozwijać marketingowego wątku, bo miejsce nie jest właściwe!
Ale może znajdą się w Polsce ludzie -  właściciele, organizatorzy, sponsorzy - którzy podchwycą pomysł i zechcą z DG współpracować?!
Wtedy mielibyśmy Ingolfa po koncercie w filharmonii w Poznaniu w jakimś kolejnym, ciekawym miejscu? Mrugnięcie
Obiecuję, spróbuję nadać bieg sprawie - znam jedno takie miejsce i ludzi.
 


 

« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2011, 20:22:04 wysłane przez Julka » Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : Listopad 27, 2011, 01:09:43 »

Julko, wielkie brawa za inicjatywę! To byłoby coś, gdyby takie przedsięwzięcie udało się przeprowadzić, bo idea naprawdę wspaniała, a firma z żółtym logo ma u nas, jak sądzę, również nieźle rokujący rynek zbytu i mogłaby odnieść się przychylnie do takiej promocji. 
Naturalnie już samo to, byśmy mieli Ingolfa w Poznaniu, jest niezmiernie mile widziane:))
Zapisane
Julka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 192



Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : Listopad 27, 2011, 21:57:23 »

Hej,
wysłałam dzisiaj wiadomość do fanów Ingolfa na prywatne skrzynki - jeśli kogoś, nieopatrznie!, pominęłam, serdecznie przepraszam!!!
Miłego wieczoru życzę wszystkim!
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : Listopad 27, 2011, 22:59:34 »

Jasne, że pominęłaś! Smutny
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : Grudzień 02, 2011, 14:28:04 »

Będę na koncercie Ingolfa 4 lutego w Warszawie.Wiem, że będzie Julka, czy ktoś się jeszcze wybiera??
Zapisane

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

swietageometria daxrel hejtforum city-of-war jaguarlife