Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 39   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Relacje z koncertów, (info o koncertach)...  (Przeczytany 175845 razy)
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #120 : Grudzień 10, 2010, 21:06:35 »

Jeju, dlaczego oni nie mogliby wystąpić jeszcze raz w Poznaniu...! Duży uśmiech
Zapisane

Ola83
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : Grudzień 10, 2010, 22:17:35 »

Jeju, dlaczego oni nie mogliby wystąpić jeszcze raz w Poznaniu...! Duży uśmiech
Bo Koleje Państwowe potrzebują Twojej kasy  Duży uśmiech.
Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #122 : Grudzień 10, 2010, 23:40:19 »

Baa, hałasu jadącego pociągu słyszalny nawet w przedziale skutecznie potrafi zniszczyć pokoncertowe doznania... Duży uśmiech
Zapisane

Allegra
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 110



Zobacz profil
« Odpowiedz #123 : Grudzień 10, 2010, 23:48:39 »

Jeju, dlaczego oni nie mogliby wystąpić jeszcze raz w Poznaniu...! Duży uśmiech

No, Poznań był porządnie rozpieszczany: pozwól przypomnieć 3 (słownie: trzy) koncerty IW w ciągu 2 dni! Mrugnięcie Chichot
Zapisane
sapphireeyed
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 20



Zobacz profil
« Odpowiedz #124 : Grudzień 11, 2010, 10:05:46 »

Powierzenie zaufania Kolejom Państwowym to nieudana inwestycja, jednak nie mam innego wyjścia. Pytanie tylko, czy dojadę do Katowic w te 8 godzin. Wczoraj wracałam do domu właśnie tyle 6 razy mniejszą odległość Mrugnięcie. Polecam więc ubezpieczyć się w dodatkowy czas, najlepiej 12h Mrugnięcie.
Zastanawiam się nad powrotem nocą, ale jestem młodą kobietą, a bywa przecież niebezpiecznie..
Dlatego... Może ktoś jedzie chociaż pociągiem? Zawsze to milej w towarzystwie. :-)
Zapisane

Szukam nowego wcielenia F. Chopina
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #125 : Grudzień 11, 2010, 14:47:28 »

Natomiast o koncertach laureatów KC we Wrocławiu - CISZA. Przypominam, że Wrocław aspiruje do tytułu Stolicy Europejskiej Kultury w 2016 roku. To powinno zobowiązywać. Jakoś inne miasta szybko zorganizowały koncerty, które cieszyły się ogromną popularnością.

Zapisane
Ola83
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #126 : Grudzień 11, 2010, 17:10:14 »

Baa, hałas jadącego pociągu słyszalny nawet w przedziale skutecznie potrafi zniszczyć pokoncertowe doznania... Duży uśmiech
E tam, nic mi go nie zagłuszy, a szczególnie jakaś ledwo dychająca lokomotywa.
Powierzenie zaufania Kolejom Państwowym to nieudana inwestycja, jednak nie mam innego wyjścia. Pytanie tylko, czy dojadę do Katowic w te 8 godzin. Wczoraj wracałam do domu właśnie tyle 6 razy mniejszą odległość Mrugnięcie. Polecam więc ubezpieczyć się w dodatkowy czas, najlepiej 12h Mrugnięcie.
Zastanawiam się nad powrotem nocą, ale jestem młodą kobietą, a bywa przecież niebezpiecznie..
Dlatego... Może ktoś jedzie chociaż pociągiem? Zawsze to milej w towarzystwie. :-)
Ja nie w tę stronę jak wiesz. O wiele bardziej od spędzenia nocki w pociągu przeraża mnie ewentualność niedotarcia na czas. Rzadko jeżdżę pociągami, aż tak źle? Może to był REG albo z jakimiś przesiadkami?
Mam nadzieję, że trochę żartowałaś z tym zapasem...Bo jak nie pociąg to co? Bus?
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #127 : Grudzień 11, 2010, 17:16:49 »

Dlaczego nie mog dokonać zakupu rzez podaną stronę?! Co?
Zapisane
Ola83
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #128 : Grudzień 11, 2010, 17:28:20 »

Dlaczego nie mog dokonać zakupu rzez podaną stronę?! Co?
Przez Ticketportal czy eBilet? Może im się coś zablokowało?
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #129 : Grudzień 11, 2010, 17:36:42 »

Olu, na koncert Trifonowa 20 grudnia nie można kupić biletu, z tego co wiem. Tylko telefoniczna rezerwacja i odbiór przed koncertem. Sama tak zrobiłam i czekam cierpliwie Uśmiech
Zapisane
sapphireeyed
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 20



Zobacz profil
« Odpowiedz #130 : Grudzień 11, 2010, 19:59:45 »

Ja nie w tę stronę jak wiesz. O wiele bardziej od spędzenia nocki w pociągu przeraża mnie ewentualność niedotarcia na czas. Rzadko jeżdżę pociągami, aż tak źle? Może to był REG albo z jakimiś przesiadkami?
Mam nadzieję, że trochę żartowałaś z tym zapasem...Bo jak nie pociąg to co? Bus?

Niestety nie żartuję. TLK, 100km, 8h, bezpośredni. 10 km za Poznaniem zepsuła się lokomotywa, szliśmy polem na wcześniejszą stację po pas w śniegu i 2h czekaliśmy na następny pociąg. To nie scena z thrillera! Uśmiech Z tego co wiem, to nie jest odosobniony przypadek i zdarza sie wszędzie. Oczywiście, w tlk relatywnie rzadziej. Piszę w razie czego, by mieć to na uwadze, szczególnie gdy pogoda "zaskoczy". Mrugnięcie
Jeżeli nie masz aż tak daleko, może faktycznie dobrze jest rozważyć pks, lub wyjechać wcześniej.
pozdrowienia :-)
Zapisane

Szukam nowego wcielenia F. Chopina
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #131 : Grudzień 11, 2010, 21:20:47 »

No tak, masz rację Allegro, w Poznaniu Ingolf był aż 3 razy - ale grał (przynajmniej programowo) wciąż koncert e-moll. Cudownie, oczywiście. Ale ja chciałbym na żywo doznać metafizycznego uniesienia słuchając w jego wykonaniu Poloneza-Fantazję, Sonatę, mazurki, walce, nokturny... Więc i tak czekam na Ingolfa.
Na Trifonovie niestety nie byłem, podobnie na Bozanovie - i strasznie żałuję, stąd tak bardzo chcę zawlec wszystkich do Poznania (do którego mam 70 km krajowa piątką Duży uśmiech).
Zapisane

Ola83
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #132 : Grudzień 11, 2010, 21:48:04 »

Niestety nie żartuję. TLK, 100km, 8h, bezpośredni. 10 km za Poznaniem zepsuła się lokomotywa, szliśmy polem na wcześniejszą stację po pas w śniegu i 2h czekaliśmy na następny pociąg. To nie scena z thrillera! Uśmiech Z tego co wiem, to nie jest odosobniony przypadek i zdarza sie wszędzie. Oczywiście, w tlk relatywnie rzadziej. Piszę w razie czego, by mieć to na uwadze, szczególnie gdy pogoda "zaskoczy". Mrugnięcie
Jeżeli nie masz aż tak daleko, może faktycznie dobrze jest rozważyć pks, lub wyjechać wcześniej.
pozdrowienia :-)
No to jednak była "przesiadka", tylko nikt jej nie planował... Wyjadę wcześniej, ale nie aż 12h i jednak pociągiem (bo mam kawałek drogi). Życzmy sobie nawzajem szczęścia i braku tego rodzaju przygód.
Zapisane
Allegra
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 110



Zobacz profil
« Odpowiedz #133 : Grudzień 12, 2010, 19:50:30 »

Dlaczego nie mog dokonać zakupu rzez podaną stronę?! Co?

O ile wiem, na Trifonowa nie było sprzedaży internetowej, tylko rezerwacja telefoniczna; na Wundera odwrotnie.
Były w sprzedaży tylko 3 rzędy (dlaczego Co?), zaznaczone na ciemnoszaro  i wygląda na to, że są już wykupione:

http://bilety.polskieradio.pl/palio/html.run?_Instance=koncerty4u

Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : Grudzień 12, 2010, 20:45:48 »

Ach, teraz już rozumiem, dlaczego mi się nie udało. Smutny
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 39   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

airpol black-flag pegasus etforum ndl