Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wytypuj zwycięzcę 17. Międzynarodowego Konkursu im. F. Chopina  (Przeczytany 54164 razy)
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : Październik 07, 2015, 18:33:13 »

Właściwie w niewielkim stopniu modyfikuję powyższe, trafne résumée  Mrugnięcie

Bies, Błaszczyk, Candotti, Carroccia, siostry Christiakowe, Seong-Jin Cho, Giorgini, Chi Ho Han, Furumi, Hansen, Jurnic, Adam Gożdziewski, Krupiński, Książek, Kate Liu, Eric Liu, Mouza, Nehring, Osokins, Schwamova, Park, Poon, Richard-Hamelin, Sudo, Szymanowski, Tartakovsky, Wierciński, Zi Xou, Yike (Tony) Yang, Cheng Zhang

OK, skoro mamy tu punktację to rozdzielę serce od rozumu Mrugnięcie  Prawdopodobnie nie przejdą - a szkoda:

Byrdy, Tian Lu, Xin Luo
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 19:21:38 wysłane przez Aleksias » Zapisane

Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Październik 07, 2015, 18:36:22 »

Bardzo chciałabym Tian Lu, ale trochę się boję, że stracę punkt Chichot
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Październik 07, 2015, 18:45:45 »

No wygłupiam się Mrugnięcie Bardzo ją lubię, ale nie jestem pewna, jest tak mocna obsada. Z drugiej strony mam jeszcze cztery wolne miejsca:) Dobrze więc: oddzielam rozum od serca: Mrugnięcie Chichot

Tian Lu Uśmiech)

Xina sam mi wyperswadowałeś:)

Polaków najchętniej widziałabym wszystkich, ale staram się myśleć realistycznie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 18:48:00 wysłane przez Aleksias » Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : Październik 07, 2015, 18:47:04 »

Hah, ja nie słyszałem kilkudziesięciu pianistów, więc wysoka skuteczność jest tu wręcz niemożliwa  Duży uśmiech 
Zapisane

tuco82
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 529



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : Październik 07, 2015, 18:51:32 »

Przecież to zabawa, w swoich typach też mam ryzykowne nominacje. Ryzykowne ze względu na "poprawność polityczną" wykonywania dzieł Chopina. Chyba nie jest tajemnicą, że jestem koneserem rozważnego stosowania kontrapunktu...

Przypominam, że:
Cytuj
Aby zostać sklasyfikowanym trzeba oddać przynajmniej jeden "typ" na każdy etap Konkursu.

Zasugerowałem, że głosujemy do 21-stej dzisiejszego wieczoru, ale to raczej wynikało z ostrożności (bo nie wiem kiedy jury podaje werdykt).
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 18:53:36 wysłane przez tuco82 » Zapisane

"Problemem cytatów znalezionych w Internecie jest ich wątpliwa autentyczność." - Albert Einstein
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Październik 07, 2015, 18:52:42 »

Mnie z pierwszego etapu najbardziej podobała się Amerykanka Kate Liu http://chopin2015.tvp.pl/21979041/kate-liu

i Polak Andrzej Wierciński http://chopin2015.tvp.pl/22014020/andrzej-wiercinski
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Październik 07, 2015, 19:00:31 »

Marku, będziesz jeszcze głosował oficjalnie, czy zaznaczyć Ci te kandydatury na zielono? Bo Leszek wydał rozporządzenie, że ma być w tym kolorze:)))
Zapisane
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Październik 07, 2015, 19:10:31 »

Tak


 Amerykanka Kate Liu
i
  Polak Andrzej Wierciński
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 19:19:59 wysłane przez Aleksias » Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Październik 07, 2015, 19:14:53 »

A można mniej niż 40 bo nie słuchałam wszystkich?

.
Zapisane

fille007
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 845


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Październik 07, 2015, 19:20:19 »

OK, skoro mamy tu punktację to rozdzielę serce od rozumu Mrugnięcie  Prawdopodobnie nie przejdą - a szkoda:
Xin Luo

Oj tak, jeśli patrzeć sercem, to ten chłopak jako pierwszy!

Moje serce chciałoby też Rajeshkumara Mrugnięcie

Rozum mówi mi jednak, że II i III etapu nie będę mogła śledzić live tak intensywnie jak I, tak więc z żalem muszę zrezygnować z udziału w zabawie.

Zapisane

Amo la musica sopra tutte le arti
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Październik 07, 2015, 19:20:57 »

Aga, z tego, co zrozumiałam, można ilu się chce, z tym że 40 to jest max Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 19:24:48 wysłane przez Aleksias » Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : Październik 07, 2015, 19:28:29 »

Oj tak, jeśli patrzeć sercem, to ten chłopak jako pierwszy!

Moje serce chciałoby też Rajeshkumara Mrugnięcie

Rozum mówi mi jednak, że II i III etapu nie będę mogła śledzić live tak intensywnie jak I, tak więc z żalem muszę zrezygnować z udziału w zabawie.

Kasiu, ja być może też  Mrugnięcie  Ale co tam, zabawmy się choć raz!  Jestem bardzo ciekawy Twoich typów  Spoko

A można mniej niż 40 bo nie słuchałam wszystkich?.

Myślę, że tak, w końcu Marek podał jedynie swoich murowanych faworytów  Mrugnięcie
Zapisane

tuco82
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 529



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : Październik 07, 2015, 19:58:09 »

Typowanie pianistów, którzy zakwalifikują się do II etapu (max. 40 osób):

Tymoteusz Bies, Michelle Candotti, Yasuko Furumi, Galina Chistiakova, Adam Mikołaj Goździewski, Ivett Gyöngyösi, Chi Ho Han,
Aljoša Jurinić, Su Yeon Kim, Marek Kozák, Krzysztof Książek, Szymon Nehring, Piotr Nowak, Zuzanna Pietrzak, Kausikan Rajeshkumar, Charles Richard-Hamelin, Natalie Schwamová, Tamila Salimdjanova.
Zapisane

"Problemem cytatów znalezionych w Internecie jest ich wątpliwa autentyczność." - Albert Einstein
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Październik 07, 2015, 20:21:39 »

Moje typy:

Galina Chistiakowa, Yasuko Furumi, Adam Goździewski, Saskia Giorgini, Ivett Gyöngyösi, Chi Ho Han, Olof Hansen,  Aljosa Jurinic, Dinara Klinton, Aimi Kobayashi, Qi Kong, Łukasz Krupiński, Krzysztof Książek, Nao Mieno, Alexia Mouza, Nozomi Nakagiri, Ronald Noerjadi, Szymon Nehring, Piotr Nowak, Georgijs Osokins, Jinhyung Park, Tiffany Poon, Charles Richard-Hamelin, Tamila Salimdjanova, Natalie Schwamova,  Rina Sudo, Michał Szymanowski, Alexei Tartakovsky, Alexander Ullman, Andrzej Wierciński, Yike Yang.

« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 20:22:43 wysłane przez Aleksias » Zapisane

tuco82
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 529



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : Październik 07, 2015, 20:34:57 »

Jeszcze dołożę jedna osobę: Yuliya Yermalayeva
Zapisane

"Problemem cytatów znalezionych w Internecie jest ich wątpliwa autentyczność." - Albert Einstein
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nocneigraszki watahacemnejstrony playyourstories airpol loups