Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: XVII Konkurs im F. Chopina 2015 - koncert laureatów  (Przeczytany 46878 razy)
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : Październik 22, 2015, 20:40:25 »

Szyszkin, zdaje się wyzdrowiał, szkoda, że nie da się nijak posłuchać, choć ponoć nieliczni jakoś przecież słuchają.

Program koncertu 22.10.2015:
Część I
Dmitry Shishkin - Szósta Nagroda
 Scherzo b-moll op. 31
Zapisane
Casablanka
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 953


Paweł


Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : Październik 22, 2015, 22:24:04 »

Wczoraj w nocy jechałam pociągiem ... A radość jest bodźcem o uzdrawiającym badaniu. Zatem te trzy tygodnie z pewnością wyszły nam wszystkim na zdrowie. Mnie na pewno Uśmiech

Asia, dzięki za podzieleniem się swoimi przeżyciami, tym co czujesz, ja się zamyśliłem i wzruszyłem,
było warto  Uśmiech
Zapisane
fille007
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 845


Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : Październik 22, 2015, 22:42:51 »

Wczoraj w nocy jechałam pociągiem przez uśpiony kraj, mając za realne towarzystwo tablet łączący mnie ze światem i śpiącą po drugiej stronie przedziału towarzyszkę podróży. Wokół przemijał w pędzie krajobraz zatopiony w ciemności, z nielicznymi tylko migającymi w dali światłami, wraz z łagodnym kołysaniem pociągu rodzący poczucie izolacji, samotnego czuwania w odosobnieniu, jakby się było jedyną nie śpiącą osobą na ziemi. A jednocześnie światło ekranu i dźwięk ze słuchawek dawały poczucie połączenia, jedności z tym dalekim światem, w którym teraz nikt nie spał, gdzie działo się właśnie teraz tak wiele, gdzie podejmowano tak kluczowe decyzje. Dzięki łączącym mnie z tym światem niewidzialnym niciom byłam częścią całości, jedną z tych wielu rozproszonych istnień, które gdzieś tam trwały w oczekiwaniu na werdykt. Najsilniejszym z magnesów ściągającym te części w całość był oczywiście Chopin. Jednak nie jedynym. Niczym dawno temu pewien francuski pilot, który odkrywał nocą łączność z Ziemią - planetą ludzi, ja, w mknącym przez noc pojeździe, przeżywając radość na widok pojawiających się na ekranie kolejnych wpisów przyjaciół, czułam łączność z moją osobistą ziemią - planetą ludzi kochających Chopina.      

Asiu Uśmiech, tak jak czytając

Kto śmie twierdzić, że Szarl Riszar dawał radę z mazurkami,
Tego Bart na rękę wyzwie jutro, przed Karmelitami:)

popłakałam się ze śmiechu  Chichot, tak teraz nie umiem powstrzymać łez wzruszenia...
Kochamy Cię!   Buziak
Zapisane

Amo la musica sopra tutte le arti
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : Październik 22, 2015, 23:25:49 »

Ja też Was kocham, przyjaciele Uśmiech I mam nadzieję, że będę Was widywać nie tylko przy okazji kolejnych Konkursów Chichot Stworzyliśmy tu więzi, które warto pielęgnować Uśmiech

https://www.youtube.com/watch?v=NdvfLxCmv7M

Zatem do zobaczenia:)
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2015, 00:09:46 wysłane przez Aleksias » Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ndl articz airpol black-flag stadoterra