Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: [1] 2 3 ... 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wytypuj zwycięzcę 17. Międzynarodowego Konkursu im. F. Chopina  (Przeczytany 54167 razy)
tuco82
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 529



Zobacz profil WWW
« : Październik 04, 2015, 17:29:22 »

Zasady są proste.

1. Wczuwając się w werdykt jury Konkursu, typujemy w każdym etapie Konkursu nazwisko pianisty, który przejdzie do etapu kolejnego lub wygra Konkurs.

Nasze przewidywania umieszczamy na Forum w tym wątku, przed początkiem następnego etapu Konkursu(przed werdyktem jury) lub odpowiednio przed werdyktem finałowym.

Typy można zmieniać w czasie trwania etapu, liczy się ostatni wpis przed zakończeniem etapu(werdyktem jury).

2. W każdym etapie Konkursu można oddawać głosy na dowolną ilość pianistów.

Aby zostać sklasyfikowanym trzeba oddać przynajmniej jeden "typ" na każdy etap Konkursu.

3. Z zastrzeżeniem pkt. 4. -
Za "typ" zgodny z decyzja jury przypisuje się 1 punkt.
Za "typ" niezgodny z decyzją jury przypisuje się -1 punkt.

4. W etapie finałowym Konkursu można oddać "typ" maksymalnie na dwóch pianistów.
Za błędny typ nie przypisuje się punktów ujemnych.

5. Naszą zabawę w typowanie wygrywa osoba, która uzbiera sumarycznie największą liczbę punktów.

Zapraszam Mrugnięcie

_____________________
P.S. Do Administratorów,
jeżeli uważacie, że ten temat powinien znaleźć się gdzie indziej na Forum, proszę o przesunięcie go w odpowiednie miejsce Spoko

Zapisane

"Problemem cytatów znalezionych w Internecie jest ich wątpliwa autentyczność." - Albert Einstein
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 04, 2015, 18:14:23 »

Zmiany typu przez kolejny wpis, ok? Nie przez modyfikację tego co już zostało wcześniej zgłoszone.
Zapisane
tuco82
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 529



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Październik 04, 2015, 19:01:09 »

Łatwiej od końca lecieć i zliczać typy.
Zapisane

"Problemem cytatów znalezionych w Internecie jest ich wątpliwa autentyczność." - Albert Einstein
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Październik 04, 2015, 20:11:21 »

Wlasnie wrocilem. Nie sluchalem Polakow.
Moze jutro, na spokojnie.
Apropo's zabawy tuco82, to jest to fajny pomysl, tylko jakos niedopracowany i zawily.
Moze wiecej precyzji.
Na razie malo z tego pojmuje.
Moze wyznaczymy dokladne daty ostatnich wpisow w poszczegolnych etapach.

Jezeli Leszku masz troche czasu, to uscislij bardziej reguly z datami.
Np nie rozumiem:
pkt 1. wytypowac tego co przechodzi lub wygrywa?? ..Wczuwac sie w typy jurorow?? (czy masz na mysli zgodne z opinia jurorow?)
pkt.2.  dowolna ilosc pianistow?..czyli im wiecej pianistow, tym wieksze szanse na wygrana??..tez tego nie rozumiem.
Czy punktacja bedzie obliczana po kazdym etapie?. Jezeli tak, to pkt.1 (typ zwyciezcy) nie ma sensu.

Byc moze to ja jestem juz zmeczony i nie kapuje.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2015, 20:16:22 wysłane przez bartus » Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 04, 2015, 20:21:47 »

Ha... dobra etiuda in F!!!
Zapisane
tuco82
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 529



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Październik 04, 2015, 21:13:52 »

Bartus,
Cytuj
Moze wyznaczymy dokladne daty ostatnich wpisow w poszczegolnych etapach.
Okej, w takim razie zmieniamy regulamin. Pół godziny przed czasem oficjalnego werdyktu (podania nazwiska zwycięzcy).
Cytuj
pkt 1. wytypowac tego co przechodzi lub wygrywa?? ..Wczuwac sie w typy jurorow?? (czy masz na mysli zgodne z opinia jurorow?)
Ten kto wygra, nigdzie nie przechodzi dalej...chyba że do historii Uśmiech
Mam na myśli zgodność z decyzjami jury.
Cytuj
pkt.2.  dowolna ilosc pianistow?..czyli im wiecej pianistow, tym wieksze szanse na wygrana??..tez tego nie rozumiem.
Oj widać że nie czytałeś.... Z politowaniem Jak wytypujesz poprawnie wszystkich w każdym etapie, to możesz dostać max liczbę trafień(w pełni zgodny typ z jury) lub jeśli wytupujesz przechodzących do kolejnego etapu a żaden z nich sie tam nie dostanie, to dostaniesz maksymalnie...ale minimalną liczbę pkt.  Duży uśmiech
Cytuj
Czy punktacja bedzie obliczana po kazdym etapie?. Jezeli tak, to pkt.1 (typ zwyciezcy) nie ma sensu.
PO każdym etapie sa sumowane punkty. A później te punkty z poszczególnych etapów będą sumowane (z uwzględnieniem znaku tych punktów, więc moga być ujemne Chichot)
Zapisane

"Problemem cytatów znalezionych w Internecie jest ich wątpliwa autentyczność." - Albert Einstein
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 07, 2015, 10:07:12 »

Myślę, że od razu możemy wszyscy wpisać kilka nazwisk bez narażenia się na straty punktów Mrugnięcie

Czyli takie nazwiska, jak Hamelin, Osokins, Szymanowski, Christiakowa.

Spróbuję tak z marszu wytypować tych, którzy wydają mi się pewniakami, albo prawie pewniakami Uśmiech, (albo chciałabym, żeby byli Spoko) z poszczególnych dni:

Bies, Błaszczyk, Carroccia, Christiakowa, Seong-Jin Cho, Giorgini, Chi Ho Han, Julian Jia, Hansen.
Dinara Klinton, Aimi Kobayashi, Qi Kong, Krupiński, Książek.
Mouza, Nakagiri, Noerjadi, Nehring, Nowak, Osokins.
Park, Poon, Richard-Hamelin (nie mogę się przyzwyczaić, że on nie jest Charles-Richard Chichot), Sudo, Szymanowski, Tartakovsky. 

To 25. Nad resztą musiałabym się trochę zastanowić. W końcu trzeba odrzucić połowę:(

Jeszcze może Talima Salimdjanova, Yasuko Furumi, Adam Goździewski (28)
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 10:52:40 wysłane przez Aleksias » Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Październik 07, 2015, 12:14:29 »

Próbuję, ale na razie tylko spośród tych których słuchałam lub odsłuchałam:
Tymoteusz Bies, Łukasz Byrdy, Michelle Candotti, Luigi Carrocia, Galina Chistiakova, Krzysztof Książek, Xin Luo, Łukasz Mikołajczyk, Alexia Mouza, Rina Sudo, Michał Szymanowski, Alexander Ullman, Natalie Szwamowa.

Pewnie niektóre typy na wyrost i raczej z nadzieją (a nie z pełnym przekonaniem) na drugi etap, ale co tam.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 19:23:30 wysłane przez Aleksias » Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Październik 07, 2015, 12:42:32 »

Wiercinski byl wspanialy, ale troche sie nudzilem
Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Październik 07, 2015, 12:43:23 »

Przepraszam. Wpisalem automatycznie nie we wlasciwe miejsce. Mozna przesunac, please
Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Październik 07, 2015, 13:39:38 »

Wiercinski byl wspanialy, ale troche sie nudzilem

Naprawdę, tylko tyle?
Zapisane

Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Październik 07, 2015, 13:59:13 »

Do mojej poprzedniej listy dodaję jeszcze - także Wiercińskiego, a poza tym Zi Xu. I młodego Yanga.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 14:14:19 wysłane przez Aleksias » Zapisane
fille007
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 845


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Październik 07, 2015, 14:58:33 »

Richard-Hamelin (nie mogę się przyzwyczaić, że on nie jest Charles-Richard Chichot)

Miałam ten sam problem Chichot A do tego mam znajomego frankofona Richarda, więc całkiem mi się pokręciło.
Asiu Uśmiech, zrewiduj jeszcze nazwisko Galiny Mrugnięcie W oryginale: Чистякова.
Zapisane

Amo la musica sopra tutte le arti
tuco82
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 529



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : Październik 07, 2015, 16:20:38 »

Posty z nazwiskami wytypowanych osób, proszę zgłaszać w podobnej do poniższej formule:

"Do następnego etapu(lub odpowiednio: konkurs wygra) przechodzi/przechodzą: Jan Kowalski, Adam Malinowski, (...).

Nazwiska zielonym kolorem. Będzie łatwiej dostrzegać wpisy z typowaniem pianistów.

Proszę o informację, kiedy jury ogłasza wyniki z I-szego etapu Konkursu?

EDIT:
Cytuj
Po zakończeniu każdego z dwóch pierwszych etapów i dokonaniu obliczeń Sekretarz Jury przedstawi Jurorom wyniki przesłuchań w formie wyrażonego w procentach wykazu wskaźników głosów „TAK” (tj. liczb głosów „TAK” podzielonych przez liczby oceniających Jurorów) w układzie od najwyższego do najniższego

Wniosek?
I etap typujemy do 7.10.2015 (dziś) do godziny 21:00. - zgłasza ktoś sprzeciw?
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 21:14:38 wysłane przez Aleksias » Zapisane

"Problemem cytatów znalezionych w Internecie jest ich wątpliwa autentyczność." - Albert Einstein
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Październik 07, 2015, 18:05:46 »

OK, a zatem:
Do następnego etapu przechodzą:
Tymoteusz Bies, Rafał Błaszczyk, Luigi Carroccia, Galina Chistiakowa, Seong-Jin Cho, Yasuko Furumi, Adam Goździewski, Saskia Giorgini, Chi Ho Han, Olof Hansen, Zhi Chao Julian Jia, Dinara Klinton, Aimi Kobayashi, Qi Kong, Łukasz Krupiński, Krzysztof Książek, Nao Mieno, Alexia Mouza, Nozomi Nakagiri, Ronald Noerjadi, Szymon Nehring, Piotr Nowak, Georgijs Osokins, Jinhyung Park, Tiffany Poon, Richard-Hamelin, Tamila Salimdjanova, Rina Sudo, Michał Szymanowski, Alexei Tartakovsky, Alexander Ullman, Andrzej Wierciński, Zi Xu, Yike Yang, Chuhan Zhang, Cheng Zhang.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 20:18:57 wysłane przez Aleksias » Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahacemnejstrony airpol wolfsparadise loups evelon