Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 38   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sportowe miscellanea  (Przeczytany 83380 razy)
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #495 : Listopad 14, 2012, 23:47:33 »

Według mnie nasi dali z siebie 100%. Niestety, więcej od naszych nie można na dzisiaj wymagać. Grali z dużym zaangażowaniem. Ale brakuje im po prostu techniki. To tak jakbym np ja zechciał wystąpić w Konkursie Chopinowskim. Technika, technika i jeszcze raz technika. A to oznacza: praca, praca i jeszcze raz praca. Mecz w sumie podobał się mi. Dobrze że Urugwajczycy grali też na 100%. Takie spotkania dużo wnoszą. Również Fornalik ma doskonały materiał do dalszej pracy. Można więc podsumować, że ... dali nam przykład Urugwajczycy jak zwyciężać mamy... Ja tam się nie martwię. Myślę, że jest przyszłość przed naszą drużyną. No a bramka Obraniaka to miód na serce.
Zapisane

Lawendynka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 161


Zobacz profil
« Odpowiedz #496 : Listopad 15, 2012, 09:57:33 »

Cóż... Dużo jeszcze pracy przed naszymi piłkarzami i panem Fornalikiem, oj, dużo.
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #497 : Listopad 15, 2012, 21:15:14 »

Niewiarygodne, Zlatan Ibrahimović rozniósł Anglików, cztery gole w jednym meczu, wygląda jak jakieś czary Uśmiech
http://www.youtube.com/watch?v=8RxOlaKDVAg
Zapisane
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #498 : Listopad 15, 2012, 23:08:03 »

Tak strzelałby gole Łukasz Piszczek
jakby grał w ataku  Uśmiech
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #499 : Listopad 18, 2012, 15:06:54 »

Odkładam, z lekkim żalem, czytaną książkę z konkursem chopinowskim w tle i zasiadam przed tv na "maraton" meczów naszej ekstraklasy Uśmiech Może nie będzie nudy. Nie powinno być, najbliższy mecz reprezentacji już 14 grudnia, towarzyski, ale wyłącznie w oparciu o zawodników ekstraklasy, a w Turcji nad Morzem Śródziemnym nadzwyczaj przyjemnie, każdy będzie chciał pojechać.
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #500 : Listopad 18, 2012, 17:34:26 »

Koleżankom i Kolegom - kibicom Legii Warszawa gratulacje. Zwłaszcza ta pierwsza bramka Koseckiego była urokliwa.
Zapisane

Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #501 : Listopad 19, 2012, 00:44:29 »

Dzięki!
Dziwny to by mecz - trochę jak Celtic - Barcelona. Ale nie do końca. Legia wykorzystała wszystko, co powinna wykorzystać. Gdyby równie skutecznie zagrał Lech, moglibyśmy mieć bardzo wyrównany wynik.
Tak się wczoraj (tak, dzień przed meczem) zastanawiałem, czy Kosa strzeli sam na sam. Ale miałem jakieś takie przekonanie, że tym razem podniesie piłkę. I tak się stało!
A w piątek dżihad! Może Legia - Widzew to nie ten klasyk co kiedyś, ale zależy dla kogo. Ja mam powody, by traktować ten mecz wyjątkowo. Bardziej wyjątkowo niż kontynuujący bojkot fani z "Żylety".
Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #502 : Listopad 22, 2012, 20:16:42 »

Kolejna niewiarygodna bramka, Philippe Mexes:

http://www.youtube.com/watch?v=4rd4TBjgqXs
Zapisane
Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #503 : Listopad 24, 2012, 21:57:40 »

@ Beatko, filmik już został usunięty.

A Legia wczoraj wygrała kolejny ważny mecz. Mecz, który dla ludzi takich jak ja ma szczególny podtekst.
Superakcja Messiego Koseckiego: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91839,12916862,13__kolejka__Legia___Widzew_1_0__Kosecki.html
I kozacka interwencja Kuciaka: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91839,12916920,Kuciak_rzuca_sie_jak_tygrys_za_polem_karnym.html

Mecz był w sumie nijaki, ale te dwie akcje to perełki.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 22:00:22 wysłane przez Niebieskooki » Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #504 : Listopad 25, 2012, 01:09:52 »

syn mojego kumpla trenuje pompki. Na co dzień student informatyki. Jestem dumny. http://www.youtube.com/watch?v=Ymwa5wWsXNA
Zapisane

xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #505 : Listopad 27, 2012, 00:01:02 »

No to jeszcze raz Philippe Mexes a la Ibrahimović

http://www.youtube.com/watch?v=62l2G-YxxDQ

Faktycznie, Legia ma 30/39, ładnie Uśmiech Może i będziesz świętował, Łukaszu, na końcu kolejki...

Sułku Drogi, nie padłeś wczoraj na meczu Twojej Jagi? Chichot W sumie gratulacje, cieszy pokazanie się Smolarka, to on zapoczątkował siedem (dziewięć) minut które wstrząsnęły Śląskiem. A ja wiedziałam, że patałachom nie można ufać, nawet z przewagą trzech bramek i jednego zawodnika, miałam przeczucie, że oni za chwilę coś mocno spartolą. I spartolili... A ja przesoliłam ziemniaki na obiad.
Sobocie nie idzie, nie siedzi i nie leży, no martwa woda, do tego samochód mu ukradli...
Zapisane
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #506 : Listopad 27, 2012, 00:18:43 »

To teraz wszyscy będą trenować to uderzenie.
Trener na odprawie będzie mówił:
"jak nadarzy się sytuacja, zaskoczyć przeciwnika ibrahimoviciem."
 
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #507 : Listopad 29, 2012, 15:12:50 »

Tak Beatko! Jakoś przeżyłem ten mecz. Daaaawno już nie miałem takich emocji. Mam nadzieję, że nie żałujesz tych przesolonych ziemniaków. Ja po tym meczu zjadłbym nawet kilogram soli. Chichot Brawo JAGA. Lubię ludzi z takimi charakterami.
Zapisane

xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #508 : Grudzień 08, 2012, 01:23:59 »

Dzień sporych wrażeń, Ebi znów dla Jagi strzelił gola a Śląsk pokonał Legię  Szok

Silne emocje wzbudził w 2006 roku Ebi w meczu z Portugalią, wygranym meczu z Portugalią, w którym Smolarek zdobył dwie bramki

http://www.youtube.com/watch?v=oGo6OO3nb5g
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #509 : Styczeń 14, 2013, 00:49:31 »

Czy ktoś jeszcze, nieszczęsny, czeka na Australian Open? O 1 w nocy Kubot, o trzeciej w nocy Radwańska, a nad ranem Janowicz. I tak muszę wstać najpóźniej o 5.00, więc już się chyba nie położę...
Zapisane
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 38   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wiedzmy swiatmuzyki blackspider radiomms storylife