Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 38   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sportowe miscellanea  (Przeczytany 83386 razy)
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #465 : Październik 21, 2012, 22:26:34 »

Przepraszam.
Zapomnialem, ze kochasz pilke nozna w czystej postaci.
Mowic, ze mecz nie bedzie nudny, co mialas na mysli?
Moze zdradzisz, co tak naprawde w tej grze jest takie fascynujace.
Pytam serio.
Albo po prostu uwielbiasz PN i tyle.
Ot tak bez powodu, gdyz lezy to w Twojej naturze.
Po prostu z tym sie urodzilas.
Wybacz, ze tak nachalnie pytam, ale dziwi mnie, ze sport, ktory jest domena marginesu spolecznego znajduje rowniez uznanie
u ludzi wyjatkowo pozytywnych i wrazliwych (Jak Ty i inni na tym forum)

P.S.1
Byc moze lubisz emocje zwiazane z wygrywaniem lub przegrywaniem.
Taki rodzaj hazardu. Albo czujesz jakas szczegolna wiez z Borusia lub Realem.

P.S.2
Oczywiscie nie wymagam jakis szczegolnych Twoich zwierzen - Dlaczego?
To Twoja sprawa.

P.S.3
Gry zespolowe sa ogolnie b.ciekawe (taktyka, wspolpraca i uzupelnianie sie czlonkow druzyny, kolektywna wola zwyciestwa), ale popularnosc PN
doszla do absurdu moim zdaniem. Nienaturalna w proporcjach popularnosc szkodzi innym dziedzinom. I dlatego protestuje.
Zamiast stadionu chce piekna sale koncertowa, budynek teatru, festiwale muzyczne itd.
Zamiast rozmow "kto wygral i kto komu wpie......" z przypadkowymi pasazerami w tramwaju wolalbym porozmawiac o ostatnio ogladanym ciekawym filmie na przyklad....


« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2012, 22:34:19 wysłane przez bartus » Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #466 : Październik 22, 2012, 09:09:51 »

Bartusie, Bartusie.
Odpowiem ci w ratach.
Nie wiem czy kocham piłkę nożną, raczej nie, po prostu lubię oglądać mecze.
Nic w czystej postaci nie istnieje, a piłka nożna w szczególności. Jest brudna i umorusana, dosłownie i w przenośni.
Ale ja mam jakieś tam idealistyczne wyobrażenie, pewnie jak większość "normalnych" kibiców, że gra jest czysta i sportowa. Bo czasem jest, tylko tak do końca nie wiemy kiedy.
Czy fascynuje mnie, że grupka wytatuowanych spoconych chłopaków w krótkich spodenkach, rajtuzkach i sportowych butach z kolcami gania po murawie, na którą trzeba było wydać tyle kasy, że szok. No samo w sobie mnie to nie kręci ani nie fascynuje nic a nic. Nawet sama się sobie dziwię, że to oglądam, tak obiektywnie, z boku, więc rozumiem Twoje zdumienie.
Widzisz, właściwie, to interesuje mnie WSZYSTKO, i tylko robię selekcję, na daną chwilę, co odsunąć na potem, a na czym skupić się JUŻ.
A teraz idę obejrzeć dwa magazyny piłkarskie i powtórkę wczorajszego meczu Lechii ze Śląskiem, kiedy to Śląsk przegrywał 2:0, ale z dość beznadziejnej sytuacji potrafił się zebrać i wygrać 2:3. Nie umiem Ci dokładnie powiedzieć, dlaczego to robię, może mnie ktoś zahipnotyzował i zasiadam do tv w transie.
Ciąg dalszy odpowiedzi nastąpi.
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #467 : Październik 24, 2012, 13:58:11 »

FC Barcelona nie zawsze była tak mocna. W 1931 roku Athletic Bilbao pokonał Barcelonę 12:1.
Rekord najwyższego zwycięstwa w Lidze Hiszpańskiej do dziś nie został pobity.
Zapisane
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #468 : Październik 24, 2012, 14:23:55 »

Dzisiaj oglądnę
mecz fazy grupowej Ligii Mistrzów:
Borussia Dortmund - Real Madryt.
Ciekawi mnie czy Borussia
ma równorzędnych piłkarzy,
i czy zaskoczy taktycznie Real.
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
Lawendynka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 161


Zobacz profil
« Odpowiedz #469 : Październik 25, 2012, 11:51:01 »

No, cóż... Borussia okazała się lepsza. Komentatorzy chwalą naszych piłkarzy - Lewandowskiego i Piszczka Uśmiech
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #470 : Listopad 01, 2012, 21:53:18 »

Znów wschodzi gwiazda Uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=uzoFdFknbgM

Idzie w górę prawie tak szybko jak Feliks Baumgartner spada.
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #471 : Listopad 03, 2012, 18:28:28 »

Nie wiem czy oglądacie tenisa z naszą rewelacyjną rakietą Jerzym Janowiczem. Serce się raduje, że mamy takich fajnych, młodych ludzi. Polska górą!!! Duży uśmiech
Zapisane

xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #472 : Listopad 05, 2012, 16:10:21 »

Nie wiem czy oglądacie tenisa z naszą rewelacyjną rakietą Jerzym Janowiczem. Serce się raduje, że mamy takich fajnych, młodych ludzi. Polska górą!!! Duży uśmiech

Oglądałam, balsam na serca i dusze Uśmiech

Kiedy coś raduje, uskrzydla, nie pytaj, dlaczego, nie analizuj, tylko bierz ile się zmieści i ciesz się, że dają.

I kto trenuje "Małego" od trzech lat? Fiński trener Kim Tiilikainen. Finowie górą. Nawet F1 wczoraj wygrał Kimi Raikkonen. Lubię Finów. Gdybym nie była Polką, pewnie byłabym Finką.
Zapisane
fille007
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 845


Zobacz profil
« Odpowiedz #473 : Listopad 05, 2012, 18:23:35 »

Jako że jestem fanką tenisa n i e z i e m s k o  cieszą mnie sukcesy Jerzego!   Duży uśmiech x 1 000 000

A Finów (podobnie jak Beatka) też darzę dużą sympatią (tu Uśmiech dla Samiego, który nigdy nie nosił parasola i chronił się pod moim przed polską słotą  Chichot). Eläköön Puolan ja Suomen kansojen ystävyys!  Uśmiech
Zapisane

Amo la musica sopra tutte le arti
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #474 : Listopad 05, 2012, 23:41:16 »

Ja też oglądałem ATP Paryż, Jerzy jest wielki. Jutro idę na kort  Mrugnięcie
Zapisane

sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #475 : Listopad 06, 2012, 21:59:24 »

"... drżyjcie aorty, ja idę na korty... Chichot
Jeśli chodzi o Finów, to mamy wiele wspólnego. Podobnie jak my, musieli oprzeć się bolszewickiej nawałnicy. My ich zwyciężyliśmy w 1920 r. oni w 1939 r podczas tzw. Wojny zimowej. Ich bohaterem z tamtych czasów był Marszałek Mannerheim. Ale chyba mało kto wie, że był on przyjacielem Piłsudskiego. Spotykali się. Mannerheim był w Polsce. Zresztą może koziołek coś więcej by mógł powiedzieć.
No i jak widać na przykładzie tenisa, współpraca między naszymi narodami układa sie bardzo dobrze.  Chichot
Zapisane

chingate
Gość
« Odpowiedz #476 : Listopad 07, 2012, 01:53:04 »

"... drżyjcie aorty, ja idę na korty... Chichot
Jeśli chodzi o Finów, to mamy wiele wspólnego. Podobnie jak my, musieli oprzeć się bolszewickiej nawałnicy. My ich zwyciężyliśmy w 1920 r. oni w 1939 r podczas tzw. Wojny zimowej. Ich bohaterem z tamtych czasów był Marszałek Mannerheim. Ale chyba mało kto wie, że był on przyjacielem Piłsudskiego. Spotykali się.
No tak, tylko że Polska nie weszła w sojusz z hitlerowskimi Niemcami. Mannerheim był zaś jak kurek na dachu- najpierw przyjaźnił się z Hitlerem, ale kiedy wymagała tego mądrość etapu, sprzymierzył się z Sojuzem i uderzył na Niemcy, a w odpowiednim momencie ustąpił ze stolca prezydenckiego i zbiegł do Szwajcarii. Dzięki temu nikt mu dziś nie zarzuca "faszyzmu" jak dajmy na to generałowi Franco, który w czasie wojny starał się zachować neutralność i uratował tysiące Żydów, a sam frankizm jako system nie ma z faszyzmem nic wspólnego.
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #477 : Listopad 07, 2012, 10:55:06 »

A Finów (podobnie jak Beatka) też darzę dużą sympatią (tu Uśmiech dla Samiego, który nigdy nie nosił parasola i chronił się pod moim przed polską słotą  Chichot). Eläköön Puolan ja Suomen kansojen ystävyys!  Uśmiech
Niech żyje Uśmiech
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #478 : Listopad 07, 2012, 12:04:35 »

Historyczne zwycięstwo Janowicza z Murrayem, w całej okazałości Duży uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=JRbxJVDHkHo&feature=endscreen
Zapisane
Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #479 : Listopad 09, 2012, 21:07:26 »

No, Sułek, jak obstawiasz jutrzejszy mecz?
Szykuje się ciężka przeprawa - Legia niepokonana w tym sezonie w lidze, Jagiellonia niepokonana na wyjazdach.
Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
Strony: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 38   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

storylife wiedzmy sp92 rootsunderground blackspider