Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: [1] 2 3 ... 38   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sportowe miscellanea  (Przeczytany 82141 razy)
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« : Październik 29, 2010, 22:01:41 »

Jaga wygrała i utrzymuje się na pozycji lidera Extraklasy. Wprawdzie to nie muzyka,ale II połowa to poezja w wykonaniu Jagiellonii i Polonii Warszawa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2011, 18:46:36 wysłane przez Janusz1228 » Zapisane

ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 29, 2010, 22:04:35 »

Nie wiem, co się mówi kibicom ale w każdym razie gratulacje!
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Październik 29, 2010, 22:14:05 »

Dzięki Ewa. A teraz posłucham sobie coś z tego co proponowała skrzypczatka. Rozpoczął sie uroczy wieczór. Ech... Franek - łowca bramek.
Zapisane

Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Październik 29, 2010, 22:18:38 »

Ta pasja jest mi JESZCZE obca. Uśmiech
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 30, 2010, 17:19:35 »

Ta pasja jest mi JESZCZE obca. Uśmiech

Ale to piękna "pasja" Moniko..wymagająca kunsztu, precyzji, umiejętności technicznych niemal takich samych jak w przypadku muzyki...i żeby takie umiejętności nabyć, należy ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć stale je doskonaląc od okresu wczesnego dzieciństwa, podobnie zresztą jak ma to miejsce w muzyce...Z tą może różnicą hmm..że "GRA" odbywa się zazwyczaj przy użyciu kończyn dolnych, a nie górnych.. Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 30, 2010, 17:24:39 »

Ponieważ nie samą muzyką człowiek żyje, przyznam się, że od jakichś 20 lat jestem zagorzałą fanką F1.
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 30, 2010, 17:33:37 »

O, kącik sportowy :) Może i słusznie, wszak sam konkurs chopinowski miał w sobie wiele z rywalizacji sportowej, zwłaszcza tuż przed ogłoszeniem nagród, nawet medale były. Formuła 1 - czemu nie, też muzyka dla uszu, specyficzna ale niektórym miła. Ciekawa jestem jak połączymy z Chopinem zimowe skoki narciarskie...
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Październik 30, 2010, 17:38:57 »

Ponieważ nie samą muzyką człowiek żyje, przyznam się, że od jakichś 20 lat jestem zagorzałą fanką F1.

Dla mnie od zawsze liczyła się tylko i wyłącznie "piłka"..ale F1 również zdarza mi się oglądać, zwłaszcza od momentu kiedy to nieoczekiwanie błysnęła "gwiazda" szybkiego niczym wiatr..Kubicy Mrugnięcie
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : Październik 30, 2010, 19:51:19 »

O, kącik sportowy Uśmiech Może i słusznie, wszak sam konkurs chopinowski miał w sobie wiele z rywalizacji sportowej, zwłaszcza tuż przed ogłoszeniem nagród, nawet medale były. Formuła 1 - czemu nie, też muzyka dla uszu, specyficzna ale niektórym miła. Ciekawa jestem jak połączymy z Chopinem zimowe skoki narciarskie...
ależ to bardzo proste, xbw.
Skoki odbywają sie na ogół w Alpach, a ośniezone ich szczyty jakze sugestywnie sportretowane są w jednej z części sonaty h-moll op. 58  Chichot
no dobra, ok. to tylko moja wizja i sugestia Z politowaniem
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Październik 31, 2010, 15:43:15 »

Puchar Świata w skokach rozpoczyna się 27 listopada w Finlandii, potem Norwegia i Czechy, dopiero przed Bożym Narodzeniem dowędruje do Alp. Ale może będzie to okazja do wymienienia się poglądami na temat muzyki Sibeliusa Uśmiech
Zapisane
Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Październik 31, 2010, 15:55:21 »

Lubię futbol. Ale innemu klubowi kibicuję, więc sukces Jagi jako rywala w wyścigu po tytuł wcale mnie nie raduje...
A za sprawą Konkursu Chopinowskiego odpuściłem sobie mecze Polska - USA, Manchester City - Lech, a nawet... Widzew - Legia! I wcale tego nie żałowałem. Ba, nawet wyników nie byłem ciekawy, bo bardziej interesowały mnie występy uczestników konkursu i wyniki działalności jury... Teraz jakoś wracam do kibicowskich zainteresowań, które obejmują wiele dyscyplin.

Jeśli odczuwacie potrzebę dzielenia się obok muzycznych również sportowymi emocjami, to mogę stworzyć jakieś subforum (dział) do tego celu. Forum wprawdzie z założenia jest muzyczne, ale tworzymy je my. A jak wiadomo, ludzie, niezależnie od wspólnych zainteresowań łączących ich w jakichś ramach, podejmują w rozmowach również inne tematy. Więc jeśli jest takie zapotrzebowanie, to nie widzę przeciwwskazań.
Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Październik 31, 2010, 16:06:37 »

Jeśli odczuwacie potrzebę dzielenia się obok muzycznych również sportowymi emocjami, to mogę stworzyć jakieś subforum (dział) do tego celu. Forum wprawdzie z założenia jest muzyczne, ale tworzymy je my. A jak wiadomo, ludzie, niezależnie od wspólnych zainteresowań łączących ich w jakichś ramach, podejmują w rozmowach również inne tematy. Więc jeśli jest takie zapotrzebowanie, to nie widzę przeciwwskazań.

Po to mamy dział "Dyskusja Ogólna", żeby rozmawiać o wszystkim, subforum chyba nie będzie konieczne Mrugnięcie

Ja pochodzę z Lubina więc naturalnie kibicuje (kibicowałem) Zagłębiu. Jak trafię na ich mecz w telewizji chętnie obejrzę, natomiast żeby chodzić w każdą pogodę na, bądź co bądź, nowy stadion - to już mi przeszło. Szczerze mówiąc przez przypadek, kiedyś zapomniałem kupić karnetu i okazało się, że wcale mi to do szczęścia nie jest potrzebne.

Ostatnio z zapartym tchem oglądam telewizyjne transmisje golfa - to nie żart. Mam w planach nauczyć się machać kijem - być może już w przyszłym roku, gdy będę miał pole pod nosem. Do niedawna co tydzień chodziłem na salę z chłopakami z pracy ale teraz zabrakło chętnych. Wcześniej natomiast brakowało umiejętności, bo razem ze mną pracuje były pierwszoligowy piłkarz zagłębia, który uderzając z połowy boiska trafia w okienko, ale cóż, trzeba było sobie dawać radę.
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Listopad 01, 2010, 00:19:37 »

a propos "piłki"..wczoraj "wirtuoz" tej najwspanialszej na świecie gry zespołowej - Diego Armando Maradona obchodził swoje 50-te urodziny. Z pewnością fani futbolu na całym świecie świętowali ten dzień w sposób szczególny (chociaż w przypadku Włoch - to kto ich tam wie..hihi) W kazdym razie, chyba do końca niezapomnianym dla mnie będzie mecz Argentyna - Anglia z 86r (chyba), kiedy to "boski" Diego wpakował herbaciarzom dwie brameczki...i coż z tego, że jedną przy pomocy ręki, ale drugą za to..po fenomenalnym dryblingu przez połowę boiska..Takich rzeczy się nie ZAPOMINA.. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Listopad 01, 2010, 00:34:22 »

Oglądałem sobie mecz Górnika z Legią. Pod koniec, przy stanie 1:0 dla Górnika, siadła mi transmisja. A w Wiadomościach słyszę, że Legia wygrała 2:1. Taka końcówka mnie ominęła... Tym sposobem Legia awansuje na 4. miejsce. A już 5 XI mecz Legia - Jagiellonia. I tego dnia, jeśli wynik spowoduje pogorszenie mego humoru, Sułek dostanie bana i będziecie musieli przekupić mnie linkiem do jakiejś perełki muzycznej Chichot
Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : Listopad 01, 2010, 11:53:18 »

Ulalaaa... Niebieskooki! to ja już dzisiaj zabieram się za poszukiwania tej perełki  Uśmiech A może będzie remis? 1 punkt wywieziony z Warszawy to nie będzie zły wynik. Legia wprawdzie miała kiepski początek ale teraz nabrała wigoru. Jagę czekają w najbliższym czasie faktycznie ciężkie boje: najpierw Legia na wyjeździe, a nastepnie Korona (też na wyjeździe). Z Koroną Jaga ostatnio wygrała w rozgrywkach pucharowych (w Kielcach) ale wtedy nie grał Niedzielan. Teraz będzie już grał, więc będzie ciężko. No ale mówimy tu w końcu o liderze tabeli.
Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 38   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skarpetkacrraft loups cloudwind watahacemnejstrony airpol