Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fortepian szlachetny i poetycki... Ingolf Wunder w świecie Chopina i nie tylko.  (Przeczytany 132944 razy)
p.Joanna
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 90


Zobacz profil
« Odpowiedz #315 : Październik 30, 2012, 21:43:43 »

Julko, Asiu, dziękuję Wam bardzo za relację. Osłodziłyście mi nieco żal, że nie dotarłam ani do Warszawy na koncert Ingolfa, ani do Torunia.
Zapisane
Julka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 192



Zobacz profil
« Odpowiedz #316 : Październik 30, 2012, 23:09:42 »

Asiu, naprawdę szkoda, że nie miałyśmy więcej czasu, by móc wspólnie odreagować koncert Ingolfa.
Komórka nam pomagała - ale to nie to, prawda?
Jednak i tak fajnie, że mogłyśmy się spotkać " na żywo" - to chyba jest zawsze duże przeżycie...
Przesyłam Ci zdjęcie Auli UAM, zrobione tuż przed koncertem D. Trifonowa, w miniony piątek.

Mozarcie, napiszę. Pilnuj skrzynki Mrugnięcie
Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #317 : Październik 30, 2012, 23:15:24 »

Moze zechcialbys sie podzielic tym zdjeciem z innymi tutaj na forum Julko.
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #318 : Październik 31, 2012, 09:28:53 »

Niektóre zdjęcia dołączane do wpisów nie pokazują się na liście ostatnich postów, a dopiero po wejściu w dany wątek.
"Odkryłam" ten fakt niedawno, ze zdziwieniem.
Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #319 : Październik 31, 2012, 09:42:10 »

Nie wiem, moze doczekamy sie na zdjecie od Julki troche pozniej.
Jak na razie wchodze "na watek", a tu nic.
Chyba, ze Julka wykorzystujac K.Sz. prowadzi niezalezne indywidualne forum incognito
tylko z niektorymi, bardziej zaufanymi, lepszymi czlonkami forum glownego.

Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #320 : Październik 31, 2012, 09:43:23 »

Mysle, ze Julka wyslala wiecej postow na prywatne skrzynki niz postow na glowna scene.
Osobiscie mie sie to nie podoba, a nawet odczytuje to jako niegrzecznosc.
Takie male kumoterstwo.
Chyba, ze Jula ma jakis plan...
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2012, 09:46:56 wysłane przez bartus » Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #321 : Październik 31, 2012, 10:16:23 »

Bartus, może nie masz jakiejś wtyczki zainstalowanej, mnie się pod ostatnim postem Julki jak najbardziej wyświetla zdjęcie, nawet po kliknięciu powiększa się, oczywiście nie na liście postów, ale po wejściu w wątek.

Bartusie, wszyscy mamy plan, spiskowy, chcemy się poznać i utrzymywać kontakty w realu, wszyscy oprócz Ciebie, stąd te nasze knucia poprzez kable telefoniczne na przykład. Wiem, wiązałbyś je nam w supełki najchętniej, by uniemożliwić pozaforumijne kontakty. Przestań już marudzić w kółko o tym samym.
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #322 : Październik 31, 2012, 10:35:01 »

Ja też zdjęcie Juli widzę, a tego  czym pisze Beatka(zdjęcia) nie zauważyłam.Może to sprawa przegladarki.
Bartku a dlaczego nie chcesz korzystac z fejsa?
Rozumiem oczywiście chęć zachowania prywatności, ale przecież możesz założyć jakies konto fikcyjne.
Bartek Szafarski na przykład Chichot
Mógłbyś mieć dostep do Albumów naszego Kuriera oraz do wielu innych fotek.
Zapisane

Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #323 : Październik 31, 2012, 10:49:41 »

...Bartku a dlaczego nie chcesz korzystac z fejsa?
Rozumiem oczywiście chęć zachowania prywatności, ale przecież możesz założyć jakies konto fikcyjne.
Bartek Szafarski na przykład Chichot
Mógłbyś mieć dostep do Albumów naszego Kuriera oraz do wielu innych fotek.

 Chichot Chichot Chichot
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Julka
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 192



Zobacz profil
« Odpowiedz #324 : Listopad 03, 2012, 15:03:23 »

"We are pleased to inform you that Ingolf is going to give his first performance... as a conductor. For the last two years he has been studying under the supervision of the head of Cracow Philharmonics and his dear friend Pawel Przytocki, filling this way every free moment of his time.
The concert of Ingolf leading the Cracow Academy Orchestra will take place on Dec. 15th in the Cracow Philharmonic Hall. Those who will be able to come will hear Schubert's Symphony No. 8 in B minor (the "Unfinished Symphony") and Chopin's Piano Concerto No. 1 in E minor. - IW Management"

Zatem 15 grudnia, w Krakowie, Ingolf po raz pierwszy wystąpi w roli dyrygenta.
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #325 : Listopad 03, 2012, 17:32:19 »

Hmm... wolałbym, aby Ingolf najpierw uformował swój warsztat dyrygencki na szkolnych i akademickich estradach, a dopiero później, jako ukształtowany "conductor" prezentował swe swe dyrygenckie wizje przed publicznością międzynarodową. Z cała pewnością nie bedzie mnie na jego krakowskim koncercie. Nawet gdybym miał bilet - nie skorzystałbym. Z całym szacunkiem dla naszego Ingolfa, ale od jakiegoś czasu nie lubię  i nie chce robić za królika doświadczalnego. Takie przeświadczenie nabrałem po debiucie dyrygenckim syna Rubinsteina, który kiedyś postanowił zostac dyrygentem i rzucić na kolana swym debiutanckim koncertem publiczność łódzkiej Filharmonii. Byłem świadkiem tego performanc'u (czytaj: eksperymentu). To była żenada. Wszyscy "krytycy" wprawdzie  silili sie prawić komplementy, ale na szczęście i dla dobra Sztuki i dla publiczności pan syn Rubinsteina wiecej już swoim posłannictwem artystycznym nie uszczęśliwiał.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2012, 17:38:37 wysłane przez Janusz1228 » Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #326 : Listopad 03, 2012, 17:55:33 »

Też mam wątpliwości.
Krystian Zimerman nagrywając płytę z Koncertami Chopina przygotowywał się bardzo długo.Wypadło cudownie choć
też nie jest dyrygentem.Ale miał pomysł na brzmienie orkiestry i sam ją skompletował.
I dlaczego od razu "Niedokończona" jako debiut, to nie jest łatwa symfonia.Ale cóż "pożyjom uwidim" jak mawiali starożytni Rosjanie.
Zapisane

Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #327 : Listopad 03, 2012, 18:20:05 »

Też mam wątpliwości.
Krystian Zimerman nagrywając płytę z Koncertami Chopina przygotowywał się bardzo długo.Wypadło cudownie choć
też nie jest dyrygentem.Ale miał pomysł na brzmienie orkiestry i sam ją skompletował.
I dlaczego od razu "Niedokończona" jako debiut, to nie jest łatwa symfonia.Ale cóż "pożyjom uwidim" jak mawiali starożytni Rosjanie.

Tyle tylko, ze ta płyta była nagrywana w studio... A koncerty na żywo, jak to koncerty - rządziły sie swoimi prawami
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #328 : Listopad 03, 2012, 19:49:29 »

Tak się nietypowo złożyło, ze cąłkiem interesujacą  dyskusję w temacie dyrygenckiego debiutu Ingolfa razem z Julka i Katią odbylismy na FB.
Było ostro!
Zachęcam zatem do lektury htych, któzry oczywiscie maja konto na FB
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2012, 22:42:31 wysłane przez Janusz1228 » Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #329 : Listopad 03, 2012, 20:14:23 »

Ta lektura nie jest dostepna dla wszyskich z naszego forum.
Nie wszyscy posiadaja kontono FB.
I nie wszyscy chca posiadac takie konto.
Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kolospawalniczeswc krolestwowegier realliferpg anyezja wyscigi-smierci