Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Najpiękniejszy temat Chopina  (Przeczytany 50179 razy)
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Grudzień 15, 2010, 16:48:28 »

Dzięki Beatko za info. Może i spróbuję, ale kiedyś... jak nauczę sie trochę lepieć grać  Mrugnięcie

Januszu, skoro już koncertujesz, umieszczasz filmiki ze swoimi wykonaniami oraz wystąpiłeś na "Najdłuższych Urodzinach", dlaczego obawiasz się ChopinTube - jak dla mnie jesteś idealnym kandydatem do skorzystania z propozycji NIFC. Naprawdę. Odwagi!  Mrugnięcie
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : Grudzień 15, 2010, 18:18:32 »

Januszu, skoro już koncertujesz, umieszczasz filmiki ze swoimi wykonaniami oraz wystąpiłeś na "Najdłuższych Urodzinach", dlaczego obawiasz się ChopinTube - jak dla mnie jesteś idealnym kandydatem do skorzystania z propozycji NIFC. Naprawdę. Odwagi!  Mrugnięcie

Wiesz, Piotrze... tu nie chodzi o odwagę. Mam ją i zawsze miałem, gdy było trzeba.  To nie jest także z mojej strony żadne droczenie. Ja po prostu wyznaję zasadę: "wedle stawu grobla". Dlatego zachowuję miejsce w szeregu - i z szacunkiem ustępuję estradę fachowcom. I dlatego również grywam tylko dla siebie i dla najbliższych przyjaciół. Tu, na szafarskim forum, wszystkich Was, kochani, za takich uznaję.

Koncertowanie, o którym piszesz, to były tylko dwie nietypowe sytuacje w całej mojej „życiowej karierze”, które zdarzyły się, owszem – nieprzypadkowo, podczas roku szopenowskiego, bo uznałem, że to będzie (i było!) najpiękniejsze i najmądrzejsze podsumowanie mojej wieloletniej pasji i miłości do muzyki Chopina.
…A jeśli rejestruję na YT nagrania to tylko po to, by po latach stary Janusz mógł czymś zaimponować prawnukom i uśmiechnąć się i rzewnie westchnąć nad swoim „wiekiem męskim, wiekiem klęski…”.
Ot, i wszystko… reszty grzechów nie pamiętam  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2010, 08:41:37 wysłane przez Janusz1228 » Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : Grudzień 15, 2010, 20:08:41 »

Ja również Januszu zachęcam... Chichot
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Grudzień 15, 2010, 21:31:42 »

Dzięki Beatko za info. Może i spróbuję, ale kiedyś... jak nauczę sie trochę lepieć grać  Mrugnięcie
Dziękuję Januszu za Twoje wykonanie, znałam je już wcześniej. Niczym nie ustępuje profesjonalistom. W końcu, prawdziwi artyści grają sercem i duszą!!!
Zapisane
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Grudzień 15, 2010, 23:37:23 »

sorry, ale muszę... dołączam tu i januszowy przeciwny biegun...

http://www.youtube.com/watch?v=vF0nP4KWWt0



Janusz!
wszystkie tematy jakie ty grasz,
są najpiękniejsze...
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : Grudzień 16, 2010, 08:47:16 »

Janusz, na facebooku na stronie NIFC jest zakładka ChopinTube, można na niej umieszczać własne wykonania, może spróbujesz?
wracajac do propozycji Beatki, zachęt Piotra i Moniki, komplementów Ewy, Marka i każdego z Was - uzmysłowiłem sobie jedną ważną rzecz: zamieszczajac tam swoje wykonanie byłaby dobra sposobność zapromowania naszego Forum na NIFC. Jest to argument, z którym warto się liczyć. Dlatego, jesli tylko któreś z wykonań "wyprowadzę na prostą" i uznam, ze jest sensowne - uelastycznię decyzję i, kochani, podporządkuję się Waszym zachętom Uśmiech Nie wiem tylko, kiedy tak się stanie  Zawstydzony Smutny
Ale już teraz wielkie dzięki za wszystkie ciepłe słowa i zagrzewanie do czynów  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2010, 09:27:33 wysłane przez Janusz1228 » Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #51 : Grudzień 16, 2010, 09:31:04 »

Januszu i  to jest bardzo dobry pomysł i decyzja.
Zapisane
Ola83
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Grudzień 16, 2010, 20:01:47 »

wracajac do propozycji Beatki, zachęt Piotra i Moniki, komplementów Ewy, Marka i każdego z Was - uzmysłowiłem sobie jedną ważną rzecz: zamieszczajac tam swoje wykonanie byłaby dobra sposobność zapromowania naszego Forum na NIFC. Jest to argument, z którym warto się liczyć. Dlatego, jesli tylko któreś z wykonań "wyprowadzę na prostą" i uznam, ze jest sensowne - uelastycznię decyzję i, kochani, podporządkuję się Waszym zachętom Uśmiech Nie wiem tylko, kiedy tak się stanie  Zawstydzony Smutny
Ale już teraz wielkie dzięki za wszystkie ciepłe słowa i zagrzewanie do czynów  Uśmiech
Popieram i zachęcam z całych sił, ja też  Uśmiech.
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Grudzień 16, 2010, 20:56:05 »

Bardzo dobry pomysł Januszu. Przyznaje, że sam zapomniałem, że istnieje taka możliwość. Dobrym rozwiązaniem byłoby umieszczenie na dole ekranu paska z adresem forum. Ten pasek wyświetlać by się mógł przez całą długość filmu. To zwiększa szansę, że nasz adres będzie zauważony.

A wracając do twoich wyjaśnień - fakt, nie chodzi tu o odwagę, bo tą wykazałeś się publikując po raz pierwszy. Wychodzenie przed szereg? Hmm ... skoro NIFC daje możliwość wysyłania swoich wykonań, to jest to sygnał, między innymi do osób takich jak Ty - to znaczy półprofesjonalistów, pianistów samouków ... jakkolwiek by tego nie nazwać - do podzielenia się swoimi dokonaniami. Przecież swoich nagrań na tym portalu nie ma zamieszczać Paleczny czy Blechacz ale Nowak lub Kowalski.

Nie jest moim zamiarem to, żeby zmuszać Cię do zamieszczania filmów na stronach instytutu po to, żeby forum zaistniało - to Twoja własna decyzja. Sugeruję tylko, że jesteś osobą, która z tej możliwości powinna skorzystać. Językiem marketingu należysz to grupy docelowej tego przedsięwzięcia - skoro tak, to skorzystanie z niej nie będzie żadnym wyjściem przed szereg.

Mam nadzieję, że choć trochę Cię przekonałem. Powodzenia!
Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Grudzień 17, 2010, 22:30:32 »

Januszu.
Goraco popieram i prosze o przygotowanie walca a-moll.
Spokojnie bedziesz z Twoim walczykiem zauwazony.
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Grudzień 17, 2010, 22:35:27 »

Popieram Bartusia w całej rozciągłości a ten klip z Szafarni jest cudny ogladałam
go chyba ze sto razy.
Zapisane

Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #56 : Grudzień 17, 2010, 23:05:05 »

Olu, Piotrze, bartusie i Teresko...
wziąłem sobie do serca Wasze zachęty i obiecuję - wkrótce zaproszę Was i wszystkich pozostałych przyjaciół z naszego Forum do walca (spod Chopin Tube na Facebooku)  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2010, 23:07:42 wysłane przez Janusz1228 » Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : Grudzień 17, 2010, 23:09:28 »

Teresko, moja mała gratulka z okazji rozpoczęcia kolejnej setuchy Twych forumowych wpisów  Uśmiech
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Grudzień 18, 2010, 13:08:24 »

Dziękuję bardzo Janusz i GRATULACJE!!!!!!!!!!
Ale, ale sam nas miałeś zaprosić Chichot Chichot Chichot Chichot Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie
Zapisane

TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Grudzień 18, 2010, 13:54:53 »

I jeszcze tylko proszę Januszu nie śmiej się ze mnie, ale czuję się dumna jakbym sama stworzyła ten
klip .Mam prośbę do tych z Was którzy spikają po angielsku, żeby może w komentarzach napisali jakąś krótką
notkę dla nie Polaków co to jest Szafarnia.

A to ode mnie, to tylko popowa piosenka ale myśle że trochę o Tobie:

http://www.youtube.com/watch?v=3TH8XEXC4zY
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wilkolwisci lolwfpolska pomorska duesicilie sith