Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inauguracja prezydencji - Olejniczak, Możdżer, Sinfonia Varsovia  (Przeczytany 20052 razy)
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Lipiec 02, 2011, 03:27:47 »

Conrado, nie dziw się - to w końcu Asia.  Chichot  
A propos Rogera - na ten spektakl nie poszłaby nawet połowa melomanów. Opera muzycznie trudna, niepopularna; inscenizacja też niełatwa...
Ach, dopiero z opóźnieniem natknęłam się na ten cukiereczek i spłonęłam rumieńcem Uśmiech Ty też nieźle umiesz posłodzić, Mein Ritter Chichot
Roger owszem, trudny, ale, tak jak mówiłeś - jaka ekspresja! Musimy go sobie przerobić na wątku operowym. Ja tam mam jeszcze zaległe sprawozdanie z także niełatwego, ale fascynującego "Zamku Sinobrodego"Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Lipiec 02, 2011, 03:36:39 »

Kenny G - jako całośc świetny. Choć... niech żyje Bal mógł być ciekawszy
Nie znałam Kenny'ego G. Miło mi było poznać Chichot Jeszcze go sobie posłucham:))
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Lipiec 02, 2011, 13:44:59 »

Możdżer świetny, Stańko jak zwykle świetny, na nokturnie wyszłam z siebie i stanęłam obok, ale Bułeckę nadal lubię. Potem przełączyłam na Kontakt z Jodie Foster, żeby się nie denerwować. Dziękuję za relację i nie żałuję, że mnie ominęło. Wolę Eurowizję, tam oczekiwania pokrywają się z prezentacją  Mrugnięcie

Po wysłuchaniu około czterogodzinnej transmisji z Moskwy, wokalistów, skrzypków, wiolonczelistów i pianistów, doświadczyłam w pełni powiedzenia, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ależ miałam niedosyt, co dziwne na muzykę wszelką, nie tylko fortepianową. Wysłuchałam końcówkę Mykietyna na żywo i już dalsza część koncertu "prezydenckiego/unijnego" nie pasowała mi do wzrastającego apetytu. Oczekuję na dzisiejszy Petersburg. Jak kania dżdżu  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polski-serwer-rpg watahacienia world-of-dogs skarpetkacrraft bross-