Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Trifonov plays Chopin  (Przeczytany 15877 razy)
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : Lipiec 18, 2011, 21:26:36 »

A czytaliście, dziewczyny i Piotrze książkę "Dziecko i czary"? - To biografia Marty. Jak chcecie, mogę ją Wam przywieźć do Dusznik i kto nie czytał - będzie miał zajęcie na nocki i poranki  Duży uśmiech
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Lipiec 18, 2011, 21:57:10 »

Niestety nie czytałam. A kto jest autorem?
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : Lipiec 18, 2011, 22:04:48 »

Czemu, Ewo, niestety? To będziesz mogła sobie przeczytać. Jedna nocka wystarczy...
A autorem jest niejaki Olivier Bellany - francuski dziennikarz i popularny prezenter radiowy, który wielokrotnie "portretował" znanych twórców współczesnej muzyki. Tę biografię napisał chyba nie po myśli Marty, bo podczas konkursu, gdy ktoś podchodził do niej z prośba o autograł na tej książce, bez słowa usprawiedliwienia - odmawiała...
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : Lipiec 18, 2011, 23:05:41 »

A czytaliście, dziewczyny i Piotrze książkę "Dziecko i czary"? - To biografia Marty. Jak chcecie, mogę ją Wam przywieźć do Dusznik i kto nie czytał - będzie miał zajęcie na nocki i poranki  Duży uśmiech

Super ksiązka!
Zapisane

ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Lipiec 19, 2011, 09:37:46 »

Czemu, Ewo, niestety? To będziesz mogła sobie przeczytać. Jedna nocka wystarczy...
A autorem jest niejaki Olivier Bellany - francuski dziennikarz i popularny prezenter radiowy, który wielokrotnie "portretował" znanych twórców współczesnej muzyki. Tę biografię napisał chyba nie po myśli Marty, bo podczas konkursu, gdy ktoś podchodził do niej z prośba o autograł na tej książce, bez słowa usprawiedliwienia - odmawiała...

Czemu niestety? Bo zawsze mi żal, że jeszcze czegoś nie czytałam, nie widziałam, nie słyszałam...  Nie wiem, czy przyjdzie kiedyś taki czas, że będę mieć czas na wszystkie przyjemności. Na razie muszę wybierać. Np. Bardzo żałuję, że tego lata i jesieni mam zajęte wszystkie weekendy i nie mogę wybrać się do Żelazowej Woli... Echhhh...
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Lipiec 19, 2011, 10:20:52 »

Na razie muszę wybierać. Np. Bardzo żałuję, że tego lata i jesieni mam zajęte wszystkie weekendy i nie mogę wybrać się do Żelazowej Woli... Echhhh...

Przypominam, że jeden z tych zajętych weekendów to festiwal w Dusznikach - więc może nie jest jeszcze aż tak źle?
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Lipiec 19, 2011, 12:07:24 »

Oj, musiałam się tłumaczyć, że zaplanowałam wyjazd znacznie wcześniej, a poza tym stracę niestety 12 godzin zajęć! Nic to, spotkanie z Wami i Chopin są najważniejsze! Duży uśmiech
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Sierpień 17, 2011, 17:12:37 »

Płyta NARESZCIE dostępna w Empikach i wysyłkowo
http://merlin.pl/Trifonov-Plays-Frederic-Chopin_Daniil-Trifonov/browse/product/4,925489.html
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskiserwertrans miraculous-school ik batawia cloudwind