Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koncert Marcina Koziaka 16 lutego w Warszawie  (Przeczytany 3418 razy)
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« : Luty 12, 2011, 20:57:39 »

Studio Koncertowe im. Witolda Lutosławskiego
16.02.2011 19:00

Wykonawca:

Marcin Koziak - fortepian
Ireneusz Boczek - fortepian, aranżacje
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej
Michał Nestorowicz dyrygent

Program:
Franciszek LISZT – I Koncert fortepianiowy Es-dur, Janusz BIELECKI – Sekrety

http://bilety.polskieradio.pl/palio/html.run?_Instance=koncerty4u

Podobno to samo dzień wcześniej W KRAKOWIE:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/579077-orkiestra-akademii-beethovenowskiej.html

Dziękuję Meliso za informację, przegapiłabym jak nic.

« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2011, 13:01:35 wysłane przez Niebieskooki » Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Luty 13, 2011, 23:45:40 »

Brawo! Wspaniały wybór - I Koncert Liszta - to znak, że nasz młody, wielce utalentowany muzycznie rodak nie ogranicza się w swym koncertowym repertuarze jedynie do Chopina, lecz sięga również po najbardziej wymagające, najbardziej wirtuozowskie dzieła! Mrugnięcie
Zapisane

xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 17, 2011, 16:22:52 »

Wywołana off the record przez Melisę informuję, że koncert wczorajszy wysłuchany został przeze mnie w całości, na dodatek z górką i udeptać, to znaczy promocja była, niespodzianka, blondyneczka z kokardką we włosach śpiewająca w stylu programu "Mam talent".
Marcin Koziak został chyba potraktowany jako wabik dla publiczności, bo na samego pana Bieleckiego to by chyba aż 1/3 sali nie przyszła, bo tyle mniej więcej było chętnych. Całość była - no, krótka. Koncert Liszta, fortepianowy pierwszy do najdłuższych nie należy, Marcin zagrał dość energicznie, zresztą do merytorycznych ocen nie będę się wyrywała, bo się nie znam. Podobało się, nawet bardzo, rogalik mi wykwitł na smutnej twarzy jak tylko rozległy się pierwsze dźwięki fortepianu. No lubię, uwielbiam, kocham koncerty fortepianowe i co mi kto zrobi.
Po odsunięciu fortepianu w kąt nastąpiły Sekrety w 3 częściach, Życie, Sen i Przebudzenie, miłe dla ucha jak muzyka filmowa, kojące, łagodne, przyjemne, zwłaszcza partie fortepianu, akordeonu, bębnów i HARMONIJKI. Orkiestra młoda, żwawa, harmonia była cudna Uśmiech Dyrygent polski, ale zaangażowany aktualnie w Chile, sympatyczny. Wszystko byłoby ok, gdybym nie była zmuszona do wysłuchania trzech piosenek jakiejś debiutującej blondyneczki, czułam zażenowanie, nie przystawała mi nijak do reszty, choć pewnie sama w sobie śpiewała nieźle.
Zadowolona jestem tak czy inaczej, magia koncertu działa jeszcze dzisiaj Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

smoki darmowefora msn swietadynastiatoftegard granitowa3