Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koncert Piotra Anderszewskiego 4 lutego w Warszawie  (Przeczytany 2993 razy)
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« : Luty 03, 2011, 23:47:30 »

Piątek, 4 lutego 2011, godz. 19:30 - TO JUTRO !
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej

ORKIESTRY ŚWIATA

Wielkie symfonie XX i XXI wieku
Wielkie symfonie romantyczne

SWR SINFONIEORCHESTER BADEN-BADEN UND FREIBURG
CHÓR ŻEŃSKI FILHARMONII NARODOWEJ
Sylvain CAMBRELING - dyrygent
Piotr ANDERSZEWSKI - fortepian
Henryk WOJNAROWSKI - kierownik chóru

Claude DEBUSSY - Six épigraphes antiques
Karol SZYMANOWSKI - Symfonia koncertująca op. 60 na fortepian i orkiestrę
Ferenc LISZT - Symfonia Dantejska

ceny biletów: 90, 80, 70, 60, 50 zł
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 04, 2011, 00:21:55 »

Poszło by się:) Chociaż ja jutro mam czego słuchać, ale tak w ogóle zdecydowanie by się poszło:)
Jednak żeby wybrać się na koncert w Warszawie, przede wszystkim musiałabym o nim wiedzieć jakiś czas przedtem.
Jako człowiek posiadający rodzinę Chichot przed wyjazdem gdziekolwiek muszę wykonać pewne operacje logistyczne:)
Mianowicie zamówić miejsce w hotelu dla Kajetana i w odpowiednim czasie go tam przetransportować.
Jeśli się to robi na ostatnią chwilę, może się okazać, że miejsca nie ma, w związku z tym nici z wyjazdu:(
Potem jeszcze trzeba futrzaka z powrotem ściągnąć do miasta. Tak więc żeby mi się chciało, to musi być coś
naprawdę wyjątkowego:) Zwłaszcza że trzeba przyznać, że FP działa sprawnie i do nas też przyjeżdża sporo ciekawych ludzi. W lutym mamy np. Chińczyka, który wygrał Van Cliburna w 2009, a w marcu prawdziwy wybuch wiosny:) Wunder na początku, Trifonow
na końcu, a w środku Berlińczycy:)))
Niemniej, kilka razy w roku, choćby dla przyjemności znalezienia się w Filharmonii Narodowej...Uśmiech))
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 04, 2011, 00:32:49 »

Pieseczka możesz zabrać ze sobą a na czas koncertu zostawić u mnie, mój syn będzie wniebowzięty Uśmiech Pytanie, czy bilety będą jeszcze, choć ja liczę na wejściówki Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 04, 2011, 03:01:46 »

Beatko, serdeczne dzięki. To ogromnie miłe, naprawdę niezwykle rzadko zdarza się, żeby ktoś mnie zaprosił razem z futrzakiem Uśmiech Uśmiech
Ale mnie w ogóle nie jest tak łatwo zdecydować się na wyjazd tak nagle, w ciągu kilku godzin. Potrzebuję trochę czasu, żeby się przygotować psychicznie:)) Poza tym jutro akurat mam lekcje. To znaczy uczniów:) W każdym razie jutro się nie skuszę, ale w przyszłości, jeśli jeszcze zaprosisz, na pewno:)))
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wyscigi-smierci krolestwowegier kolospawalniczeswc bratnica anyezja