Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prośba o pomoc i ogłoszenia różne  (Przeczytany 5033 razy)
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 06, 2011, 09:21:57 »

Wiele lat temu zaprojektowałem i wykonałem swoją prywatną witrynę internetową korzystajac z mej skromnej wiedzy nt. tworzenia stron pod HTML. Dzisiaj jest ona mocno leciwa. Brakuje jej statystyk, komentarzy i jakieś estetycznej szaty graficznej. Samemu nie mam dalej ochoty (ani zresztą umiejętności) robić za projektanta.

Mam więc do was pytanie: czy ktoś może byłby zainteresowany "podrasowaniem"/przeprojektowaniem tej mojej prywatnej witryny, odświeżeniem jej, wprowadzenie do niej zmian tak, aby nabrała wspólczesnego szlifu?
Oczywiscie, byłoby to zlecenie z mojej strony płatne (w razie potrzeby rozliczone na podtswie stosownej Umowy)
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 23, 2011, 15:07:56 »

Mój znajomy ma do sprzedania uroczą działeczkę w obrębie ogródków działkowych na Białołęce w Warszawie. Na działce znajduje się sympatyczny domek drewniany, jest prąd, woda, WC, prysznic. Na upartego można mieszkać cały rok, a już na pewno zażywać kąpieli słonecznych i regenerować się w sezonie wiosenno-letnio-jesiennym. Wielokrotnie korzystałam i mogę śmiało polecić Uśmiech
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 23, 2011, 17:46:03 »

Beatko, a jaka jest cena wywoławcza posiadłości..??
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 23, 2011, 17:47:38 »

sorki - nieruchomości gruntowej.. Mrugnięcie
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 23, 2011, 18:02:20 »

Cena działeczki z domkiem, w peryferyjnej dzielnicy Warszawy, zlokalizowanej na terenie ogródków działkowych wyjściowo wynosi 20 tys zł, li i jedynie, oczywiście do negocjacji Uśmiech Niestety nie jest to nieruchomość, nie nabywa się prawa własności gruntu, jedynie prawo do wyłącznego użytkowania. No i nie można się tam zameldować.
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 23, 2011, 18:20:25 »

Tak sie tylko Beatko zapytałem z czystej ciekawości, ale nie jest to wygórowana cena, w dodatku można jeszcze zbić..Troche jednak jest tych pare kilometrów, poza tym niemożność meldunku, prawo do wyłącznego użytkowania - z tym słabo...
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 23, 2011, 18:37:16 »

Zdjęcia działeczki prześlę zainteresowanym.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pomorska skandynawistyka survivalgames sith lolwfpolska