Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przedstawmy się :)  (Przeczytany 60031 razy)
smarkula
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


Aśka


Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : Październik 26, 2010, 23:34:25 »

Ewo,po prostu muzyka łączy pokolenia;)
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : Październik 27, 2010, 00:11:51 »

Nie płacz Konradzie, c`est la vie!, jak mawiają... Nie tylko zwierzęta odchodzą, niestety. Pociesz się, że dalej łapią zające na niebieskich łączkach! To nam jest gorzej...
Swoją drogą, zauważyłam, że mamy (my Kurierowicze)sporo cech wspólnych. Czyżby to jakiś szczególny gatunek? Mrugnięcie

Całe szczęście, że najgorszy "kryzys" już minął, a przyznać muszę że trwało to dosyć długo, bo 3-4 tygodnie, ogromna pustka po tym wiernym "przyjacielu" wypełniała wówczas każdą niemal chwilę(15 lat obcowania ze sobą na co dzień zrobiło jednak swoje) Ale bądzmy dobrej myśli, może kiedyś (już po wszystkim..) znów spotkamy naszych "pupilów" i razem z nimi będziemy chadzać po "niebiańskich pastwiskach"..Co do szczególnego gatunku Ewo - nie wiem, być może i tak być..w każdym razie jesteśmy po prostu ludzmi, których jak najbardziej naturalna cechą, są zwykłe ludzkie uczucia.. Mrugnięcie
A Smarkula też ma rację..muzyka niewątpliwie potrafi łaczyć pokolenia Uśmiech

A jednak w dalszym ciągu wyskakują jakieś błędy...Niebieskooki powinien chyba zacząć coś działać..hihi
Zapisane
skrzypczatka
Gość
« Odpowiedz #92 : Październik 27, 2010, 00:17:54 »

Ewo,po prostu muzyka łączy pokolenia;)

A taka muzyka łączy też ludzi wybitnie wrażliwych. Stąd też - tak myślę - miłość do zwierząt, świata i na pewno niebawem okaże się, że tych wspólnych zainteresowań mamy na pęczki  Uśmiech
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : Październik 27, 2010, 00:41:51 »

Ewo,po prostu muzyka łączy pokolenia;)

A taka muzyka łączy też ludzi wybitnie wrażliwych. Stąd też - tak myślę - miłość do zwierząt, świata i na pewno niebawem okaże się, że tych wspólnych zainteresowań mamy na pęczki  Uśmiech

Niekoniecznie Martuniu musi to być jedynie "Klasyka"..ja akurat słuchałem i słucham różnych gatunków muzy (a przez długi okres siedziałem np.tylko i wyłącznie w rocku i jego cięższej odmianie, nie przeszkadzało to jednak być wrażliwym.. ) co do miłości do "zwierzyny" Mrugnięcie podzielam Twój pogląd, ale co do świata..to bym się jednak trochę nad tym zastanowił..he he
Zapisane
skrzypczatka
Gość
« Odpowiedz #94 : Październik 27, 2010, 01:30:53 »


Niekoniecznie Martuniu musi to być jedynie "Klasyka"

nic takiego nie mówię, może źle zabrzmiało "takiej muzyki". sama też słucham baaaaardzo różnej muzyki i wzruszam się przy niej również  Uśmiech
co do świata... hm... masz rację. znowu źle to ujęłam. Pałam raczej miłością do mojego wyobrażenia o świecie, a tu co i rusz jakieś 'niespodzianki', zawody. Ale zamiast sie uodparniac to nadal naiwnie wierze w sprawiedliwość, empatie, sczerość Zawstydzony... i co jakiś czas mam zderzenie z rzeczywistością. Mimo , że ojciec próbuje mnie szczepić i od zawsze powtarza "a co myślałaś? NIE MA sprawiedliwości na tym świecie"  Mrugnięcie ale marna ta szczepionka

Już nie gadam, bo robie sie nudna, uciekam w moj swiat snow - dzisiaj Geniuszas mnie usypia  Uśmiech
dobranoc!
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #95 : Październik 28, 2010, 09:56:02 »

super Uśmiech
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : Październik 28, 2010, 17:47:14 »

RANY BOSKIE !!!...oczywiście "wiedziałem", a nie "wiedziałam" Duży uśmiech Płacz
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : Październik 28, 2010, 18:05:38 »

Och, nic takiego się nie stało! Chichot
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : Październik 28, 2010, 18:17:06 »

Och, nic takiego się nie stało! Chichot

Ale "złe" wrażenie mogłoby jednak pozostać..hi hi Mrugnięcie
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Październik 28, 2010, 18:19:12 »

Oj, bo się kobiety na Ciebie obrażą! Duży uśmiech
Zapisane
Bodek1
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 576



Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : Październik 29, 2010, 00:08:11 »

O jej!! Dawno nie było mnie na Forum (miałem "drobny" wypadek w domu) i stwierdziłem, że mam duże zaległości w utrzymywaniu kontaktów z Wami. Spróbuję trochę nadrobić. Dla przypomnienia na imię mam Bogdan, wiek 46l. , mieszkam w Boninie k.Koszalina. Co do moich zainteresowań poza muzyką klasyczną to zawsze interesowały mnie zespoły wykorzystujące instrumenty z orkiestry symfonicznej, klawiszowe czyli takie jak np.QUEEN (też niesamowite chórki, wielogłosowe brzmienia gitary), ELO (skrzypce, wiolonczele), Sting, Genesis. Z muzyki Polskiej wybrałbym Budkę Suflera, Blue Cafe. Zresztą słucham każdy rodzaj muzyki oprócz Rapu, Techno, Hip hopu...Pozdrawiam Wszystkich Uśmiech
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #101 : Październik 30, 2010, 19:57:41 »

O jej!! Dawno nie było mnie na Forum (miałem "drobny" wypadek w domu) i stwierdziłem, że mam duże zaległości w utrzymywaniu kontaktów z Wami. Spróbuję trochę nadrobić. Dla przypomnienia na imię mam Bogdan, wiek 46l. , mieszkam w Boninie k.Koszalina. Co do moich zainteresowań poza muzyką klasyczną to zawsze interesowały mnie zespoły wykorzystujące instrumenty z orkiestry symfonicznej, klawiszowe czyli takie jak np.QUEEN (też niesamowite chórki, wielogłosowe brzmienia gitary), ELO (skrzypce, wiolonczele), Sting, Genesis. Z muzyki Polskiej wybrałbym Budkę Suflera, Blue Cafe. Zresztą słucham każdy rodzaj muzyki oprócz Rapu, Techno, Hip hopu...Pozdrawiam Wszystkich Uśmiech
Bodek, fajnie że jesteś i że wnosisz nam w posagu swoje fanty i fanciki. Zespoły które wymieniasz to samo dobre, lub jak mniemam wspolczesna pop-klasyka. Cenie je sobie jak pyszną kawę po południowej sjeście.
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Ola83
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : Październik 31, 2010, 17:01:56 »

Witam wszystkich Forumowiczów! Już od pewnego czasu miałam ochotę na dołączenie się do Was, ale dopiero dzisiaj mi to wyszło. Przede wszystkim chciałam powiedzieć, że bardzo cieszę się z zaistnienia tego forum.
Jestem melomanką od 11 roku życia, w tym roku miałam po raz drugi możliwość wysłuchania Konkursu Chopinowskiego od A do Z (dzięki mojej pracy) i nie mogę obejść się bez dyskusji na tematy około-chopinowskie i około-muzyczne.
Chopin był pierwszym przedmiotem mojego zainteresowania, później od niego trochę odeszłam, a dzięki tegorocznej edycji Konkursu moje zainteresowanie chopinistyką powróciło.
Z innych rzeczy interesuje mnie szczególnie opera siedemnasto- i osiemnastowieczna, a ostatnio bizantyjska muzyka sakralna (gorąco polecam).
Ogólnie, bez muzyki nie mogę wytrzymać jednego dnia.
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #103 : Październik 31, 2010, 17:08:59 »

Witaj Olu!
Bardzo się cieszymy, że do nas dołączyłaś. W imieniu forumowiczów pozdrawiam serdecznie!
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Ola83
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : Październik 31, 2010, 17:13:07 »

Ja również bardzo się cieszę Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

articz airpol black-flag moloromme stadoterra