Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Muzeum Fryderyka Chopina  (Przeczytany 3602 razy)
fryderykwielki
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Lipiec 12, 2013, 13:00:32 »

Dziwne wydało mi się, że brak na forum informacji o wydarzeniach w Muzeum Fryderyka Chopina (poza Żelazową Wolą). Dlatego zakładam niniejszym wątek, w którym możemy podyskutowac o wydarzeniach, które Muzeum organizuje.

A na początek - jutro, czyli 13.07, w Muzeum odbędzie się wernisaż wystawy Chopinoskop. Portrety z kolekcji Muzeum Chopina od 1849 do dziś, z oprowadzaniem kuratorskim Macieja Janickiego. Warto iść, podobno Muzeum udało się wejść w posiadanie portretów Chopina z legendarnej kolekcji André Meyera! W

Czekam na Wasze opinie tak o wystawie, jak w ogóle o Muzeum! Wystawa potrwa do 09.07.2014
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Lipiec 12, 2013, 14:57:21 »

Tak. To dobry pomysł na utworzenie takiego topicu. Dobrze tylko, aby ktoś na bieżaco śledził i informował o wydarzeniach w Muzeum.
Ja byłem w nim kilka razy. Ostatnio jednak - dwa lata temu. Wystawa o której wspominasz trwac bedzie przez cały rok. Pewno nadarzy się okazja, bay ją obejrzeć :-)

Witaj wielki na Forum...
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Fikamika
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 26, 2014, 13:57:09 »

Wątek widać zamarł, ale może ja się podzielę:
od 1.06 w Sannikach można obejrzeć wystawę poświęconą miejscom w których bywał Kompozytor. Wystawa nosi tytuł "Śladami Chopina".
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skarpetkacrraft wataha-wilkow-nocy loups cloudwind evelon