Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wunder Chopin :) Ingolf Wunder - Chopin Recital  (Przeczytany 52676 razy)
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : Czerwiec 28, 2011, 21:32:39 »

Oj, przejechali się panowie po Ingolfie, aż słuchać hadko!!! Z politowaniem
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #106 : Czerwiec 28, 2011, 22:00:27 »

raczej sadzę, Ewo, że wskazaliśmy alternatywne strategie artystycznych rozwojów  Mrugnięcie
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : Czerwiec 28, 2011, 22:11:57 »

raczej sadzę, Ewo, że wskazaliśmy alternatywne strategie artystycznych rozwojów  Mrugnięcie

Dokładnie, nie miałem niczego złego na myśli, wręcz stwierdziłem, że w obliczu komentarzy pokonkursowych Awdeewa wolała uniknąć budowania kariery na skandalu. W tym czasie Ingolf był na fali i wykorzystywał swoje 5 minut najlepiej jak tylko mógł.
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : Czerwiec 28, 2011, 22:12:13 »

Miałam na myśli panów prowadzących Płytomanię. Niestety nie zdążyłam dziś odsłuchać płyty, więc nie mogę się odnieść do tej totalnej krytyki.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 22:14:30 wysłane przez ewa578 » Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : Czerwiec 28, 2011, 22:42:55 »

Właśnie złożyłem zamówienie na Dagli, po weekendzie powinienem mieć płyte. Zamówiłem też "The Best of Opera" z tej samej serii co "The Best of Classic" i "The best of smooth jazz" - 4 płyty podzielone na operowe epoki, liczę, że znajdę jakieś perełki które zainteresują mnie wysłuchaniem całości dzieła.
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : Czerwiec 29, 2011, 23:56:46 »

Dagla ma naprawdę duży wybór i nie jest tam trudno znaleźć perełkę:) Chodzi o "The Best Opera ...Ever!"?
Sądząc z opisu, na pewno będzie warta wysłuchania - świetne arie, najlepsze orkiestry, najlepsi śpiewacy, nawet Callas, brzmi naprawdę zachęcająco!
 
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : Czerwiec 30, 2011, 09:10:47 »

Dagla ma naprawdę duży wybór i nie jest tam trudno znaleźć perełkę:) Chodzi o "The Best Opera ...Ever!"?
Sądząc z opisu, na pewno będzie warta wysłuchania - świetne arie, najlepsze orkiestry, najlepsi śpiewacy, nawet Callas, brzmi naprawdę zachęcająco!
 

Tak - "The Best of Opera ... Ever". Często słysze, że tego typu płyty są dla laików, jednak moim zdaniem warto mieć tego typu składankę. Dzieł operowych powstało tak wiele, że dzięki takim składankom mogę usłyszeć coś nowego, co zainteresuje mnie wysłuchaniem całości, lub przynajmniej obszerniejszego fragmentu tego dzieła. Druga rzecz - składanki muzyki klasycznej czy operowej to świetna muzyka do samochodu.

Cena też całkiem atrakcyjna nieco ponad 50 zł za 4 płyty.
Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : Czerwiec 30, 2011, 09:14:52 »

Cytuj
Cena też całkiem atrakcyjna nieco ponad 50 zł za 4 płyty.

Czy pracujesz dla jakiejs firmy fonograficznej?
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : Czerwiec 30, 2011, 13:13:47 »

Nie Bartku, nie pracuje, przyjmuje po prostu założenie cena/ilość (ilość, bo o jakości nie będę mógł powiedzieć niczego, dopóki albumu nie przesłucham). 50 zł za 4-płytowy album to moim zdaniem rozsądne pieniądze, niemniej nie nazwę tego wspaniałą okazją.
Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #114 : Czerwiec 30, 2011, 18:57:00 »

Uważam, że to niska cena, wychodzi niecałe 13 zł za płytę. No, z drugiej strony, to jest "The best of...", mamy wielu wykonawców, różnych kompozytorów.
Zapisane

fille007
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 845


Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : Czerwiec 30, 2011, 20:49:00 »

Pewnie że tanio. Nie jestem miłośniczką składanek, muszę mieć dany utwór w całości - inaczej zżera mnie straszna ciekawość co jest w innych częściach. Dobra cechą składanek jest to, ze można się "zarazić" danym kompozytorem/dziełem/wykonawcą. Ja wpadłam jak śliwka w kompot  Mrugnięcie w opery Haendla po przesłuchaniu takiej skladanki. Wcześniej miałam wrażenie, że wysłuchać jednej z nich, to tak jakby wysłuchać je wszystkie (tzn., ze wszystkie są w ten sam deseń). 
Zapisane

Amo la musica sopra tutte le arti
Allegra
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 110



Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : Lipiec 01, 2011, 13:48:24 »

Moja siostra dokonała zakupu impulsowego takiej składanki, operowej zdaje się, i jest zachwycona. Zgadzam sie, że tego typu wydawnictwa rozbudzają apetyt na więcej.
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : Lipiec 04, 2011, 14:50:34 »

Mam już płytę - może dziś wieczorem uda mi się napisać drobną recenzję.
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : Lipiec 05, 2011, 18:47:25 »

Piotrze, czekam z ciekawością:) Zajęliśmy się innymi sprawami i nikt się już nie odzywa na temat tej płyty. Zaczynam się też obawiać, czy nie jest to milczenie dyplomatyczne Chichot
Pamiętaj też, że prócz tego masz do posłuchania przepiękne arie, kóre wybraliśmy specjalnie dla Ciebie z Czarodziejskiego fletu:)
Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #119 : Lipiec 05, 2011, 19:21:04 »

Ha, mam ją, w końcu, kupiłem w Empiku... Zaraz zacznę słuchanie z CD, choć dzięki Tobie, Asiu, wiem już, czego się spodziewać.  Mrugnięcie
Zapisane

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pomocniczy hohol regteam fullsets zagroda-slonca