Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 1. Zjazd Forumowiczów  (Przeczytany 32420 razy)
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : Sierpień 08, 2011, 20:16:22 »

P.S. Jeszcze raz, wielkie podziękowania dla nieocenionego Piotra, wspaniałego młodego Człowieka.

Proszę przestać, bo poczerwienieje.
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #196 : Sierpień 08, 2011, 22:43:21 »

Piotrze, posłuchałem sobie na yt Twojej dyskusji z Prezesem NBP. Mądry z Ciebie facet i chyba przyszłość przed Tobą
Zapisane

ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : Sierpień 09, 2011, 10:11:36 »

Na jednym z naszych pokoncertowych spotkań padła interesująca propozycja kolejnego zjazdu w Warszawie. Celem głównym byłoby zwiedzanie muzeum Fryderyka, a potem ew. jakiś koncert. Co Wy na to? Uśmiech
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : Sierpień 09, 2011, 12:31:55 »

Warszawa to ciekawa propozycja. Pamiętam, jak dużo osób wspominało, że do Dusznik im daleko. Niemniej jednak uważam, że to idealne miejsce z bardzo prozaicznego powodu - w sezonie wakacyjnym, czyli w czasie kiedy wiekszość z nas może pozwolić sobie na wyjazdy, jest to jedyny taki zakątek, gdzie możemy uczestniczyć w tylu muzycznych imprezach.


Na miejscu usłyszałem tyle deklaracji przyjazdu w przyszłym roku, że można już mówić o organizacji kolejnego zjazdu w tym samym miejscu.


Warszawa to ciekawa propozycja np. na długi weekend majowy - trzeba tylko sprawdzić, czy czynne jest muzeum Chopina i jakiego koncertu możemy wysłuchać. W przyszłym roku weekend majowy zaczyna się we wtorek a kończy w czwartek co przy "dobrych wiatrach" oznaczać może nawet tydzień wolnego.

Może Beata i Janusz zaproponują coś ciekawego?
Zapisane
Bodek1
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 576



Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : Sierpień 09, 2011, 12:36:37 »

Na jednym z naszych pokoncertowych spotkań padła interesująca propozycja kolejnego zjazdu w Warszawie. Celem głównym byłoby zwiedzanie muzeum Fryderyka, a potem ew. jakiś koncert. Co Wy na to? Uśmiech
Ja jestem za takim spotkaniem we wrześniu (mam urlop) - jeśli nie w Warszawie to może Żelazowa Wola, Szafarnia... Mrugnięcie
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : Sierpień 09, 2011, 12:56:52 »

To może Antonin???15-18 wrzesień:
Olejniczak, Trifonov, Koziak, Dan Tai Son. Tylko gdzie ten Antonin?
Zapisane

Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : Sierpień 09, 2011, 12:58:36 »

Ja niestety we wrześniu nie dam rady. Ale śmiało, możecie organizować spotkanie, myślę, że jest szansa na dużą frekwencje.
Zapisane
kati
Zaawansowany użytkownik
****
Offline Offline

Wiadomości: 386



Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : Sierpień 09, 2011, 17:03:38 »

To może Antonin???15-18 wrzesień:
Olejniczak, Trifonov, Koziak, Dan Tai Son. Tylko gdzie ten Antonin?


Tereniu, Antonin akurat jest bardzo blisko Wrocławia, tzn. prawie,
 bo tak naprawdę nieopodal Kalisza i Ostrowa Wlkp. Byłam tam pierwszy raz przez przypadek 2 lata temu i absolutnie zauroczyło mnie to miejsce. A jak pięknie jest w Pałacyku Myśliwskim... Wymarzone miejsce na koncerty...W wolnym czasie wrzucę zdjęcia stamtąd na fejsa Uśmiech
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #203 : Sierpień 09, 2011, 23:34:39 »

Ewuniu, możemy spotkać się w Warszawie. Chociaż Piotr ma chyba rację, że z racji tego magicznego miejsca jakim są Duszniki może powtórzmy nasze spotkanie własnie tam. Ja już zapomniałem o trudach podróży i bez problemu przyjadę do Dusznik. Ale poddam się woli większości. Jeśli zdecydujemy, że Warszawa czy Żelazowa Wola to niech tak będzie.
Zapisane

Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #204 : Sierpień 09, 2011, 23:48:38 »

Ewuniu, możemy spotkać się w Warszawie. Chociaż Piotr ma chyba rację, że z racji tego magicznego miejsca jakim są Duszniki może powtórzmy nasze spotkanie własnie tam. Ja już zapomniałem o trudach podróży i bez problemu przyjadę do Dusznik. Ale poddam się woli większości. Jeśli zdecydujemy, że Warszawa czy Żelazowa Wola to niech tak będzie.

Powiedzmy sobie szczerze, w sezonie wakacyjnym czyli w okresie w którym kazdy z nas bedzie mógł pozwolić sobie na urlop, Duszniki to jedyne miejsce w którym możemy usłyszeć tylu wspaniałych wykonawców, odpocząć i zorganizować spotkanie, któe będzie trwało dłużej niż weekend. Warszawa to, owszem, ciekawe miejsce, ale w takim okresie możemy liczyć na jeden koncert w niedzielę - w dodatku będziemy musieli wybierać czy będą to Łazienki czy Żelazowa Wola - filharmonia jest w tym czasie nieczynna.

Tak jak to było przy okazji tegorocznego zjazdu, w razie problemów z dojazdem służę transportem z Wrocławia.

Po weekendzie założe nowy wątek pt "2. Zjazd forumowiczów" i rozpoczniemy dyskusję na ten temat po to, żeby każdy zainteresowany mógł się do spotkania przygotować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #205 : Sierpień 09, 2011, 23:56:52 »

a ja Piotrze wróciłem dość późno z pracy i słucham sobie chyba juz 10-ty raz konkursowego wykonania Poloneza Fantazji naszej ulubionej Julianny. Chyba wiesz jakie przeżywam rozterki, że nie dane mi było posłuchać jej w Dusznikach. Jeszcze raz dzięki za dobre chęci nagrania jej interpretacji tego dzieła. Uważam, że kiedyś je jednak dopadnę.
Zapisane

Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #206 : Sierpień 10, 2011, 00:03:46 »

Sławku, wszyscy liczymy na to, że dwójka pokusi się jednak o transmisję koncertu Awdeewej. Właśnie przesłuchuje moje nagranie i naprawdę nie da się tego słuchać, gdyby chociaż można było usłyszeć koncepcję tego wykonania a tak słyszę jedynie przeplatające się wzajemnie zakłócenia i ciszę.
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #207 : Sierpień 10, 2011, 00:08:42 »

tez na to liczę. Może ukaże się także płytka
Zapisane

xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #208 : Sierpień 15, 2011, 12:31:12 »

A jutro do Warszawy przyjedzie Melisa! Właśnie dzwoniła, więc emocje spotkaniowe jeszcze trochę potrwają  Uśmiech

Melisa kupuje karnet i przyjeżdża za rok na festiwal w Dusznikach, kto następny?
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #209 : Sierpień 15, 2011, 12:33:03 »

Rzucam palenie i odkładam na ten WIELKI TYDZIEŃ!!!! Chichot
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fullsets zagroda-slonca valiance dehashed turback