Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: [1] 2 3 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ingolf Wunder w Warszawie 9 stycznia 2011 - Studio im. W. Lutosławskiego  (Przeczytany 30303 razy)
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« : Styczeń 07, 2011, 15:45:53 »

Koncert równocześnie w Studio im. W. Lutosławskiego i w radiowej Dwójce. Ktoś się wybiera osobą swoją własną? Próbowałam się dziś dodzwonić w sprawie biletów, ale włączyli automatyczną sekretarkę (z nagraniem poniżej wszelkiego poziomu), więc chyba zasiądę przy radyjku.

Fryderyk Chopin Nokturn H-dur op. 9 nr 3;
Ballada f-moll op. 52;
Polonez-Fantazja As-dur op. 61;
Koncert fortepianowy e-moll op. 11

Wyk. Ingolf Wunder - fortepian,
Orkiestra Kameralna Polskiego Radia „Amadeus”, Agnieszka Duczmal - dyrygent

9 stycznia (niedziela), godz. 19:00
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 17:33:00 wysłane przez Niebieskooki » Zapisane
Allegra
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Wiadomości: 110



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 07, 2011, 15:56:40 »

Moi osobiście.
A jakie było zamieszanie z zakupem biletów... Szok Ale sie udało.
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 07, 2011, 21:20:57 »

Moi aussi,
ja również przeżyłam nerwówkę. Jak tylko zobaczyła wpis Allegry że w internecie są bilety,
weszłam na stronkę, zarezerwowałam miejsca a w momencie kiedy dokonywałam
płatności w mojej firmie wysiadła elektryka, przez okropne chwile myślałam,
że nie mam ani pieniędzy ani biletów.
A brudną, pokrytą pośniegowym błotem Warszawę rozjaśniają plakaty:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ca115f26aabe063.html
Zapisane

Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 08, 2011, 00:29:16 »

No faktycznie, Tereniu, egoizm totalny Chichot  Myśmy akurat wczoraj wzdychali, jak nam żal tego Nowego Jorku.  Płacz  Z pewnością i tak znalazłby się czas, żeby mu zorganizować ten koncert - w końcu to też nagroda, i to, powiedzmy sobie, najcenniejsza - od nas  Chichot
Oczywiście wyobrażam sobie, jak się cieszysz i bardzo Ci zazdroszczę, bo ja się jeszcze muszę długo naczekać, a w Warszawie to już drugi koncert Ingolfa.Smutny Allegra też idzie - będziecie miały okazję się spotkać Uśmiech A potem opowiecie nam, jak było. Dobrze, że my chociaż coś tam usłyszymy przez radio  Duży uśmiech
Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Styczeń 08, 2011, 12:23:34 »

Hm, mogliby w dwójce transmitować koncert w tej nagłaśnianej ostatnio technologii Dolby Pro Logic II Mrugnięcie  Życzę wszystkim udajacym się do Lutosławskiego pięknych wrażeń, żadnych zawodów. Uśmiech
Zapisane

Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 08, 2011, 17:18:30 »

Myślę, że najlepiej się po prostu całkowicie zrelaksować, pozbyć napięcia, oczekiwań itp., i poddać się muzyce. Jak się człowiek za bardzo nakręci i puści wodze wyobraźni, to nieuchronnie czeka go rozczarowanie, bo rzeczywistość nigdy nie dorówna naszym fantazjom na jej temat:))
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2011, 11:20:06 wysłane przez Niebieskooki » Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Styczeń 08, 2011, 20:19:22 »

Byłam przed chwilką w sklepie i zbierali już na WOŚP i pomyślałam sobie,
że jakbym była menedzerem Wundera to namówiłabym go aby
jutro miał do fraka przylepione serduszko.
Ale to tylko żarcik Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2011, 11:21:31 wysłane przez Niebieskooki » Zapisane

Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Styczeń 08, 2011, 20:31:25 »

Odnośnie do nerwówki przy zakupie biletów na ten koncert:
Jest nas tu trochę, Wunderowców  Duży uśmiech Tak sobie myślę, czy przy okazji następnych występów Ingolfa nie moglibyśmy jakoś się umawiać, np. robić wcześniej wywiad, ilu z nas jest zainteresowanych, a potem działać na zasadzie - kto pierwszy się dorwie do kasy, ten zamawia dla grupy, a jeśli uda się kilku osobom, wtedy reszta odwoła rezerwację. Mam tu na myśli głównie solidarne wsparcie kolegów z większych ośrodków względem kolegów z mniejszych miast - tak, że się tak wyrażę, unijnie Mrugnięcie Były tu dyskusje, do czego się może przydać stowarzyszenie - myślę, że dobrym celem jest właśnie wzajemna pomoc w dobraniu się do konfitur  Chichot Oczywiście, można by tym działaniem objąć innych z naszej chopinowskiej "górki" - np. xbw zeznaje, że w sierpniu będzie w Warszawie Trifonow. A przy okazji takie grupowe zjazdy mogłyby być okazją do spotkań, przed koncertami.

Niebieskooki, proszę, nie wyrzucaj na razie tego postu tam, gdziekolwiek on będzie pasował - niech oni go przeczytają, bo gdzieś indziej
mogą nie znaleźć Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Styczeń 08, 2011, 20:41:56 »

Tereso, to byłoby słodkie i bardzo pasujące do Ingolfa - mogę się założyć, że jeśli się dowie o tej akcji, na pewno zapracuje na to
serduszko. Z drugiej strony myślę, że co się tyczy jego "public image" w Polsce, to jego menadżer wyjść z zalożenia, że BARDZIEJ to on już nie może być lubiany Uśmiech, a nawet może nie powininen, bo to wręcz będzie groziło przypadkiem nieszczęsnego Grenouille'a  Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Styczeń 08, 2011, 20:53:11 »

Odnośnie do nerwówki przy zakupie biletów na ten koncert:
Jest nas tu trochę, Wunderowców  Duży uśmiech Tak sobie myślę, czy przy okazji następnych występów Ingolfa nie moglibyśmy jakoś się umawiać, np. robić wcześniej wywiad, ilu z nas jest zainteresowanych, a potem działać na zasadzie - kto pierwszy się dorwie do kasy, ten zamawia dla grupy, a jeśli uda się kilku osobom, wtedy reszta odwoła rezerwację. Mam tu na myśli głównie solidarne wsparcie kolegów z większych ośrodków względem kolegów z mniejszych miast - tak, że się tak wyrażę, unijnie Mrugnięcie Były tu dyskusje, do czego się może przydać stowarzyszenie - myślę, że dobrym celem jest właśnie wzajemna pomoc w dobraniu się do konfitur  Chichot Oczywiście, można by tym działaniem objąć innych z naszej chopinowskiej "górki" - np. xbw zeznaje, że w sierpniu będzie w Warszawie Trifonow. A przy okazji takie grupowe zjazdy mogłyby być okazją do spotkań, przed koncertami.
Proponowałam takie rozwiązanie już wcześniej, ale nie spotkało się z odzewem. W każdym razie jestem za! Uśmiech
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Styczeń 08, 2011, 20:58:50 »

A w wcześniej, bo w lutym - Kultyszew w Warszawie, przed sierpniowym Trifonowem jeszcze na pewno wiele się wydarzy Uśmiech
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Styczeń 08, 2011, 21:15:05 »

W sumie dobra koncepcja..Aleksis Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Styczeń 09, 2011, 00:10:35 »

Ewo, mogło nie być odzewu, bo propozycja była swobodnie rzucona i nie wyegzekwowano żadnej konkretnej dyskusji:) Każdy pomyślał sobie "to dobry pomysł", i na tym się skończyło:) A to w sumie nie żaden wielki kłopot, jeśli i tak się człowiek dobija do filharmonii,
zamówić kilka biletów zamiast jednego. Trzeba się tylko dogadać.
Konrad, plss, tylko nie Aleksis Mrugnięcie Najlepiej mów Alex albo Asia.Uśmiech Fajnie, że też jesteś za, choć do Twojej przygranicznej placówki kulturalnej pewnie większość nie będzie miała siły dojechać:) Mam nadzieję zmobilizować "centralnie" położone towarzystwo:) Najwygodniejsza na pewno jest Warszawa; potem Poznań; ewentualnie Kraków, czy Wrocław. Myślę, że najcenniejsze są doświadczenia tych, którym już się udało, mają już doświadczenie w forsowaniu stosownych instytucji w konkretnych miastach. Tak więc od razu widzę w Teresie i Alegrze pierwsze kandydatki do załatwiania nam następnym razem Ingolfa w Warszawie;))
Ja ze swojej strony mogę zawsze postarać się o bilety w Bydgoszczy. Jak patrzę teraz na mapę, to moje miasteczko też jest położone w miarę centralnie. I muszę stwierdzić, że wcześniej czy później prawie wszyscy do nas przyjeżdżają, bo mamy naprawdę świetną akustykę Uśmiech Tylko że, ponieważ nie jesteśmy największą w kraju metropolią, często bywa to właśnie później Mrugnięcie
Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : Styczeń 09, 2011, 00:29:48 »

Ja mogę załatwić bilety dla wybierających się do Poznania... Na ciekawe koncerty przyjeżdżam tam, bo u mnie nic się nie dzieje!   Spoko
Zapisane

kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Styczeń 09, 2011, 00:50:28 »

Dobrze Droga Aleksias..a zatem od teraz będzie już tylko i wyłącznie - Asiu Uśmiech Pozdrawiam..
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

krolestwowegier krwawawataha wyscigi-smierci kolospawalniczeswc bratnica