Kurier Szafarski

Działy forum => Regulamin forum i ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: Niebieskooki Październik 21, 2010, 22:16:34Tytuł: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Niebieskooki Październik 21, 2010, 22:16:34
I. Postanowienia wstępne
1. Każdy użytkownik, rejestrując konto na forum, oświadcza tym samym, iż akceptuje postanowienia regulaminu i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
2. Użytkownik forum może posiadać tylko jedno zarejestrowane konto pod rygorem zablokowania dostępu do forum i usunięcia kont.
3. Wszelkie treści na forum publikowane są przez użytkowników wyłącznie na ich własną odpowiedzialność. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez nich treści.
4. Administracja zastrzega sobie prawo do podejmowania interwencji przy użyciu wszelkich dostępnych możliwości oferowanych przez mechanizmy forum co do działań użytkowników, które z jakichkolwiek względów uzna za niepożądane.

II. Korzystając z mechanizmów forum, nie wolno w jakiejkolwiek formie:
1. zamieszczać treści wulgarnych, obscenicznych, obraźliwych (również w postaci skrótów);
2. naruszać dóbr osobistych, obrażać uczuć religijnych, ośmieszać innych osób;
3. naruszać zasad współżycia społecznego ani dobrych obyczajów;
4. namawiać do czynów niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawem;
5. publikować treści bezpośrednio lub pośrednio godzących lub mogących potencjalnie godzić w prawa autorskie;
6. prowadzić w jakiejkolwiek formie kampanii (politycznych, społecznych, reklamowych itp.) ani podawać linków do stron takowe prowadzących;
7. wdawać się w prywatne spory ani prowokować ich.

III. Zakładanie tematów i publikowanie postów
1. Nowe tematy zakładamy tylko we właściwych forach tematycznych. Tytuł zakładanego tematu powinien jednoznacznie określać jego zawartość.
2. W jednym temacie nie poruszamy kilku odrębnych zagadnień.
3. Nie zakładamy tematów o tematyce podobnej do już istniejących. Przed założeniem tematu zaleca się skorzystać z wyszukiwarki forum i sprawdzić, czy podobny lub identyczny temat nie został już założony.
4. Nie publikujemy postów niezwiązanych z tematem tematu (tzw. offtopic) lub niewnoszących istotnych merytorycznie treści do dyskusji (np. "Zgadzam się", "Racja" itp.). Swoje wypowiedzi rozwijamy i popieramy argumentami.
5. Pisząc posty, stosujemy się do zasad polskiej ortografii. Posty pisane slangiem, typu "jush", "pOkliKAsh", "n@pisał3$" są niedopuszczalne. Nie używamy wyrażeń obcojęzycznych bez wyraźnej potrzeby.
6. Unikamy stosowania bez wyraźnej potrzeby kolorowej czcionki, zmiany jej wielkości oraz pisania całych partii tekstu wielkimi literami.

IV. Postanowienia końcowe
1. Wszelkie decyzje administracji forum (również w sprawach nie opisanych w regulaminie) są ostateczne i niepodważalne.
2. Administracja zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu w razie potrzeby.


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

masterjayz-games lyl ski felrumnignes ministranci-lso