Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 38   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sportowe miscellanea  (Przeczytany 83865 razy)
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Listopad 15, 2010, 20:19:09 »

 Chichot Pilka, piłka w wielu odmianach, rakiety... A czy nikt z Was nie kocha rakiet - bolidów F1?
Cóż to był wczoraj za wyścig, co za emocje! Do końca wahała się szala zwycięstwa i tytułu mistrzowskiego! Ach, szkoda, że teraz trzeba czekać aż do marca na kolejne emocje i widowiska  Płacz.
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Listopad 15, 2010, 20:22:57 »

Koziołku! Tak zwana kwestia wzrostu ma - przynajmniej w koszu - znaczenie nienajistotniejszej. Istotne jest jaki masz zasięg, czyli jak bardzo jesteś skoczny. Wyrosłam tylko na wysokość lamperii a ogrywałam wyższych a raczej wyższe od siebie. Było super! Teraz mogę powspominać. Grać się nie da bo: paznogcie - jak słusznie zauważyła Monika, a i kręgusłupek też już nie ten.

Sułku! Aerobik jest the best! I nie dlatego, że coś trzeba zrzucać - większość Pań w grupie, do której chodzę ma figury modelowe. Za to nic tak nie ustawia kondycji i nie niweluje stresu. Zamiast odreagowywać stres na rodzinie(np. facecie, do którego można się przytulić), można go (ten stres) zostawić na sali gimnastycznej - co polecam. Można też posłuchać muzyki klasycznej - niespodzianka co?

Dlatego też ...
Moniko! Nie myśl więcej o konieczności aerobiku, tylko znajdź fajną grupę z dobrą trenerką, gdzie grają dużo muzyki latino przy ćwiczeniach a na wyciszenie ... Chopina. Koi, naprawdę koi!
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Listopad 15, 2010, 20:25:10 »

Chichot Pilka, piłka w wielu odmianach, rakiety... A czy nikt z Was nie kocha rakiet - bolidów F1?

Ewa - przepraszam - nie cierpię! Ryk, na ogół jazda od początku do końca na tych samych miejscach co przy starcie (wiem wiem - są wyjątki) i tak sobie wyobrażam, jak tam musi śmierdzieć paloną gumą! Fuj!
Zapisane
Bodek1
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 576



Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Listopad 15, 2010, 20:26:33 »

Dzięki Koziołku za informację o piłkarzach "Gwardii" Duży uśmiech. Nie interesuję się nimi dopóki są w 3-ej lidze. Jak się dostaną do ekstraklasy to może zacznę. Było trochę wcześniej o tenisie. Ja lubię oglądać każdy sport na najwyższym poziomie oprócz golfa i snookera (dla mnie zbyt statyczne) - a chyba w golfie są największe pieniądze. Dziwię się też tym ogromnym kwotom jakie się płaci za transfery piłkarzy (nawet ponad 100mln), rozpieszcza się tych "gwiazdorów" a potem nie chce im się biegać za piłką. No ale tak to jest...Czekam już na występy naszych skoczków - podobno są w niesamowitej formie....
Zapisane
Bodek1
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 576



Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Listopad 15, 2010, 20:34:51 »

Co do F1 nie mogłem patrzeć jak Kubica marnuje się Renault, gdyby miał Red Bulla Mrugnięcie...ciekawe gdzie będzie jeździł w przyszły roku. Trochę nie mogę zrozumieć jak można oglądać cały wyścig - ja zwykle oglądam tylko start - bo najczęściej kolejność po starcie utrzymuje się do mety...
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Listopad 15, 2010, 20:47:04 »

Bo F1 to wbrew pozorom sport zespołowy. Jak to Janusz Gajos mówił o pianistach, że każdy gra tak samo, to generalizując kierowcy F1 również jeżdżą podobnie, dokładnie taki sam sposób pokonywania każdego zakrętu, przyśpieszanie w tym samym miejscu na torze itd. to są wyuczone regułki jazdy a najwięcej zależy od samochodu, taktyki i obsługi w pit-stopie. Oczywiście każdy może popełnić błąd ale to już inna bajka. Co innego rajdy. Ciągle inne trasy, brak jeżdżenia w kółko, oczywiście jest to mniej atrakcyjne dla kibiców bo ryki te same, a każdego zobaczyć można tylko raz, do tego zmiany nawierzchni i wiele innych czynników w zależności od trasy. Oj jakbym miał takie auto np. Fiesta WRC zamiast Fiesty 1.3 ...
Zapisane
Casablanka
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 953


Paweł


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Listopad 15, 2010, 20:55:56 »

słuchajcie, zaczynałem moją przygodę ze sportem od piłki nożnej, szybko się wyleczyłem, później jakiś czas spędziłem z siatkówką i przyznam, że w tej dyscyplinie jest mniej oszczędzania się i chodzenia po boisku a i emocje trochę większe, no może nie większe, ale napięcie utrzymuje się na większej przestrzeni czasowej niż w piłce. Piłka wygląda mniej więcej tak, zdobywamy boisko, zdobywamy gola(e), i jeśli jest wynik satysfakcjonujący to kibice mogą iść spokojnie do kuchni np. pozmywać naczynia. Przepraszam kibiców piłki bo piszę wyłącznie o moich odczuciach. Wczoraj np. zarzuciłem oko na derby Milanu. Karny ustawiający mecz, później czerwona kartka dla prowadzących w meczu i co? a no właśnie, widziałem statystykę meczu 3 (słownie: TRZY) strzały w światło bramki na przestrzeni całego meczu tj. 90 minut. Proszę mi teraz udowodnić, że w tym sporcie chodzi o coś więcej jak tylko o ściemnianie kibicom, bardzo skutecznie wyleczyłem się z piłki. Trochę lepsza jest liga angielska, tam przynajmniej grają do 90-tej minuty, a nie chodzą po boisku. W lidze niemieckiej jest bardzo dużo zamieszania i na końcu zamiast strzału na bramkę - jest podanie przez napastnika drużyny przeciwnej do bramkarza, proszę mi wierzyć, że takie mecze zdarzają się dość często. Ustawiamy wynik i koniec emocji.

Janusz, teraz kilka słów dla Ciebie (ciepłych  Uśmiech )

zwykle piłem kawę bardzo słodzoną, kolega mówi: Paweł, oducz się pić takiej kawy, to grzech, przecież ty zabijasz cały jej smak
nigdy nie odróżnisz dobrej kawy od lury słodząc i pomyślałem wtedy: przecież On ma rację. Ciężko bo ciężko, ale rozsmakowałem w kawie bez dodatków. I faktycznie zacząłem doceniać dobrą kawę.
W tym czasie kolega wyjechał na placówkę do Włoch, i Oni tam w tych Włoszech całkiem Go przerobili, teraz pije tylko espresso i dodatkiem "tony" cukru bo jest tak mocna, że gorzkiej nie da się jej przełknąć.
A ja jednak nie chcę wracać do słodzenia kawy  Chichot  i jak możesz mi podpaść, ja się bardzo cieszę z tej naszej wymiany poglądów!

A teraz o tenisie, nigdy bym tak nie zasmakował w tym sporcie gdyby nie LECH SIDOR! polski komentator sportowy, który komentując mecz robi to w taki sposób, z taką dykcją, że nawet największy laik wie o co chodzi w każdym zagraniu, i w dodatku z tak dużą dozą humoru, że można Go słuchać nawet nie oglądając meczu. Porównałbym Go do p. Marka Dyżewskiego w świecie muzyki. Z tym, że Pan Marek mnie nakręca, a Pan Lech Sidor swą dykcją i humorem całkowicie odpręża.

mało znana zawodniczka świetnie gra i słyszę "Ona przypomina mi Marię Sharapovą (i w tym momencie ta zawodniczka robi jakiś fatalny błąd) a za chwilę dopowiada "...przynajmniej jeśli chodzi o kształt nóg...) - bardzo, bardzo lubię go słuchać.
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #82 : Listopad 15, 2010, 22:09:42 »

Moniko, na aerobik to dzisiaj chyba wszystkie panny chodzą. Wszystkie chcą coś tam zrzucić. Z 80 na 70, z 70 na 60 itd. Ten ciąg niestety ma granicę w otoczeniu zera. Lepiej wtul się w swego faceta gdy ogląda mecz druzyny,której kibicuje a poczujesz emocje.

Zapewne jest to dobra rada, z niej jednak nie skorzystam. Emocje czuję gdzie indziej  Mrugnięcie
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Listopad 15, 2010, 22:56:29 »

Lepiej wtul się w swego faceta gdy ogląda mecz druzyny,której kibicuje a poczujesz emocje.

Sułku! Zamieszczam poniżej filmik, którzy wyraźnie pokazuje, że istotnie oglądanie meczy piłki nożnej przez faceta może wywołać pewne emocje u kobiety!
http://www.youtube.com/watch?v=wp_tHYqA3UU
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #84 : Listopad 15, 2010, 23:14:00 »

ha, ha ,ha, haaaaa. No super anelik!. Jeszcze i Monika się przekona. Ha, ha, haaaaaaa
Zapisane

Casablanka
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 953


Paweł


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Listopad 15, 2010, 23:39:35 »

anelik, z tej strony jest link do:

Dziewczyny to mają dobrze Mrugnięcie

http://www.youtube.com/watch?v=Roz0ry7jsoM&feature=related

coś w tym jest  Uśmiech
Zapisane
Casablanka
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 953


Paweł


Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Listopad 16, 2010, 00:21:44 »

napiszcie proszę, że mnie się to nie śni !!!!

http://www.youtube.com/watch?v=PMZiNQcEang&feature=related

z najlepszą ostatnią sceną   Duży uśmiech Duży uśmiech  Szok  Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #87 : Listopad 16, 2010, 00:34:53 »

no i jak tu nie kochać piłki??? Niech te filmiki obejrzy koniecznie Monika. Ubawiłem się jak nie wiem kiedy.
Zapisane

aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Listopad 16, 2010, 01:21:20 »

napiszcie proszę, że mnie się to nie śni !!!!

http://www.youtube.com/watch?v=PMZiNQcEang&feature=related

z najlepszą ostatnią sceną   Duży uśmiech Duży uśmiech  Szok  Duży uśmiech Duży uśmiech

Dobre!

Uśmiałem się do łez.

I, aż mnie brzuch boli.
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #89 : Listopad 16, 2010, 09:08:53 »

Obejrzałam do połowy- jak długo można oglądać filmik o tym, że ktoś nie trafia ? Mrugnięcie

Wiem, wiem, jestem typowa...
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 38   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

strefagier1 madyan psfaf niire shd