Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Życzenia Świąteczne  (Przeczytany 90764 razy)
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #240 : Październik 28, 2011, 21:35:34 »

Ode mnie mały muzyczny Geschenk - Allegro z Divertimenta KV 251, które dobry brat Wolfgang Amadeusz napisał prawdopodobnie na 25. urodziny Nannerl.  Mrugnięcie

http://www.youtube.com/watch?v=cH9J273P30Y
Zapisane

xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #241 : Grudzień 18, 2011, 17:25:03 »

Trochę okołoświątecznych melodyjek http://joulukalenteri.positiivarit.fi/11.html

Tu strona główna http://joulukalenteri.positiivarit.fi/index.html
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #242 : Grudzień 19, 2011, 21:47:37 »

Czy wczoraj świętowały Elżbiety? W takim razie serdeczne życzenia dla Ciebie, Melisowa Elu Uśmiech
I także, równie serdeczne, dla naszego Anelika Uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=GpCmSmbhtRs

Mój Boże jak długo mnie tu nie było! Dziękuję kochana, choć ja jestem spod patronatu św. Elżbiety Portugalskiej, więc imieniny obchodzę w lipcu. Niemniej serdecznie jeszcze raz dziękuję Uśmiech
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #243 : Grudzień 21, 2011, 21:42:47 »

Jako że zarządziłam święta bez Internetu i się odcinam na kilka dni od sieci już teraz składam Wszystkim Forumowiczom życzenia zdrowych spokojnych radosnych ŚWIĄT, koniecznie rozśpiewanych i muzycznych jak tylko się da. Dobrego czasu!  Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #244 : Grudzień 22, 2011, 00:10:48 »

Beatko, a czemu tak radykalne odcięcie? Chichot Wszak Internet oznacza też łączność z kurierowymi przyjaciółmi Mrugnięcie Zwłaszcza z tymi, z którymi jeszcze nie przetarło się pozainternetowych ścieżek. Choć z jednej strony wiadomo, rodziny i świąteczna krzątanina wymagają też w tym czasie większego czasowego zaangażowania, to z drugiej, jest też więcej wolnego czasu:)
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #245 : Grudzień 22, 2011, 11:48:19 »

Asiu Kobieto nie blondynko Uśmiech No nie wszędzie jest przecież Internet i nie każdy ma laptopa, tam gdzie znikam, zaszywam się na dni kilka pustynia komputerowo internetowa, i dobrze Uśmiech Moja komórka przedpotopowa też bezinternetowa. Bawcie się dobrze. Na pewno będę przy Was myślami. Znikam niniejszym, pa, czółko!
 Buziak
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2011, 11:50:21 wysłane przez xbw » Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #246 : Grudzień 22, 2011, 12:00:15 »

Trzymaj się, nasza ukochana Beatko, zdrowo i piękniej w te Święta do wewnątrz, abyś mogła po powrocie na szafarskie łono jeszcze łacniej sie z nami nim dzielić   Buziak
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2011, 15:16:46 wysłane przez Janusz1228 » Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #247 : Grudzień 22, 2011, 12:33:25 »

Najserdeczniejsze žyczenia cudownych Šwiąt Božego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej radošci, pod žywą choinką dužo prezentów, a w Waszych pięknych sercach wiele sentymentów okraszonych najpiękniejszą muzyką. Šwiąt dających radošć i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy szczęšliwszy Rok.
Niech každy płatek šniegu oznacza jedno Wasze spełnione žyczenie!
   Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Buziak Buziak Buziak
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #248 : Grudzień 22, 2011, 15:20:39 »

Piękne życzenia, Ewuniu! Z mojej strony mogę tylko krótko je powielić: wzajemnie, droga Przyjaciółko!

Trzymajmy się wszyscy w zdrowiu razem do kolejnych Konkursów, Koncertów, relacji i... Świąt Chichot Buziak
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #249 : Grudzień 22, 2011, 19:48:02 »

a ja właśnie wróciłem do domku (trochę później). A w domku moja żonusia krząta się od południa w kuchni. Zapachy takie, że chyba słonia bym zjadł. Córeczka właśnie kończy ubierać choinkę. Dla mnie zostały porządki w domu (w tej kwestii nikt z domowników mi nie dogodzi). Kocham tę przedświąteczną atmosferę.
Ja także dołączam się do życzeń świątecznych. Życzę wszystkim forumowiczom by Święta te upłynęły w zdrowiu i szczęściu (zdrowie jest ważne ale szczęście jest niezbędne. Ci z Tytanika przed laty byli zdrowi).
Zapisane

chingate
Gość
« Odpowiedz #250 : Grudzień 22, 2011, 20:43:52 »

Jak to ubiera choinkę? Choinkę ubiera się w Wiliją!!! Smutny O tempora, o mores! Smutny
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #251 : Grudzień 22, 2011, 20:51:57 »

no to prawda, że nie jest to zgodne z polską tradycją, ale co? miałem kazać jej rozbierać? No już trudno. Przeżyjemy. Ale kolędować będziemy 24-go a do stołu siądziemy gdy zabłyśnie pierwsza gwiazdka
Zapisane

chingate
Gość
« Odpowiedz #252 : Grudzień 22, 2011, 20:53:17 »

Doskonale:)
Zapisane
tuco82
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 529



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #253 : Grudzień 23, 2011, 09:38:57 »

Szanowni Forumowicze,
Wesołych Świąt!
Zapisane

"Problemem cytatów znalezionych w Internecie jest ich wątpliwa autentyczność." - Albert Einstein
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #254 : Grudzień 23, 2011, 12:38:01 »

Dziękuję za życzenia, ja swoją drogą poślę z panelu administracyjnego życzenia dla wszystkich forumowiczów, może Ci, którzy przestali bywać, zawitają do nas znów.
Wszystkiego dobrego kochani!
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dogzer-pbf latvia stajnia-ow poslkiserwerrpg facetzjajami