Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 38   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sportowe miscellanea  (Przeczytany 84560 razy)
Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : Styczeń 23, 2011, 19:44:12 »

Działo się w Zakopanem> Uff. Huśtawka nastrojów z happy endem. Jeśli toś postawił u boomachera na Stocha, to musiał nieźle zarobić. Tylko czy był ktoś taki?
Złoto? No nie. Medale będą w Oslo przyznawać. Ale gdyby się okazało, że xbw objawia zdolności prorocze...

A szczypiorniści są już w takim kanale, że muszą liczyć na innych, bo własne zwycięstwa już nie wystarczą...
Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : Styczeń 23, 2011, 21:38:36 »

Miałam, wg planu, być dziś w "Zakopcu", bilety były kupione na nocny pociąg, i być może udałoby się także pojawić pod skocznią i na własne oczy doznać wzlotów i upadków kibica chłopaków na deskach. Niestety sprawa "się" odkręciła, ale z wielkimi emocjami oglądałam skoki przed TV, kiedy Kamil oddał drugi równy dobry skok  Duży uśmiech uściskałam syna i rzuciłam się na oślep do komputera przesłać dobre wieści dalej i w afekcie przyznałam złoty medal. Może i faktycznie jakieś widzenie prorocze, się okaże  Chichot
Zapisane
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : Styczeń 23, 2011, 22:15:42 »

TV Polonia
Jest teraz Beata Pawlikowska.
Opowiada o swoich mądrościach życia.
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : Styczeń 23, 2011, 23:06:05 »

Beatko..widzę, że chyba będę musiał przesłać ci swoje dokładne "namiary" (znak zodiaku, ślady linii papilarnych, tętno, ciśnienie..), przeanalizowałabyś materiał - bo niezmiernie ciekaw jestem co takiego fajnego spotka mnie w tym roku.. Chichot Mrugnięcie
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : Styczeń 23, 2011, 23:41:42 »

Koziołku, kiedy spełni się pierwsze, pomyślę o następnych  Mrugnięcie
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #155 : Styczeń 24, 2011, 00:54:39 »

Ostatnio w sporcie bardzo dużo emocji. Najwięcej nerwów przysparzają mi piłkarze ręczni. Tętno podnosi się już od samego początku. Fajna jest ta piłka ręczna no a my mamy fajną drużynę. Zauważam, że Piotr Wyszomirski broni coraz lepiej. Zarówno wczoraj jak i dzisiaj wyłapał kilka bardzo istotnych rzutów. Dla Szmala jest to jakaś odskocznia, bo jak jemu słabo wychodzi to jest jeszcze własnie Wyszomirski. Medalu nasi już nie zdobędą ale emocji dostarczyli wiele. Brawo. Ważne jest też aby druzyna miała trenera o wyrazistej osobowości, a Bogdan Wenta taki jest i stąd nasze sukcesy w ostatnich latach. Może piłkarze nożni pozazdroszczą szczypiornistom (w sensie pozytywnym) i pójdą w ich ślady?
Zapisane

Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : Styczeń 24, 2011, 13:20:15 »

Nie ma co się czarować. Nasi szczypiorniści, za przeproszeniem, sp*** turniej. Trzeba to powiedzieć wyraźnie. Męczyli się już na początku ze słabszymi drużynami. Już po meczu z Argentyną napisałem (ale nie tutaj), że szczypiorniści skończą jak siatkarze. I tak się stało. Mało brakowało do szczęścia? Mało. Zgadza się. Szwecja i Dania były do ogrania. Nie grały szczypiorniaka nie z tej ziemi i powinny z Polską przegrać. Ale jeśli się nie potrafi wygrywać w przewadze (Szwedzi okresy polskiej gry w przewadze wygrali 6:1), to wygrywać ciężko. A jeśli nie potrafi się do tego szybkiej kontry skończyć inaczej niż podaniem do przeciwnika, to nie ma o czym mówić.
Niektórzy mówią, że skład trzeba odmłodzić. To nieuniknione w pewnym momencie, ale nasi pokazali, że grać potrafią, tyle że jak grał jeden, to przestawał inny. I tak to się ciągnęło. Więc nie tu leży problem. Niektórzy winią trenera. Nie wiedzą, co czynią, gdyby nie wysiłki Wenty, to z grupy byśmy nie wyszli. Po prostu nie wyszedł turniej i tyle. Zdarza się. Tak jest w każdym sporcie. Stało się. Można się wściekać, ale trzeba ratować, co się da, czyli w tym przypadku walczyć o start na olimpiadzie. Potrzeba 7. miejsca. Ale mam nadzieję, że nasi pójdą na maksa i zagrają o 5. Kibice wczoraj nie poszli do domu, chociaż mogli, gdy dowiedzieli się, że medalu nie będzie. Jutro pewnie znów przyjdą na mecz. Trzeba grać.
Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #157 : Styczeń 24, 2011, 13:52:14 »

zapewne chodziło Ci o słowo: sprofanowali  Duży uśmiech Chichot
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : Styczeń 25, 2011, 00:07:30 »

Może być jeszcze : spartolili, sprofanowali, spinkolili, spostponowali itp itd. Lepiej nie mówić. Nie przepadam za tą grą ale w końcu nasi grali, to się interesowałam. Wczoraj obejrzałam końcówkę, poprawiając wypracowanie z polskiego własnego synusia. Nie dość, że poziom pisarstwa mojej latorośli podniósł mi skutecznie ciśnienie  a tu jeszcze ten mecz!

Ale w tym tygodniu zaczynają się łyżwy!!! Jak ja znajdę czas? Może ktoś wie gdzie znaleźć 25 godzinę w dobie. Przydałby się zmieniacz czasu ale Harry Potter wraz z kumplami rozbili cały zapas w Ministerstwie Magii  Duży uśmiech Żadnej nadziei Zawstydzony
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #159 : Styczeń 25, 2011, 10:40:39 »

Trzeba zrobić odwiert gdzie indziej  Duży uśmiech
Zapisane
Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : Styczeń 25, 2011, 18:14:04 »

Niemcy też poza strefą medalową. Ale numer...
Mam wrażenie, że poziom na tych mistrzostwach jest kiepski. Tym bardziej szkoda podium...
Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #161 : Styczeń 25, 2011, 21:39:21 »

no niestety. Szczypiorniści dzis także nie popisali się. Wprawdzie Chorwacja to dobra drużyna, chociaż grająca bardzo agresywnie (Bielecki stracił oko przecież w starciu z Chorwatem). No ale taka jest piłka ręczna. Mam takie spostrzeżenie: nasi grają (relatywnie) kiepsko bo większość gra w lidze niemieckiej, a tam jak widać chyba też kryzys. Niemcy kompletnie zawiedli. Można zaryzykować stwierdzenie, że  u naszych sąsiadów zza Odry niewiele można się nauczyć (piłka ręczna). Więc albo grać u siebie albo w lepszej lidze (np hiszpańskiej). No szkoda tego dzisiejszego meczu. Denerwujące jest też i to, że nasi nie potrafią przeprowadzić szybkiego kontrataku. W zasadzie wszystkie bramki zdobyte zostały po ataku pozycyjnym i szarpaninie na kole (poza kilkoma naprawdę koronkowymi akcjami). Ale trzymajmy kciuki w piątek. Zgadzam się z opinią Niebieskookiego, że należy odmłodzić drużynę. Może właśnie ten proces się odbywa i stąd taka a nie inna gra. Może w następnym turnieju wystapimy już z całkowicie odmłodzoną drużyną? A Wenta? Suuuper trener. Oby takich więcej w Polsce.
Zapisane

aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : Luty 07, 2011, 08:51:07 »

Uratowanie dłoni Roberta jest teraz w geniuszu i sprawnych dłoniach chirurga
Mario Igor Roseglio.
http://www.youtube.com/watch?v=bnR6SboBh0k&feature=player_embedded#
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : Luty 15, 2011, 00:35:17 »

Robert wróci. Jakoś jestem o tym przekonany. Ale od rajdów niech się trzyma z daleka. Już raz dostał ostrzeżenie i obiecywał, że kończy z rajdami. Niestety, nie dotrzymał słowa. Mam nadzieje, że tym razem przemyśli sprawę. Wszystko powinien podporządkować wielkim celom w F1. Bo jeśli chodzi o umiejętności, to tylko Alonso prezentuje równie wysoki poziom.

A tymczasem trochę się działo w skokach. Drugie zwycięstwo Kamila, a potem trochę dalsze miejsca. Podium i rekord Polski Adama...
Mistrzostwa za pasem. Adam jest w ciągu i szczególnie na normalnej skoczni może sprawić nam wielką radość. Stoch formy nie stracił, widać, że po prostu skocznie mamucie mu nie leżą. Trzeba mieć nadzieję, że skoki na tych skoczniach nie rozregulowały jego automatyzmu. A nawet jeśli, to właśnie jest czas, żeby to skorygować. Wydaje się, że dominatorzy tego sezonu zaczynają mieć problemy. Oj, pamiętam takie konkursy mistrzowskie, w których 100-procentowi faworyci płacili cenę za kosmicny poziom od początku sezonu... Dlatego faworytów radzę upatrywać wśród tych, którzy idą w górę.
Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : Luty 16, 2011, 01:48:04 »

Szybki jak "błyskawica" Robert na pewno wróci..Z tym, że - tak jak mówisz Niebieskooki z rajdami raz na zawsze powinien dać sobie spokój, zaś ewentualny nadmiar adrenaliny niechaj wyładowuje ćwicząc np sztuki walki, lub zabawiając się w cos na wzór paintballu.. Mrugnięcie Nawet jeżeli z tą dłonią będzie miał jakoweś problemy (co odpukać) to i tak medycyna potrafi w dzisiejszych czasach czynić cuda..

A w skokach rzeczywiście działo się, działo..i Kamil i Adaś w wysokiej formie, ponadto rekord Adama - oby tak dalej, a nóż na mistrzostwach sprawią Nam miłą niespodziankę, wskakując jak nie na najwyższy, to przynajmniej na którychś z bocznych stopni podium..
Zatem naszym latającym niczym ptaki zawodnikom dedykuję taka oto "skoczną" pioseneczkę.. Mrugnięcie

http://www.youtube.com/watch?v=wlq0lYB3iSM


Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 38   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicbears maniacraft westcraft telenovelee tomaszowskieperegrynacje