Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 1. Zjazd Forumowiczów  (Przeczytany 32727 razy)
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : Marzec 20, 2011, 17:46:22 »

W takim razie skontaktuję się jeszcze z Michałem i spróbujemy zarezerwować wspólnie pokój 3-osobowy. Może uda nam się dostać pokój w tym samym ośrodku co dziewczyny - będzie raźniej.

Wysyłam Ci prywatną wiadomość z danymi kontaktowymi do mnie, w razie pytań pisz lub dzwoń.
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : Kwiecień 02, 2011, 14:51:04 »

Asiu, Beatko, Ewo - z tego co zrozumiałem - nocujecie w Grunwaldzie. Jeżeli tak, to informuję, że ja i Sułek dotrzymamy Wam towarzystwa.


Pozdrawiam
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : Kwiecień 04, 2011, 15:13:28 »

Otrzymałem potwierdzenie rezerwacji biletów:

Zmieniły się ostateczne kwoty - dotyczy osób które zgłosiły się na koncert inauguracyjny - brakuje miejsc pierwszej kategorii tak więc cena biletu na koncert Wundera obniżyła się z 70 do 50 zł. Ceny pozostałych koncertów bez zmian.

Sposób płatności:
Osoby, których łączna kwota zamówienia przekroczyła 100 zł są zobowiązani do wpłacenia zaliczki w wysokości 50% wartości zamówienia. Osoby których zamówienie nie przekroczyło 100 zł zobowiązani są do jednorazowej wpłaty całej sumy.

Wpłat dokonujemy na konto Fundacji Festiwali Chopinowskich:
BZ WBK S.A. I oddział w Kłodzku
nr: 69 1090 2327 0000 0005 9410 0000


W tytule przelewu proszę umieścić SWOJE imię i nazwisko, wstępna rezerwacja na moje nazwisko została podzielona na poszczególne osoby, tak, żeby każdy mógł rozliczać się bezpośrednio z fundacją.

Odbiór biletów:

Po dokonaniu wpłaty do każdego z Was pocztą dotrze faktura VAT (do której dane zbierałem wcześniej) która jest podstawą do wydania biletów, na miejscu - prawdopodobnie w dworku Chopina. Proszę o zachowanie dokumentu i zabranie go ze sobą do Dusznik.

UWAGA: O ostatecznym przydzieleniu biletów decyduje data wpłaty - nie data rezerwacji. Z tego powodu proszę o jak najszybsze wykonanie przelewu.

Do osób, które zamawiały bilety za moim pośrednictwem trafi za chwilę prywatna wiadomość z ostatecznym rozliczeniem po zmianie cen biletów. W razie jakichkolwiek pytań - jestem do dyspozycji.
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : Kwiecień 05, 2011, 21:05:00 »

Tak Gogusiu, zbiera się silna grupa "forumowiczów" w tym Grunwaldzie Uśmiech Dziś już doklepałam rezerwację, a nawet opłaciłam, więc klamka zapadła. Pani z recepcji nawet pytała, czy my z tej samej "grupy" i wymieniła Twoje nazwisko. Już nas tam znają, choć do sierpnia daleko  Duży uśmiech Mam nadzieję, że skromne grono pięciu osób jeszcze się powiększy, chociaż odrobinę  Mrugnięcie
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : Kwiecień 05, 2011, 21:15:21 »

Wspominałem o znajomych, Pani podała mi Twoje nazwisko ale że masz karnet i w związku z tym nie podawałaś mi swoich danych, nie byłem pewien że to Ty. Na szczęście udało mi się nie wyjść na głupka, twierdząc jedynie że nie jestem pewny chociażby dlatego, że Twoje nazwisko zalicza się do tych całkiem popularnych.

Powiem szczerze, że chyba zarezerwowałem ostatni wolny pokój w tym terminie w Grunwaldzie. Kochani - pośpieszcie się z noclegami, niedługo może być z tym problem.
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #95 : Kwiecień 05, 2011, 22:35:42 »

Piotrze, wczoraj opłaciłem rezerwację biletów na koncerty (zgodnie z Twoją instrukcją). Cieszę się, że spora grupka z nas się spotka. Może jeszcze inni się zdecydują
Zapisane

Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : Kwiecień 05, 2011, 22:45:10 »

Sławku, mailem wysłałem Ci potwierdzenie zapłaty zaliczki za pokój - wydrukuj je żebyś mógł się zameldować gdybyś dojechał przede mną.

Pamiętajcie o fakturach - na ich podstawie wydawane są bilety!!!
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : Kwiecień 07, 2011, 01:10:25 »

My z Beatą i Ewą mamy "czwórkę" - czyli w razie czego jeszcze jedna osoba będzie mogła do nas dołączyć.
 
Piotrze, byłoby naprawdę świetnie, gdybyś faktycznie mógł mnie zabrać z Lubina. To bardzo blisko Polkowic
i na pewno mnie podwiozą:))
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : Kwiecień 07, 2011, 01:19:07 »

Nie ma problemu. Z Lubina to dwie godziny drogi. Poza tym, zawsze moge podjechać do Polkowic, dla mnie to naprawdę żaden problem niż gdybyśmy się mieli szukać gdzieś po przystankach.
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Kwiecień 07, 2011, 17:39:23 »

Dostałem właśnie list z Fundacji, w środku faktura zaliczkowa - rezerwację można uznać za skuteczną.
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #100 : Kwiecień 08, 2011, 11:22:53 »

Tak Piotrze. Ja również dostałem fakturę potwierdzającą wpłatę. Tak więc czekam z niecierpliwością na nasze wspólne spotkanie. Oby było nas jak najwięcej. i jeszcze raz dzięki za pomoc w załatwieniu spraw
Zapisane

Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : Kwiecień 12, 2011, 13:49:52 »

Informacja z fundacji:

Cytuj
Szanowny Panie
w dniu wczorajszym nastąpiła zmiana w programie, koncert inauguracyjny bedzie recitalem fortepianowym i  odbędzie się w Dworku Chopina. Bardzo prosze o informacje czy Pana i Pańskich znajomych rezerwacja pozostaje bez zmian.
w załączeniu przesyłam program

 

Zmiana dotyczy piątkowego koncertu, wcześniejsza informacja brzmiała następująco:

Cytuj
Koncert Inauguracyjny

Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej Dyr. Tomasz Bugaj        Ingolf Wunder – Laureat II Nagrody XVI Konkursu im. F. Chopina -Wa-wa

Aleksandra Świgut – Laureatka Międzyn. Konkursów Pianistycznych w: Nowym Orleanie- USA, Ettlingen – Niemcy, Enschede – Holandia

W chwili obecnej pozostał jedynie Wunder bez orkiestry.

Umówmy się w ten sposób, jeżeli do końca dnia nie otrzymam informacji o rezygnacji wysyłam do Fundacji informację, że rezerwacja pozostaje bez zmian.

Pozdrawiam
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : Kwiecień 13, 2011, 14:54:12 »

Znalazłem miejsce na spotkanie przy akompaniamencie Janusza!  Duży uśmiech

Hotel Muza w Dusznikach, w kawiarni mają pianino jak tylko zdecydujemy się na konkretny termin i godzinę robimy rezerwację kilku stolików (możemy poprosic o układ taki, żebyśmy usiedli wszyscy razem) i przy kawie, ciastku lub też kieliszku czegoś mocniejszego usiądzemy wszyscy razem. Mam nadzieję, że Janusz nie odmówi. Ja sam ciągle cwiczę, ale nie podjąłem jeszcze decyzji czy odważę sie wystąpić.
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #103 : Kwiecień 13, 2011, 15:27:57 »

Piotrze, dziękuje za Twoje starania i rozpoznanie terenu. Obawiam się tylko, abyś na próżno nie narobił sobie i chyba wszystkim apetytu. Co do mojego koncerciku: oczywiście, nie odmówię, ale pod warunkiem, że z instrumentem i graniem będę w sierpniu na bieżąco, a to nie jest takie oczywiste. W moim przypadku jest tak, że dla "podtrzymania" krótkiego (półgodzinnego) recitalku muszę codziennie ćwiczyć po ok. 2 godz. To olbrzymie obciążenie czasowe, zważywszy, ze przecież jestem totalnym amatorem i muszę chodzić do swojej normalnej pracy zawodowej i funkcjonować w normalnym życiu domownika. I o ile do dzisiaj - jakoś dawałem radę (do roku szopenowskiego przygotowywałem się przez ponad rok), o tyle trudno mi powiedzieć, co będzie za kilka tygodni a tym bardziej miesięcy.
Sugeruje więc na razie nie rozkręcać żadnych działań organizacyjnych. Co nie oznacza, ze dla pomysłu wspólngo spotkania przy pianinie i lampce wina - gdziekolwiek by nie był i ktokolwiek na nim cokolwiek by nie zagrał - nie mam przekonania. Wręcz przeciwnie.  Uśmiech
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : Kwiecień 13, 2011, 16:43:18 »

Piotrze, dziękuje za Twoje starania i rozpoznanie terenu. Obawiam się tylko, abyś na próżno nie narobił sobie i chyba wszystkim apetytu. Co do mojego koncerciku: oczywiście, nie odmówię, ale pod warunkiem, że z instrumentem i graniem będę w sierpniu na bieżąco, a to nie jest takie oczywiste. W moim przypadku jest tak, że dla "podtrzymania" krótkiego (półgodzinnego) recitalku muszę codziennie ćwiczyć po ok. 2 godz. To olbrzymie obciążenie czasowe, zważywszy, ze przecież jestem totalnym amatorem i muszę chodzić do swojej normalnej pracy zawodowej i funkcjonować w normalnym życiu domownika. I o ile do dzisiaj - jakoś dawałem radę (do roku szopenowskiego przygotowywałem się przez ponad rok), o tyle trudno mi powiedzieć, co będzie za kilka tygodni a tym bardziej miesięcy.
Sugeruje więc na razie nie rozkręcać żadnych działań organizacyjnych. Co nie oznacza, ze dla pomysłu wspólngo spotkania przy pianinie i lampce wina - gdziekolwiek by nie był i ktokolwiek na nim cokolwiek by nie zagrał - nie mam przekonania. Wręcz przeciwnie.  Uśmiech

Januszu, rozumiem Twoje zaangażowanie ale zapewniam, że nie oczekujemy gry na poziomie sław światowej pianistyki. Pewien repertuar już masz. Zdajemy sobie sprawę z wpływu szarej rzeczywistości na możliwości muzykowania. Może określeniami "Recital Janusza" trochę Cię wystraszyliśmy ale zapewniam, że forma takiego spotkania wcale nie odbiega od tego, co napisałeś - to znaczy towarzyskiego spotkania połączonego z krótkim popisem dla znajomych.

Bez obaw.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

plastycy zwiazek-ludowy watahaczystejkrwi wataha-mgly cyrodiil-sesje