Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 1. Zjazd Forumowiczów  (Przeczytany 32724 razy)
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Marzec 04, 2011, 12:59:09 »

Wysłałem zapytanie dotyczące rezerwacji biletów, być może jeszcze dziś otrzymam odpowiedź czy bilety będą dostępne.

Mam do Was wielką prośbę.

Wszystkie osoby które rezerwują bilety za moim pośrednictwem proszone są o przesłanie mi przez prywatną wiadomość swoich danych: imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania. Dane potrzebne są do wystawienia faktury (zaliczkowej lub całościowej w zależności od kwoty zamówienia)
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Marzec 08, 2011, 21:23:43 »

KOCHANI -  DZISIAJ DOSTAŁEM POTWIERDZENIE REZERWACJI, CO OZNACZA, ŻE JUŻ OFICJALNIE MAMY BILETY NA KONCERTY.

Nie przesłałem jeszcze podziału mojej rezerwacji na konkretne osoby, ponieważ brakuje mi danych Orzecha, jeżeli ktoś z Was ma z nim jakiś kontakt, to proszę o ponaglenie, bo ja użyłem wszelkich dostępnych mi środków.

Pozdrawiam.  Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : Marzec 08, 2011, 21:35:27 »

Piotrze, a jak to wygląda, jeśli chodzi o rezerwacje noclegów - też będziesz się tym zajmował, czy to już mamy załatwiać sobie każdy we własnym zakresie?
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Marzec 14, 2011, 17:44:39 »

Aleksias - umknął mi Twój post. Przepraszam. Właśnie miałem o tym pisać kiedy zobaczyłem, że już kilka dni temu poruszyłaś ten temat.

Powiem szczerze, że w sytuacji ktorą mamy wydaje mi się, że nie ma sensu aby rezerwować wspólne noclegi. Już wyjaśniam dlaczego. Większość z nas wybiera się do Dusznik na cały weekend - wyjeżdża w niedziele po koncercie lub poniedziałek. Z kolei są osoby takie jak na przykład Monika, które ze względu na odległość czy też ważne obowiązki będą musiały wyjechać znacznie wcześniej. Przyznam szczerzę, że będzie mi bardzo trudno tak zgrać rezerwację, aby każdy z nas miał nocleg na dokładnie tyle nocy ile potrzebuje i aby nie ponosić dodatkowych kosztów gdy jeden ze współlokatorów będzie musiał wcześniej opuścić pokój.

Proponuję, aby w tym wątku rozpocząć indywidualny dobór współlokatorów i na własną rękę rezerwować noclegi.

Przepraszam za kłopot.

PS: Czy ma ktoś kontakt z Orzechem75 - mam numer gg i maila ale gdyby ktoś przypadkiem posiadał inną możliwość kontaktu proszę o prywatną wiadomość.
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Marzec 17, 2011, 03:39:21 »

Faktycznie, masz rację, Piotrze, nie masz za co przepraszać, byłby z tym okropny bałagan.
Oczywiście, że lepiej to załatwiać indywidualnie.



Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : Marzec 18, 2011, 01:03:17 »

Kochani! Właśnie wysłałem maila do Dusznik z podziałem biletów oraz Waszymi danymi do faktur. Można więc uznać, że rezerwacja oficjalnie została dokonana. Proszę o uważne śledzenie tego wątku gdyż będę zamieszczał tutaj wszelkie informacje dotyczące płatności za bilety.


Co do noclegów. Jeśli chodzi o mnie najprawdopodobniej zostanę w Dusznikach do poniedziałku, zastanawiam się jeszcze nad wyjazdem w niedzielę wieczorem - póki co nie gonią mnie terminy a konkretny dzień wyjazdu dostosuję do osób które byłyby zainteresowane powrotem ze mną do Wrocławia w celu kontynuowania swojej podróży transportem publicznym. Na niedzielny koncert zadeklarowali się Ewa, Orzech i ja. Monika przyjeżdża jedynie na sobotni koncert, również Sułek nie będzie obecny na koncercie Awdeewej z tą różnicą że zawita do Dusznik już w piątek.

Ja deklaruję swoją pomoc jeżeli chodzi o odebranie Was w piątek z dworca we Wrocławiu i odwiezieniu Was w to samo miejsce w niedzielę w nocy lub w poniedziałek rano. Proszę o kontakt jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany usługami szofera.  Mrugnięcie

Wcześniej napisałem kto pojawi się na jakich koncertach, mam nadzieję, że nie zdradziłem czyjejkolwiek tajemnicy, informacje te podałem po to, abyśmy mogli dobrać się i ewentualnie zarezerwować wspólny nocleg.

Z tego co pamiętam Asia, Beata i Janusz mają karnety. W związku z tym na naszym pierwszym zjeździe pojawi się 8 osób choć liczba nie jest nawet dwucyfrowa to i tak jestem bardzo dumny z tego, że tak wspaniale się zorganizowaliśmy i w końcu spotkamy się poza światem wirtualnym.

Miłej nocy.
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #66 : Marzec 18, 2011, 09:11:40 »

Tak bym chciała mieć możliwość zostać na dłużej i cieszyć się z Wami muzyką i Waszym towarzystwem. Niestety ominą mnie najfajniejsze koncerty. No, ale...
Słuchajcie, a może wyznaczymy sobie jeden hotel, w którym się zatrzymamy i każdy na własną rękę zarezerwuje sobie noclegi. Będziemy wtedy blisko siebie. No chyba,c że nie chcecie takiej integracji.... Uśmiech
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Marzec 18, 2011, 16:44:23 »

Tak bym chciała mieć możliwość zostać na dłużej i cieszyć się z Wami muzyką i Waszym towarzystwem. Niestety ominą mnie najfajniejsze koncerty. No, ale...
Słuchajcie, a może wyznaczymy sobie jeden hotel, w którym się zatrzymamy i każdy na własną rękę zarezerwuje sobie noclegi. Będziemy wtedy blisko siebie. No chyba,c że nie chcecie takiej integracji.... Uśmiech

Moniko, a w Sobotę przyjedziesz mniej więcej o której godzinie? Z tego co pamietam od 10 zaczyna się maraton fortepianowy który potrwa aż do 16 - może i przyjedziesz na krótko ale pod względem muzycznym może to być dzień intensywny. Wstęp na maraton jest bezpłatny.
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #68 : Marzec 18, 2011, 16:47:23 »

Na maraton chyba zdążę. Planuję, że przyjadę w piątek, no ale nie tak wcześnie, żeby móc zdążyć na koncert piątkowy Uśmiech
Na maratonie będę Uśmiech
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Marzec 18, 2011, 20:04:27 »

Zapomnieliśmy o najważniejszym.

Trzeba znaleźć jakąś zaciszną knajpkę z pianinem lub fortepianem i poświęcić jedno popołudnie lub jeden wieczór na jakiś uroczysty posiłek zwieńczony grą Janusza i innych zainteresowanych. Przepraszam Januszu, że nie pytam o zdanie ale to że dla nas zagrasz jest dla mnie (i chyba nie tylko dla mnie) wręcz oczywiste  Uśmiech
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : Marzec 19, 2011, 00:18:57 »

Asiu, jestem, kontynuujemy temat Grunwald? Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Marzec 19, 2011, 00:19:50 »

A tak - właśnie wysłałam Ci wiadomość:) Bałam się już dzwonić tak późno:)
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : Marzec 19, 2011, 00:29:05 »

Przy samym dworku położony jest hotel Bolero. Według cenników w internecie pokój kosztuje 50-130 zł (pytanie brzmi - czy za osobę czy za cały pokój). Sułku, Michale - macie już jakąś rezerwacje?
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Marzec 19, 2011, 00:32:40 »

Grunwald miał być za 30-50, faktycznie jest 40-60 za osobę. Ceny podawane mogą być niższe od faktycznych, i przeważnie nie są za pokój, ale od osoby.
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Marzec 19, 2011, 00:33:21 »

A co do recitalu Janusza, myślę, że tutaj panuje konsensus  Chichot
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

horses trzywahaty plastycy zwiazek-ludowy watahaczystejkrwi