Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 1. Zjazd Forumowiczów  (Przeczytany 32726 razy)
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Styczeń 25, 2011, 23:53:04 »

Bilety chcieliśmy rezerwować grupowo. Można je rezerwować dopiero od pierwszego kwietnia jednak będąc w Dusznikach spróbuje dowiedzieć się, czy nie da się jakoś obejść tego terminu - zwłaszcza dla większej grupy. Co do noclegu - po powrocie powiem co ciekawego znalazłem i będziemy się jakoś organizować.
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Styczeń 26, 2011, 00:56:53 »

Co do noclegów - trzeba pamiętać, że grupa się potem podzieli - część będzie miała karnety i zostanie do końca, albo po prostu jeden-dwa dni dłużej, na któryś jeszcze koncert - w końcu tam same perełki:) Też jakoś to by trzeba przedtem poustalać.
Ja chyba będę się trzymać Beaty:) Obie mamy karnety i o ile pamiętam, ona deklarowała, że nie pali Chichot
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Styczeń 26, 2011, 01:04:08 »

W takim razie usiądę i zrobię jakiś nasz formularz zamówienia, tak, żeby o północy pierwszego kwietnia wysłać zamówienie i żeby zawierało ono bilety dla wszystkich na wszystkie imprezy na które dane osoby chcą się udać. Co do noclegu pozostaje taka sama kwestia, no chyba, że to pozostawimy jako kwestię indywidualną i jedynie będziemy spotykać się w określonej knajpce/kawiarni przed lub po koncercie.
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Styczeń 26, 2011, 01:04:19 »

Dojazd z Warszawy prosty, autokarowy, bezpośredni:

08:15 - Warszawa Dworzec Zachodni -18:15 - Duszniki Z.E.M.
09:00 - Duszniki Z.E.M. - 19:05 - Warszawa Dworzec Zachodni

http://www.pksbilety.pl/search/routeinfo/73355/73372
http://www.pksbilety.pl/search/routeinfo/73393/73411
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Styczeń 26, 2011, 01:06:15 »

No pewnie, że nie palę Uśmiech
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Luty 06, 2011, 15:05:33 »

Za tydzień ruszam do Lądka więc zrobiłem małe podusmowanie dotyczące noclegów

Aleksais i xbw zamawiają wspólny pokój 2 osobowy i mają karnety
Monika chciała zabrać osoby towarzyszące - pytanie na jak długo i ile osób (no chyba, że załatwiasz nocleg indywidualnie)
Janusz ma już wszystko załatwione.
Pozostali to: Anielik, Ewa, Tycjan, Sułek i ja - prawdopodobnie wszyscy jadą tylko na weekend.

Czyli przyjmując że osoby z ostatniego punktu podzielimy wg płci potrzebujemy 2-ki i 3-ki na weekend, 2-ki dla Aleksais i Beaty na cały festiwal i pokoju dla Moniki.


Jeżeli chodzi o bilety, to rozumiem, że podtrzymujemy program z 3 koncertami - Wunder (piątek), Awdeewa (niedziela) i Geniuszas (poniedziałek 16:00). Wg moich ustaleń potrzebujemy 6 kompletów biletów + bilety dla osób towarzyszących Moniki.

Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : Luty 06, 2011, 22:48:36 »

Gogusiu. Jeśli chodzi o mnie, to zauczestniczę w koncercie Wundera i Awdiejewej. Na Geniuszasa nie zostanę. Wielkie dzięki, że zająłeś się organizacją.
Zapisane

ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Luty 07, 2011, 00:40:05 »

Jeśli chodzi o mnie, wszystko się zgadza. Dziękuję Ci. Duży uśmiech
Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : Luty 07, 2011, 20:16:36 »

Gogusiu nie przesadzaj z tymi osobami towarzyszącymi, tylko jedna Uśmiech. Jeśli będziesz tak dobry, że nas wyręczysz, to ja poproszę tylko atrakcje weekendowe. Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Luty 07, 2011, 22:11:06 »

Chciałabym zwrócić Waszą uwagę na koncert sobotni Denisa Kożuchina. Chłopak wygrał w Brukseli (pobił Jewgienija;)) - chyba nie tylko dlatego, że t e ż  uczył się w Lake Como;)))). W każdym razie na mój gust gra bardzo dobrze.   
Tutaj są namiary na jego granie.
http://www.arcadiamusica.com/kozhukhin.html
Music i Videos na dole po prawej - nie wszystko działa, ale fragmenciki kameralnego Chopina brzmią sympatycznie
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Luty 12, 2011, 20:42:20 »

Jestem już w Lądku, w tygodniu zamierzam pojechać do Dusznik, chciałbym wstąpić do biura festiwalu - być może uda mi się załatwić jakieś szczególne warunki rezerwacji ... czas pokarze. Rozejrzę się po miejscach noclegowych, zastanawiałem się tylko jaka cena za dobę wchodziłaby w grę ... szczerzę mówiąc myślę o cenie maksymalnej w okolicach 120 zł ale oczywiście muszę się w tej kwestii z Wami skonsultować. Od razu mówię, że jest to kwota rzucona z kapelusza, więcej szczegółów będę mógł podać po rozeznaniu w Dusznikach, z drugiej jednak strony chciałbym mniej więcej wiedzieć z jakiego przedziału cenowego mam szukać noclegu.
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Luty 12, 2011, 21:34:38 »

Jeśli chodzi o mnie , myślę, ze 70 -80 zł byłoby optymalnie.No chyba, ze w trakcie festiwalu takie ceny są niemożliwe!
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Luty 12, 2011, 21:39:51 »

Oczywiście, przecież nie będę szukać nie wiadomo jak ekskluzywnych hoteli. Chodzi tylko o przetrwanie kilku nocy. Oczywiście szukam czegoś bez wyżywienia, ewentualnie jedynie ze śniadaniem, myślę, że to rozwiązanie optymalnie pod względem nie tylko gustów kulinarnych, ale przede wszystkim napiętego programu wizyty.
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Luty 12, 2011, 21:55:43 »

  Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Luty 12, 2011, 22:34:19 »

Piotr, ja się trzymam tego Grunwaldu. Tam są pokoje po 30-35 od osoby i to jest zasadniczo wszystko, na co mnie stać:)
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cyrodiil-sesje wataha-mgly watahaczystejkrwi horses phacaiste-ar-mac-tire