Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 1. Zjazd Forumowiczów  (Przeczytany 32724 razy)
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #165 : Sierpień 05, 2011, 10:21:42 »

Wszystkim uczestnikom zjazdu
życzę samych miłych chwil i
wzniosłych wrażeń w trakcie koncertów.
 Uśmiech
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #166 : Sierpień 05, 2011, 10:53:48 »

Kochani, witam z Dusznik!
I od razu zaczynam od wysokiego C... Dzisiejsze śniadanie miałem hiper-zaszczyt zjeść przy sąsiednim stoliku, za którym w towarzystwie pięknej Lady jadł Ingolf Wunder  Chichot Chichot Chichot. Tak zaniemówiłem z wrażenia, ze nawet nie podszedłem do nich i nie zagadałem. Ale może i dobrze. W końcu dziś ma swój inaugurujący Festiwal rfecital i należy mu się odrobina spokoju  Duży uśmiech
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #167 : Sierpień 05, 2011, 16:31:33 »

Kochani, witam z Dusznik!
I od razu zaczynam od wysokiego C... Dzisiejsze śniadanie miałem hiper-zaszczyt zjeść przy sąsiednim stoliku, za którym w towarzystwie pięknej Lady jadł Ingolf Wunder  Chichot Chichot Chichot. Tak zaniemówiłem z wrażenia, ze nawet nie podszedłem do nich i nie zagadałem. Ale może i dobrze. W końcu dziś ma swój inaugurujący Festiwal rfecital i należy mu się odrobina spokoju  Duży uśmiech

Toż to wysokie fis! Januszu, masz szczęście. Ja bym się rwał do wywiadów, rzecz jasna...  Duży uśmiech

Pozdrowienia dla forumowiczów, pięknych dni w Dusznikach!  Mrugnięcie
Zapisane

kati
Zaawansowany użytkownik
****
Offline Offline

Wiadomości: 386



Zobacz profil
« Odpowiedz #168 : Sierpień 05, 2011, 16:44:20 »

 Januszu, piękna inauguracja....Oby tak dalej...
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #169 : Sierpień 06, 2011, 00:47:39 »

tu Asia Beata, Ewa, Piotr i Sławek(sułek). Jest po pólnocy. A my wciąż jesatesmy myslami na koncercie Wundera. Żałujcie, że Was nie ma. Wunderowi zaprezentowaliśmy nasze forum a On w rewanżu zrobił z nami kilka fotek.Są rewelacyjne
Zapisane

Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #170 : Sierpień 06, 2011, 00:49:40 »

Pozdrawiamy z Dusznik, właśnie wróciliśmy z koncertu Ingolfa. Było fantastycznie: Bolero, Ballada, Andante Spianato z Wielkim Polonezem.  Po przerwie trochę Mozarta i Liszta, na bis Kołysanka Chopina.

Znaleźliśmy świetlice z fortepianem i Janusz musi się psychicznie przygotowywać do występu, który odbędzie się jutro koło południa - JEŻELI TYLKO MACIE OCHOTĘ POSŁUCHAĆ JANUSZA - PRZYJEŻDŻAJCIE. Na inne koncerty też są wolne miejsca.

Siedzimy właśnie całą grupą i podsumowujemy dzień. Mamy zdjęcia z Ingolfem - niedługo trafią do sieci.

Pozdrowienia z Dusznik.
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #171 : Sierpień 06, 2011, 00:53:34 »

Pierwszy dzień rozpoczął się naprawdę pięknie:) A potem rozwijał się coraz wspanialej, i zakończył się naprawdę niezwykle mocnym akcentem!! Śniadanie z Ingolfem to rzecz wspaniała, słuchanie Ingolfa - to bajeczne przeżycie, ale zdjęcie z Ingolfem - bezcenne Chichot
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #172 : Sierpień 06, 2011, 00:54:22 »

Pierwszy dzień rozpoczął się naprawdę pięknie:) A potem rozwijał się coraz wspanialej, i zakończył się naprawdę niezwykle mocnym akcentem!! Śniadanie z Ingolfem to rzecz wspaniała, słuchanie Ingolfa - to bajeczne przeżycie, ale zdjęcie z Ingolfem - bezcenne Chichot

No właśnie Januszu, żałuj.
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #173 : Sierpień 06, 2011, 01:11:58 »

Jemy ciasto z rabarbarem, w srodku nocy bardzo smakuje, pijemy herbatkę z sokiem malinowym, cieszymy się jak dzieciaki na obozie, Ingolf przeuroczy, obfotografowany, pianino, nastrojone! piętro niżej, ale teraz cisza nocna obowiązuje. Nasz hotel tuż przy parku i Dworku Chopina, raj na ziemi, żyć nie umierać, przyjeżdżajcie kto może! Nasza forumijna atmosfera kwitnie, jesteśmy, okazuje się, bardzo zgraną ekipą także w realu Uśmiech Duszniki PIĘKNE, zieleń, potok górski i wszędzie słychać muzykę. Czekamy na Was wszystkich, przyjedźcie chociaż na jeden koncert!
Zapisane
kati
Zaawansowany użytkownik
****
Offline Offline

Wiadomości: 386



Zobacz profil
« Odpowiedz #174 : Sierpień 06, 2011, 01:35:33 »

 
 No to proszę o dokładne namiary, gdyż chętnam jest przyjechać...
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #175 : Sierpień 06, 2011, 09:22:44 »

No właśnie Januszu, żałuj.

Jasne, że żałuje, ale po Koncercie Ingolfa a wczesniej po nieprzespanej (za kierownicą) nocy - najzwyczajniej zmogło mnie.
Dla wszystkich załaczam linka do mojego pierwszego festiwalowo-forumijnego albumu

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2026311735719.2107203.1181805822&l=658982f42c&type=1
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #176 : Sierpień 06, 2011, 09:25:28 »

Ośrodek Grunwald ulica Zdrojowa 9.

Chociaż wystarczy, że znajdziesz sie w Dusznikach w Parku, to bardzo blisko a nas namierzysz telefonicznie.

Januszu, jesteśmy w kontakcie, myślę, że spotkamy się ok 13 ale póki co nie chcemy budzić dziewczyn a bez konsultacji z nimi lepiej nie podejmować żadych decyzji.
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #177 : Sierpień 06, 2011, 09:27:23 »

Januszu Piotr pisze Ci wiadomość odnośnie spotkania. Myslę, że ok 13 to będzie OK
Zapisane

aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #178 : Sierpień 06, 2011, 10:55:50 »

Piękni
jesteście
na zdjęciach ze spotkania
w Dusznikach.

Konsumujcie, chłońcie
wszystko co dzieje się
w Dusznikach
na święcie muzyki Chopina i
naszego forum.

Czy może być coś bardziej ubogacającego
nas miłośników muzyki?
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #179 : Sierpień 06, 2011, 14:19:36 »

Życzę Wam Kochani mile spędzonego czasu w Dusznikach, wielu emocji i samych pozytywnych wrażeń - fajnie że mieliście okazję spotkać i poznać się w realu Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

horses siedemwatah zwiazek-ludowy trzywahaty shakesifidget