Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 1. Zjazd Forumowiczów  (Przeczytany 32632 razy)
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Marzec 19, 2011, 00:36:16 »

Ba, Asiu - wstępnie ustaliłem że najbliższy fortepian znajduje się z Sanatorium Jan Kazimierz - informacja ta wymaga jeszcze potwierdzenia, jeżeli nie - kolejny znalazłem w Kudowie Chichot
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Marzec 19, 2011, 00:38:59 »

Ach, dzięki, łaskawco - ta informacja dotycząca Kudowy jest naprawdę krzepiąca  Duży uśmiech
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Marzec 19, 2011, 00:47:37 »

Dwa samochody, 20 minut i wszyscy są na miejscu. Problemem może być jedynie "porwanie" Janusza jeśli ten nie będzie chętny do zaprezentowania nam swojej gry  Mrugnięcie
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Marzec 19, 2011, 00:55:36 »

Ooo - będziemy dysponować dwoma samochodami?? To co innego. Uśmiech Sądzę, że w takiej sytuacji artysta nie będzie miał wyboru - musi ulec woli ludu:))
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Marzec 19, 2011, 01:05:23 »

Ooo - będziemy dysponować dwoma samochodami?? To co innego. Uśmiech Sądzę, że w takiej sytuacji artysta nie będzie miał wyboru - musi ulec woli ludu:))

Autem będę ja, z tego co wiem również sam zainteresowany, domyślam się że na tym nie zamknie się lista zmotoryzowanych tak więc odległości są nam niestraszne. Myślę, że warto przebyć te kilkanaście kilometrów aby wysłuchać takiego recitalu ... no chyba, że Janusz wystąpiłby w dworku,  w ramach festiwalu ... musiałbym zadzwonić do fundacji (może podając się za jego agenta...)
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #80 : Marzec 19, 2011, 10:56:12 »

hmm... chciałbym Wam powiedzieć, że mam chrypkę i nic nie mogę odpowiedzieć  Mrugnięcie
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #81 : Marzec 19, 2011, 12:46:51 »

Ależ Januszu, wystarczy napisać, omijając w ten sposób chrypkę.  Mrugnięcie
Zapisane

bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Marzec 19, 2011, 13:30:11 »

Cytuj
Ależ Januszu, wystarczy napisać, omijając w ten sposób chrypkę. 
Chichot Chichot Chichot Chichot
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Marzec 19, 2011, 16:35:29 »

Asiu, Beatko, zdecydowałyście już o noclegach? Jeśli można, chciałabym z Wami. Uśmiech
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Marzec 19, 2011, 17:33:06 »

Mamy wstępną ustną rezerwację na dwójkę ale jeszcze nie przyklepana, więc nie widzę problemu w zamianie na trójeczkę, z ogromną przyjemnością, jak to się mówi, dla towarzystwa Cygan dał się powiesić Uśmiech
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Marzec 19, 2011, 19:36:40 »

A jak sytuacja wygląda u Panów, którzy wybierają się na weekend - Sułku, Orzechu - działamy wspólnie?
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Marzec 19, 2011, 20:05:37 »

Dwa auta nie wystarczą na naszą gromadkę, wszak niektórzy będą z osobami towarzyszącymi Uśmiech A ja po cichu liczę, że jak przyjdzie co do czego, pojawi się NAS FORUMOWICZÓW więcej, niż się dotychczas zapowiedziało. No i może nowi dojdą.
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Marzec 19, 2011, 21:04:29 »

No właśnie, myślę, że po Dusznikach nasze forum wzbogaci się o kilku nowych użytkowników. Szczerze mówiąc, te dwa auta to plan minimum, spodziewam się że będą 3 może 4 tak, żeby ewentualna wycieczka do Kudowy mogła się odbyć. Musimy się tylko zastanowić KIEDY taka wycieczka (lub też spotkanie na miejscu - w zależności od tego czy znajdziemy pianino) miałaby się odbyć.

Przy okazji muszę powiedzieć, że wprowadziłem Monikę w błąd (za co bardzo przepraszam) - maraton odbywa się nie w sobotę ale w niedzielę, w Sobotę o godzinie 16 ma miejsce recital zwycięzcy konkursu im. Liszta (na który nie mamy zarezerwowanych biletów). W Sobotę na miejscu będą wszyscy Ci którzy zadeklarowali swój przyjazd do Dusznik. W związku z tym, planuję spotkanie zorganizować właśnie w sobotę po południu, przed koncertem Kozhukhina (który zaczyna się o 20:00). To będzie jedyna okazja żeby spotkać się całym gronem.

Kochani, w związku z możliwością wyjazdu do Kudowy chciałbym dowiedzieć się kto z Was będzie w Dusznikach samochodem, tak, żebyśmy mogli wszyscy dojechać na to spotkanie. Do dyspozycji jest 5 miejsc u mnie - z tego co pamiętam również Janusz będzie zmotoryzowany. Kto jeszcze?
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Marzec 19, 2011, 23:38:45 »

Mamy wstępną ustną rezerwację na dwójkę ale jeszcze nie przyklepana, więc nie widzę problemu w zamianie na trójeczkę, z ogromną przyjemnością, jak to się mówi, dla towarzystwa Cygan dał się powiesić Uśmiech
Chichot Aż takich poświęceń nie wymagam i myślę, że Was do takiej desperacji nie doprowadzę!
Beatko, jeśli mogę Cię prosić, zmień rezerwację, chętnie zamieszkam z Wami.
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #89 : Marzec 20, 2011, 15:14:10 »

Gogusiu, działanie wspólne byłoby najlepsze. Podporządkuję się do tego co postanowisz w tej kwestii. Jeśli mogę jakoś pomóc to proszę powiedz.
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ostwalia nighmare managerzuzlowy polskiserverrpg darmowefora