Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Humor w sieci  (Przeczytany 30799 razy)
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Czerwiec 08, 2011, 18:31:41 »

Wprawdzie nie wiem jak to wyglada u Gienka Loski, ale myślę że istotną sprawą w tej branży jest aby posiadać repertuar oparty na kompozycjach własnych..a nie jedynie na wykonaniach utworów innych twórców (czyli całkiem odwrotnie niż jak ma to miejsce z muzyką klasyczną - chodzi oczyw.o debiutantów)
Płyta z coverami, to niezły pomysł - ale chyba bardziej dla wykonawców już o ugruntowanej pozycji na rynku i renomowanych markach..W przeciwnym razie nawet b.dobry wokalista, zespół, kabaret, bądź cokolwiek..daleko nie zajdą (a jeśli już to jedynie na krótka metę) - no chyba, że jest to materiał przeplatany, który obok utworów w wiekszosci własnych..zawiera dodatkowo, powiedzmy 1, czy 2 utwory innych wykonawców..Ale i takie posunięcie nie jest wcale gwarantem sukcesu, bo co prawda dzisiaj studiów nagrań i wytwórni płytowych jest jak grzybów po deszczu, ale większa jest również konkurencja, no i co rusz to zmieniajace się gusta niezliczonej rzeszy słuchaczy..

Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Czerwiec 08, 2011, 19:12:35 »

Podejrzany?? Chichot. Jeśli chodzi o śpiew, ja przecież nie upieram się, że on robi to jakoś szczególnie dobrze.
W porównaniu z tymi indywiduami Szpaczek jest niegroźny i niewinny jak ta lilija:) Nie wzbudza strachu, nie wygląda agresywnie, nie zachowuje się w wulgarny sposób. Nie jest więc podejrzany, choć oczywiście pozory mogą mylić i zdarzają się przestępcy obdarzeni dobrymi manierami i niegroźną powierzchownością:) A większa ilość biżuterii itp. nie czyni bandyty - najwyżej może dana osoba wyglądać trochę śmiesznie, jak choćby Wiśniewski, i tyle:) Ogólnie "inaczej". I taką osobę nazywamy ekscentrykiem.
Aha, dawno się nie kłóciliśmy Chichot

Ajjj Asiu, Asiu...przecież doskonale wiesz że nie oto mi chodziło - słowo "podejrzany", to tylko taka metafora - przecież nikt nie miał tu na myśli elementu kryminogennego.. Uśmiech

No tak, przede wszystkim piosenka jest ładna:)

No właśnie...dodałbym do tego jeszcze, ze nie tylko piosenka jest ładna, ale i on sam "podejrzanie" za ładny ( i tak jak sama określiłaś: "..i niewinny jak ta lilja"  Chichot) Z tego co widać, (być może?) najwyraźniej cierpi chłopak na jakieś zaburzenia hormonalne..Zas jeśli jest to jedynie "image" - to mimo że z niemałymi oporami..w końcu można by było to jakoś przełknąć, ale jeżeli tak wygląda jego "codzienność" - to wybacz Asiu, ale jest to w takim razie wielce zastanawiające. Ogólnie zatem dziwny, baaardzo dziwny przypadek...

p.s. Doprawdy nie wiem co Ty chcesz Asiu od tego "Stoprocent" - całkiem ciekawa muza, chłopaki są konkretni..(schludne, krótko przycięte męskie fryzury, artystyczne rysunki na ciele, "mądre" wzięte prosto z życia teksty - jak np w 1:06.. Chichot Mrugnięcie)

Zapisane
Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #77 : Czerwiec 08, 2011, 21:14:37 »

Gienek często bywa w Krakowie, już od jakiegoś czasu. Widują go nader często, jak donośnie śpiewa a to na Floriańskiej, a to na Rynku z jednej lub drugiej strony. Często zmienia miejsce. Z początku nie budził zainteresowania, ale teraz owszem-dużo osób go słucha.
Moje ucho przyciągnął jeszcze przed "Mam Talent". Jego chęć wyrażenia siebie, osobowość i "bezobciachowość" pozwoliła mu na pójście drogą show biznesu.

Nie specjalnie lubię jego śpiew, na Rynku bardziej krzyczał niż śpiewał. Pewnie chciał być dobrze słyszany.
Jest na pewno zauważalny ......Uśmiech
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Czerwiec 09, 2011, 00:15:33 »

Droga Monisiu..wiele ciekawych rzeczy dzieje się w tym Twoim - Cracovia, chyba zatem koniecznie czym prędzej trzeba będzie się tam udać..Problem w tym, że w trakcie ewentualnego zwiedzania, przydałby się również i dobry przewodnik, który poprowadziłby po tych wszystkich pięknych zabytkowych miejscach - myślę więc, że w razie czego mógłbym na Ciebie w jakimś stopniu liczyć ??  Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Czerwiec 09, 2011, 12:08:43 »

Wycieczka do Krakowa ... dobry pomysł. Może tam odbędzie się kolejny zjazd?

Co do Gienka - moim zdaniem to właśnie repertuar stanowi problem. Nie wymagam oczywiście, żeby w programie takim jak X-Factor śpiewać własne piosenki, bo to swoisty - marketingowy - gwóźdź do trumny, lecz jeżeli po programie nie wyda płyty z własnymi utworami, które dodatkowo przyciągną słuchaczy, jeżeli nie wyda ciekawego teledysku a jego utwory nie znajdą sie na radiowych listach przebojów to szanse na karierę są przekreślone.

Śpiewanie coverów nic nie pomoże, a sam występ w takim programie jak X-Factor zaprzecza temu, że jest on wykonawcą niszowym (jak np. Krakowska grupa Pod Budą). Pożyjemy i zobaczymy jednek ze wszystkich finalistów Loska ma najmniejsze szanse na fonograficzny sukces.
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Lipiec 02, 2011, 11:37:07 »

Gdzie jest kot?

Zapisane

ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Lipiec 02, 2011, 11:40:09 »

 Chichot Długo trzeba patrzeć, ale jest burasek! Chichot
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Lipiec 02, 2011, 11:56:45 »

Dobra jesteś ja poległam Uśmiech
Zapisane

ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Lipiec 02, 2011, 12:07:58 »

Kot podobny do mojej burej Malinki, z tym że ona ma duży biały krawat i białe skarpetki. Chichot
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Lipiec 02, 2011, 12:15:01 »

Świetnie zasymilował się z otoczeniem - "zawodowiec"...(jest po prawej, na początku rzędu kamieni - dokł. pod drugim kamyczkiem.. Uśmiech)
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Lipiec 02, 2011, 13:02:54 »

Przykro mi Tereniu, ale w tej sytuacji niestety nie pozostaje mi nic innego jak tylko..wziąć go na siatkę optyki, zredukować ewentualny błąd paralaksy, ustawić podziałkę temperatury i wiatru...i cel zdjąć  Chichot Mrugnięcie
Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Lipiec 02, 2011, 13:28:07 »

KOT = x(9.5cm), y(5cm)
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Lipiec 02, 2011, 13:39:05 »

 Chichot Chichot Brawo Bart..
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Lipiec 02, 2011, 13:55:25 »

Przykro mi Tereniu, ale w tej sytuacji niestety nie pozostaje mi nic innego jak tylko..wziąć go na siatkę optyki, zredukować ewentualny błąd paralaksy, ustawić podziałkę temperatury i wiatru...i cel zdjąć  Chichot Mrugnięcie
I oczywiście wziąć do domu na miseczkę mleczka, mam nadzieję Z politowaniem
Zapisane

xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : Lipiec 02, 2011, 14:00:14 »

Koziołku, pif paf w kotka?! No coś Ty! Metody zdejmowania z "Akademii Policyjnej"  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

exoticsavanna batawia pl8s swietageometria tusnovelas