Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 46   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nasze ciekawe fotki, nagrania, fotoreportaże  (Przeczytany 129604 razy)
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #345 : Sierpień 24, 2011, 19:58:02 »

aha, gdybyś Januszu dostał w końcu skan wpisu (dedykacji) Pana Rozlacha to także wklej do filmiku
Zapisane

Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #346 : Sierpień 24, 2011, 20:27:31 »

Ten wpis (oba egzemplarze  Szok ) jest w niezawisłym posiadaniu Asi... No własnie, Asia - where are you Co? Stęskniliśmy się za Tobą. Zrób, prosze, skanik dedykacji i wrzuć go, please, na szafarskiego FB
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #347 : Sierpień 24, 2011, 21:12:09 »

Asia zapracowana biedactwo po uszy!

Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #348 : Wrzesień 03, 2011, 22:12:04 »

A ja zostałam muzą i pracuję w zawodzie ciężko i w pocie czoła, odsłuchując raz za razem "dzieło", bo się oderwać nie mogę.
Brawo  Uśmiech I czekam na ciąg dalszy!!! Niecierpliwie. Bo się w takim momencie urywa, że podpada pod znęcanie  Mrugnięcie
Zapisane
tuco82
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 529



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #349 : Wrzesień 11, 2011, 00:14:29 »

http://www.youtube.com/watch?v=9jZ9LTWTLHk

trochę mnie zainspirowało to
http://www.youtube.com/watch?v=92cwKCU8Z5c     (zresztę już podawałem link w niedawnym czasie)
Zapisane

"Problemem cytatów znalezionych w Internecie jest ich wątpliwa autentyczność." - Albert Einstein
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #350 : Wrzesień 11, 2011, 11:53:34 »


Tuco, super!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2011, 11:57:36 wysłane przez xbw » Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #351 : Wrzesień 11, 2011, 12:38:29 »

Znalazłeś Leszku więcej subtelności i zadumy w utworze ABBY niż ja jestem
w stanie usłyszeć no i wspaniale grasz Uśmiech
Przykro mi z powodu Adamka Smutny
Zapisane

kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #352 : Wrzesień 11, 2011, 13:08:40 »

Świetnie Leszku..nieźle wymiatasz na tych klawiszach - takie pytanko, ile czasu zajęła Ci nauka na tym powiedzmy sobie szczerze, nie najłatwiejszym przecież instrumencie..??  Uśmiech
Zapisane
Bodek1
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 576



Zobacz profil
« Odpowiedz #353 : Wrzesień 11, 2011, 13:13:28 »

Nieźle Leszku masz talent do improwizowania i komponowania - zazdroszczę ci...
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #354 : Wrzesień 12, 2011, 08:00:45 »

I ja zazdroszczę. Bo improwizować - to łatwa sztuka. Ale improwizowac tak jak Ty - z pomysłem na improwqizację - to już Sztuka z dużej litery.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2011, 09:22:36 wysłane przez Janusz1228 » Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #355 : Wrzesień 12, 2011, 08:55:06 »

tuco

Co to bylo.
Dla mnie troche nieskladne.
Zapisane
tuco82
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 529



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #356 : Wrzesień 12, 2011, 11:01:41 »

takie pytanko, ile czasu zajęła Ci nauka na tym powiedzmy sobie szczerze, nie najłatwiejszym przecież instrumencie..??  Uśmiech
Ja w zasadzie wciąż się uczę, ale czy kiedykolwiek się NA-uczę? Pytanie otwarte, nie znam odpowiedzi. Ten instrument, załączony w filmiku o bardzo słabej, wręcz zniechęcającej jakości, posiadam od marca 2008 roku. O dziwo - pierwszym kawałkiem za jaki sie brałem była Etiuda Chopina op.10 no 1... Cóż nic z tego nie wyszło, bo troszkę się zniechęciłem, ale filmik też jest na kanale Uśmiech
Znalazłeś Leszku więcej subtelności i zadumy w utworze ABBY niż ja jestem
w stanie usłyszeć no i wspaniale grasz Uśmiech
Tak się składa, że nie wiedziałem i do teraz nie jestem pewien, czy zainspirowała mnie piosenka Abby, którą to można się zachwycać przez pokolenia. Miło mi, że Ci się podobało. Cenię każdy gust :-) A co do siebie - jestem realistą a nie tylko samokrytykiem. To, że umieszczam takie wstawki w Eter, świadczyć może o pewnym dystansie do mojego hobby jak również o niespełnionych marzeniach czy ambicjach.
Nieźle Leszku masz talent do improwizowania i komponowania - zazdroszczę ci...
Skłaniam się do tezy, że dobra kompozycja lub improwizacja to taka, która dobrze odwzorowuje wiedzę o instrumencie, jego możliwościach oraz pomysł (natchnienie).
I ja zazdroszczę. Bo improwizować - to łatwa sztuka. Ale improwizowac tak jak Ty - z pomysłem na improwqizację - to już Sztuka z dużej litery.
Widziałem wiele improwizacji, których nie ośmieliłbym się tak nazwać. Są to profesjonaliści ze wspaniałym 'warsztatem' muzycznym i osobowościowym. Pomysł zawsze rodzi się w głowie, ale nie rodzi się z niczego. Coś na kształt pojęcia ewolucji przeniesionego do muzyki.
Co to bylo.
Dla mnie troche nieskladne.
Mniej składne niż polonez-fantazja Chopina, ale bardziej składne niż losowo wygenerowane dźwięki przez komputer Uśmiech
To kwestia gustu oraz względności punktu widzenia. Mam w głowie jeden utworek, który składam, poprawiam, "drę kartki papieru". Nie potrafię go zagrać, dlatego chętnie dowiem się od Ciebie Bartusie, jak można w najłatwiejszy sposób usłyszeć swoje pomysły, nie znając nut.

Zapisane

"Problemem cytatów znalezionych w Internecie jest ich wątpliwa autentyczność." - Albert Einstein
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #357 : Wrzesień 12, 2011, 11:19:33 »

Widziałem wiele improwizacji, których nie ośmieliłbym się tak nazwać. Są to profesjonaliści ze wspaniałym 'warsztatem' muzycznym i osobowościowym.
Spoko, Leszku, pamiętajmy, że tacy jak Ty, jak ja - to trochę inna liga i inna nad nami wysokość poprzeczki  Uśmiech
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
aro 59
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1263


--- Marek ---


Zobacz profil
« Odpowiedz #358 : Wrzesień 12, 2011, 19:46:08 »

Według mnie
ten swój utwór
skomponowałeś i wykonałeś
z wielkim wyczuciem i znawstwem
m u z y k i
Zapisane

pozdrawiam Uśmiech         
               Marek
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #359 : Wrzesień 12, 2011, 19:56:12 »

Cytuj
Według mnie
ten swój utwór
skomponowałeś i wykonałeś
z wielkim wyczuciem i znawstwem
m u z y k i

Dobrze, ze napisales muzyki z malej litery.
Zapisane
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 46   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

telenovelee watachawilkow westcraft maniacraft amtowaroznawstwo