Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 116   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wolfi A. Mozart - muzyka uosobiająca Piękno  (Przeczytany 652972 razy)
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #240 : Maj 19, 2011, 21:33:37 »

A oprócz Patryka inni także mogą tego posłuchać i obejrzeć??
Mam nadzieję, że tak. Mnie się bardzo podoba Uśmiech
Zapisane

Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #241 : Maj 19, 2011, 23:31:21 »

Ależ dlaczego nie mieliby słuchać??? Chyba nigdy nie mieliśmy tu w zwyczaju limitować słuchania czegokolwiek Chichot (zresztą, w jaki sposób:)) Nawet, jeśli akurat jest z dedykacją Mrugnięcie
Zapisane
Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #242 : Maj 19, 2011, 23:54:50 »

Asiu! Jestem zachwycony. So wunderbar gemacht...  Chichot
Niezwykle klimatyczne, subtelne grafiki...  Swymi emocjami udekorowałaś ten 3. mediolański kwartet - jakże urokliwe dzieło 16-letniego Mistrza.

Piękny początek twórczości na YT. Mam wielką ochotę na kolejne jej odsłony!

Buziak Mea Amica!
Zapisane

Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #243 : Maj 20, 2011, 07:47:37 »

Ależ dlaczego nie mieliby słuchać??? Chyba nigdy nie mieliśmy tu w zwyczaju limitować słuchania czegokolwiek Chichot (zresztą, w jaki sposób:)) Nawet, jeśli akurat jest z dedykacją Mrugnięcie

Tak sobie myslę, Asiu, że Tereni nie tyle tu o pozwolenie chodziło, a o podzielenie się refleksją, iż nazbyt częste "dedykowanie" wypowiedzi do jednej osoby tworzy klimat nie grupowej dyskusji a prywatnej pogaduchy. W tej ostatniej, oczywiscie, nic złego. Ale wg mnie najlepiej byłoby gdyby odbywała się na privach (w poczcie). Przyznam, ze i mi jest czasami niezręcznie wpraszać sie do dialogu deuetów, choc na szczęście na naszym Forum nie jest to zjawisko nagminne. I oby nie było. A tak poza tym miło mi czytać wszystkie i Twoje posty, i Patryka, i każde inne fajne wypowiedzi też  Uśmiech
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #244 : Maj 20, 2011, 13:46:00 »

Januszu, bardzo się cieszę, że wymiana zdań i linków i opinii między Asią i Patrykiem nie odbywa się na privie i mamy okazję "na żywo" w niej uczestniczyć za ich obopólną wiedzą i zgodą. Fakt, ta wymiana czasami jest tak bardzo całością, jednolitością, że aż nie wypada się wtrącać. Ale ja to odbieram jako wartość dodaną tego forum. Toż to gotowy materiał na literaturę, kategoria epistologia. Asiu, Patryku, kontynuujcie, proszę.
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #245 : Maj 20, 2011, 15:56:10 »

Januszu, bardzo się cieszę, że wymiana zdań i linków i opinii między Asią i Patrykiem nie odbywa się na privie i mamy okazję "na żywo" w niej uczestniczyć za ich obopólną wiedzą i zgodą. Fakt, ta wymiana czasami jest tak bardzo całością, jednolitością, że aż nie wypada się wtrącać. Ale ja to odbieram jako wartość dodaną tego forum. Toż to gotowy materiał na literaturę, kategoria epistologia. Asiu, Patryku, kontynuujcie, proszę.

Cóż, Beatko, w przeciwieństwie do Ciebie nie przepadam za mimowolnym podsłuchiwactwem/podpatrywactwem, czuję się wówczas ździebko zakłopotany, bo w sumie nie wiem, (tu, nawiążę do Twej konsternacji) - czy "wypada się wtrącać" czy raczej "nie wypada"...? Czy nie będzie się natrętem?...A taka sytuacja może krępować.
Wolę otwarte dyskusje. Szeptanie do ucha na sposób aby usłyszeli wszyscy, jest, przyznasz, fortelem jakby rodem z komedii. Albo więc wchodzimy do naszego Forum w strojach komediantów by uprawiać komedię, albo, jak w dobrej Rodzinie dzielimy się wszystkim ze wszystkimi bez preferowania kogokolwiek. Inaczej nawet najlepsza rodzina się rozpadnie. Nasza też.
Asiu, Patryku, kontynuujcie, proszę, na pivach... albo mówcie do nas Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2011, 15:57:55 wysłane przez Janusz1228 » Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #246 : Maj 20, 2011, 16:49:04 »

Tym razem nie zgadzam sie z Toba Januszu.
Dialogi Asi i Patryka wrosly w krajobraz naszego forum.
Rowniez nie bede popieral kumoterskich nawykow na priva-ch.

Asiu Patryku dialogujcie prosze!!!
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #247 : Maj 20, 2011, 16:52:37 »

A ja takimi prywatnymi rozmowami jestem zawsze trochę zażenowana. Może dlatego, że sama
nie umiem się publicznie wywnętrzać.
Ale jakie by zdania nie były, to forum jest Asi i Patryka tak samo jak moje i mam nadzieję,
że będą robili to co chcą.
Zapisane

bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #248 : Maj 20, 2011, 16:54:18 »

Widze mala sprzecznosc w Twojej wypowiedzi Agnieszko
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #249 : Maj 20, 2011, 17:03:48 »

Sorry, nie panimaju, rozwiń file s'il vous plait Uśmiech
Zapisane

bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #250 : Maj 20, 2011, 17:11:36 »

Cytuj
rozwiń file s'il vous plait

Ja tez ni pani ma ju
Zapisane
bartus
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2896


Zobacz profil
« Odpowiedz #251 : Maj 20, 2011, 17:14:28 »

Z jednej strony czujesz sie zazenowana a z drugiej masz nadzeje, ze konwersacje A i P beda kontynuawane.
Tak mala sprzecznosc
Zapisane
TeresaGrob
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2621



Zobacz profil
« Odpowiedz #252 : Maj 20, 2011, 17:26:19 »

To nie sprzecznosc a demokracja. Jakby wszystko było po mojemu to byłoby
nudno i niesprawiedliwie.
Zapisane

Mozart
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3178

Patryk


Zobacz profil WWW