Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 38   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sportowe miscellanea  (Przeczytany 83692 razy)
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Listopad 02, 2010, 22:57:49 »

w razie czego również jestem do usług...wprawdzie "gitarkę" mam obecnie w rozsypce..ale zawsze od kolegi mogę pożyczyć "banjo", bo na skrzypcach to jednak nie chciałbym się przy Marcie kompromitować.. Mrugnięcie
Zapisane
skrzypczatka
Gość
« Odpowiedz #46 : Listopad 02, 2010, 23:23:24 »

Koziołku, proszę! Bo ze mnie drugi Perlman Język  ? Słuchajcie, ja całkiem serio mówie, gdyby coś kiedyś się udało, jakieś luźne spotkanie, ognisko, grill, to czemu nie... pogramy, potańczymy?  Mrugnięcie
Zapisane
Bodek1
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 576



Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Listopad 02, 2010, 23:29:40 »

Na grilla chyba trzeba poczekać do wiosny. Mam nadzieję, że wcześniej się spotkamy na jakimś koncercie - może być i skrzypcowy Mrugnięcie
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Listopad 03, 2010, 00:28:07 »

Koziołku, proszę! Bo ze mnie drugi Perlman Język  ? Słuchajcie, ja całkiem serio mówie, gdyby coś kiedyś się udało, jakieś luźne spotkanie, ognisko, grill, to czemu nie... pogramy, potańczymy?  Mrugnięcie

Odnośnie Perlmana Martuniu...faaantastyczny skrzypek (technika itd..) szczególnie świetne wykonania "kaprysów" Paganiniego..ale powiem Ci...jeszcze lepiej podoba mi się pewien stary skrzypek pochodzenia semickiego (pewnie będziesz wiedziała o kogo chodzi) niejaki Jascha Heifetz..(fenomenalny) Mrugnięcie
Zapisane
Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Listopad 03, 2010, 01:03:20 »

Ło matko! O czym jeszcze w tym temacie nie było! Strach zaglądać Chichot
Perlman jest fantastyczny. Mam płytę z jego wykonaniem kaprysów Paganiniego. Mało kto porwał się na wykonanie i nagranie wszystkich 24. Świetne wykonanie. Lubię posłuchać, jak nie ma nikogo w pobliżu, bo wiem, że niektóre osoby kaprysy Paganiniego mogą wyprowadzić z równowagi lub przyprawić o ból głowy. Ale ja je zawsze lubiłem.
Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : Listopad 06, 2010, 18:39:56 »

Sułek, moje kondolencje  Z politowaniem
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Listopad 06, 2010, 20:59:30 »

I moje Sułku, ale mecz mimo to był dobry!
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #52 : Listopad 06, 2010, 21:00:53 »

Ech Janusz. No cóż poradzić. Może za tydzień będzie lepiej. Ale po prawdzie, sędzia kalosz nie uznał prawidłowo strzelonej bramki przez Jagę. Posłucham sobie III części sonaty b-moll tak na ukojenie nerwów. No i Niebieskooki mnie nie zabanuje. Więc nie ma tego złego...
Zapisane

sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : Listopad 06, 2010, 21:03:12 »

O i Ty anelik. No dzięki. W takiej chwili przyjaciele są jak balsam
Zapisane

kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Listopad 06, 2010, 21:53:43 »

wprawdzie nie oglądałem ale słyszałem.. w takich sytuacjach ciężko jest wydobyć z siebie nawet tych kilka słów, no ale cóż Sułek..trzymaj się chłopie -  nie warto się załamywać, następnym razem będzie lepiej Mrugnięcie
Zapisane
kozioł
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1293



Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Listopad 06, 2010, 22:15:54 »

A słyszeliście o ostatnim spektakularnym zwycięstwie "Kolejorza"..i to z takim pewniakiem, coś nieprawdopodobnego. Pierwsza "brama" - piękne czyste uderzenie, ale ta ostatnia..to "marzenie". Chociaż podobno Manchester City grał jedynie siłami pomocniczymi, nie zaś 1-szym składem..(coż, jak mawiał Napoleon Chichot " największym z możliwych błędów w taktyce jest - lekceważenie przeciwnika") Mrugnięcie
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #56 : Listopad 06, 2010, 22:33:51 »

dzieki koziołku za wsparcie. Ale już mi lepiej. Korona przegrała w Gdyni, a to oznacza, że "Jaga" dalej jest liderem Ekstraklasy. Nie cieszę się z porażki Korony (bo to dobra druzyna) lecz z korzystnych układów dla Jagi. A mecz z Kolejorza z ManCity oglądałem. Rewelacja
Zapisane

Bodek1
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 576



Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Listopad 07, 2010, 01:15:14 »

Ja również dołączam się do fanów "Lecha". Nie mogę zrozumieć dlaczego tak wspaniale grają  w pucharach, a tak kiepsko w lidze. Czy w ekstraklasie grają innym składem, lekceważą naszą ligę czy nie mają sił na grę 2x w tygodniu. Trudno to wyjaśnić i ta zmiana trenera - Bakero to farciarz Duży uśmiech... Przy okazji gratulację dla Jagi i Białegostoku za ciekawy futbol (przynajmniej na razie... Mrugnięcie). W Koszalinie śledzę czasami grę naszego AZSu (koszykówka) na razie niestety najczęściej przegrywają  Zawstydzony
Pozdrawiam wszystkich muzykalnych sportowców  Uśmiech
Zapisane
Niebieskooki
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Listopad 07, 2010, 11:46:50 »

Ale po prawdzie, sędzia kalosz nie uznał prawidłowo strzelonej bramki przez Jagę.
Ja bardzo proszę, zachowajmy obiektywizm. Zawodnik wprawdzie nie dotknął piłki, ale znajdował się w takiej odległości od przelatującej piłki i interweniującego bramkarza, że sama jego obecność miała wpływ na rozwój akcji, tym bardziej, że będąc na pozycji spalone, uczestniczył w grze aktywnie. Taka bramka nie mogła  być uznana. Ja mógłbym powiedzieć, że Jaga powinna wcześniej zacząć grać w 10, bo faulowany Manu mijał ostatniego obrońcę i schodził już do środka sam na sam. Przerażające jednak było, gdy grająca w przewadze Legia dała się pod koniec zepchnąć o obrony...
Zapisane

O mój Bożanowie, ten Chopin to był naprawdę Wunder Geniuszas!
Casablanka
Moderator Globalny
Ekspert