Kurier Szafarski
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum miłośników muzyki Fryderyka Chopina
 
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2. Zjazd Forumowiczów Kuriera Szafarskiego  (Przeczytany 13222 razy)
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Sierpień 20, 2011, 12:43:27 »

No wiesz, Daniil koncertuje i w Japonii i w Brazylii i w Nowym Jorku, jakoś muszę przeboleć, że nie mam możliwości wyczarterowania odrzutowca  Duży uśmiech Nawet Antonin czy Gdańsk już przekracza, zdaje się, moje możliwości. Ale jeśli za rok w Dusznikach będzie także po raz trzeci Denis Kożuchin, to chyba żadne okoliczności mnie nie powstrzymają, dwóch chłopaków z NN to zbyt silny magnes  Mrugnięcie
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Sierpień 22, 2011, 13:46:05 »

Kto jak kto, ale ty potrafisz dokonać niemożliwego i przyjechać. Szykuje nam się kolejne fantastyczne spotkanie.
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Styczeń 01, 2012, 22:07:26 »

Witam

Właśnie zadzwoniła do mnie Asia z pytaniem czy zabieramy się do organizacji zjazdu. Nie ma co ukrywać - już czas.

Opublikowano już wstępny program festiwalu w Dusznikach

http://www.chopin.festival.pl/program-67-festiwalu

Jeżeli możecie, to proszę o wstępne deklarację, czy macie ochotę pojechać do Dusznik - jeśli tak, to czy na cały festiwal czy na weekend.

Konkretną organizacją zajmę się w lutym, będę miał wtedy więcej wolnego czasu.

Pozdrawiam
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Styczeń 02, 2012, 00:09:14 »

Piotrusiu jesteś nieoceniony!!! Ja niestety, w tym roku będę zupełnie gdzieś indziej ciałem, ale duszą napewno z Wami w Dusznikach! Duży uśmiech
Zapisane
xbw
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3110



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Styczeń 02, 2012, 14:01:10 »

Niestety program się zmienia co pięć minut, nazwiska wykonawców pojawiają się i znikają, wskakują skrzypce i w ogóle jeszcze są puste miejsca. Nadal jestem wdową i sierotą (w jednym) po konkursie chopinowskim, ale tegoroczne Duszniki mych łez nie obetrą. Trudno w takiej sytuacji zaklepać hotel i karnet. W tym roku jeśli się pojawię w Dusznikach to będzie to decyzja last minute... Jeśli już to zamykający weekend z Denisem Kozukhinem. Duszą i ciałem chciałabym, ach, jak bardzo, być znowu w Dusznikach, przez cały okres trwania festiwalu, dla fortepianu, dla muzyki, dla pianistów no i głównie z powodu forum w realu Uśmiech Zrobię co się da, aby być tam znowu.
Zapisane
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : Styczeń 03, 2012, 21:47:14 »

Witaj Piotrze. Cieszę się, że podejmiesz się organizacji Zjazdu. Ja podobnie jak w ubiegłym roku przyjadę na weekend (może dzień dłużej). Już się cieszę na nasze spotkanie.
Co u Ciebie słychać? Jak studia? No i jaka forma przed sesją?
Beatko, będzie dobrze. Na pewno uda się nam spotkać ponownie. A Ewunia może się jeszcze namyśli.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 21:49:15 wysłane przez sułek » Zapisane

Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Styczeń 03, 2012, 22:56:04 »

Studia w porządku, póki co sobie radzę, od czwartku zaczyna się gorący okres kolokwiów a od 23-go równie gorący okres egzaminów. Jak się tylko uwinę, to zabieram się za organizacje naszego spotkania.

Do tego czasu liczę na jakieś sugestie dotyczące terminu, ilości dni, wstępne deklaracje - oczywiście podkreślam słowo WSTĘPNE. Myślę, że uda nam się spotkać ponownie.

No chyba, że sugerujecie zmianę miejsca spotkania - wiem, że dotarcie na południe Polski może być dla niektórych kłopotem. Proszę o jakiekolwiek sugestie.
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Styczeń 04, 2012, 10:21:40 »

A Ewunia może się jeszcze namyśli.

Przykro mi Sławku, nie namyślę się! W tym czasie, będę za oceanem zmieniać pieluszki mojemu nowemu wnuczęciu i wreszcie (po półtorarocznej rozłące) cieszyć się pierwszym, Filipkiem.
Wiesz, że rodzina, zwłaszcza rzucona przez los tek daleko, jest zawsze najważniejsza. Duży uśmiech
Zapisane
Goguś
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 835



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Styczeń 05, 2012, 00:21:19 »

Ewo, a kiedy wyjeżdżasz, może gdybyśmy zmienili miejsce spotkania, o czym napisałem powyżej, moglibyśmy zmienić również jego termin?
Zapisane
Janusz1228
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2767



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #39 : Styczeń 05, 2012, 08:40:01 »

Ja w tegorocznych Dusznikach ostatecznie prawie na pewno nie wezmę udziału. Liczyłem na trochę bardziej wystrzałową plejadę artystow. Za to planuję pojechac do Zakopanego na wrześniowy festiwal "Muzyka na szczytach". Zakoppane ma zawsze swe walory, nawet, gdy nazwiska artystów nie zahipnotyzują :-)
Zapisane

Pytasz mnie, jak grał ów pianista? W jego grze było coś ludzkiego: pomylił się...
http://www.youtube.com/watch?v=ZB0qeG_SCZM
sułek
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 647


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : Styczeń 05, 2012, 19:13:15 »

Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje. Dostosuję się i do miejsca i terminu. Ale wydaje się mi Januszu, że Duszniki byłyby dobrym miejscem. Dla mnie ważniejszą sprawą jest możliwość spotkania się z Wami. Dobór artystów festiwalowych jest oczywiście także ważny. Ale może wspólnie przeżyty czas zrekompensuje inne niedogodności. Jeśli jednak podejmiemy inna decyzję - to tak jak napisałem - dostosuję się.
Zapisane

Monika_Aleksandra
Monika
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1049



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : Styczeń 05, 2012, 22:16:13 »

U mnie nie wiadomo jak będzie. Wolę nie deklarować się za wcześnie. Znowu będę musiała oddawać bilety. Uśmiech
Zapisane
Aleksias
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 3011


Asia


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Styczeń 06, 2012, 00:20:39 »

Ja zdecydowałam się jechać. Ostatnim razem w tym ogromnym koncertowym kołowrotku, natłoku wrażeń, dokuczał mi nieco brak odrobiny czasu na oddech, spokojniejsze rozejrzenie się po przepięknej okolicy, pozwiedzanie, powolne degustowanie Pieniawy Chopina, rozkoszowanie się klimatem, atmosferą Bad Reinzerz.. Kupię bilety na kilka koncertów, na kilka pójdę pod namiot:)) Z radością powitam każdego z przyjaciół, który się w międzyczasie przewinie;)) Tak przynajmniej sobie postanawiam. A jakie koncerty? Zobaczymy, jak będzie się przedstawiał program na początku kwietnia (ci tajemniczy laureaci:))
Zapisane
anelik
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 544



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Styczeń 06, 2012, 00:39:11 »

Mnie nie będzie na pewno. Na razie zresztą kompletnie nie mogę zaplanować nawet terminu urlopu, bo zależy to w tym roku od tak wielu czynników, że może się okazać, iż będzie to urlop last second (nawet nie minute). Na pewno dotrę w Tatry, bo schnę z tęsknoty. Być może trafię tam we wrześniu - jak Janusz - ale nawet wtedy pewnie raczej będę bładzić po szczytach i słuchać muzyki wygrywanej przez wiatr na grani. Jeśli ktoś jeszcze chciałby się powłóczyć, dostać zadyszki przy podchodzeniu lub złapać zakwasy przy schodzeniu - Tatry są właściwym miejscem! Duży uśmiech
Zapisane
ewa578
Ekspert
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1471


Ewa


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Styczeń 07, 2012, 10:43:47 »

Ewo, a kiedy wyjeżdżasz, może gdybyśmy zmienili miejsce spotkania, o czym napisałem powyżej, moglibyśmy zmienić również jego termin?
Myślę, w ostatnim tygodniu lipca. Ale dokładnie będę wiedziala, jak kupię bilet na samototy! Uwielbiam latać, więc napewno dwa! Chichot Chichot Chichot
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

coffee wilczezycie klasa4a ads imindel